Kam z FT?

• YourDoom
      YourDoom
      Bronz
      Registrace: 21.08.2010 Příspěvky: 878
      Přemýšlím kam se přesunout z FullTiltu, kdyby se to během pár dní nevyřešilo...
      (doufám, že to skončí u co kdyby... Rush is nutz)

Pokerstars - určitě možnost i když nejsem tracknutej
      PartyPoker - taky určitě možnost (+ za fishky - za soft)
      WilliamHill - moc mi to nesedlo
      CakePoker - no thx

případně někam, kde nejsem... Betfair? Bwin? Titan?

Co byste doporučili?
  • 31 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Ahoj,

výber herne dosť záleží od toho či hráš SnG, CG alebo MTT.

Osobne som dal šancu malému Everest pokeru a veľkému Partypokeru, zatiaľ to vyzerá, že kým sa FTP nevráti na výslnie, budem pilovať cashgame na Party.
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Připojuji se k tomuto dotazu :) .

Hraju HU sng. Hledám pomalou strukturu blindů, 50bb deep. Party ne, software je fuj fuj, rake šílenej, struktura blindů taky. Stáry vypadají jako solidní možnost. A kdyžtak Ipoker network ? :)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      YourDoom původně napsal
      případně někam, kde nejsem... Betfair? Bwin? Titan?

Co byste doporučili?
      ak ti nejako nesedel WilliamHill, tak potom nechod ani na Titan, Mansion, bet365, Paddy, 770 alebo BetFred. Vsetky su totiz sucastou iPoker network, tzn. software je rovnaky - akurat sa lisi farebne prevedenie.

Tiez by som sa asi priklonil k Party ak hladas nejaku velku hernu. Ak by ti nevadil mensi traffic, ale za cenou lahsich hier, tak urcite Everest alebo 888. Pri mensich herniach je problemom podstatne horsi software a urcite to chce cas, kym si clovek zvykne, ale podla mna to za to stoji. :)
    • wotar
      wotar
      Bronz
      Registrace: 17.11.2008 Příspěvky: 257
      Hraval jsem Turbo HU SNG na Pokerstars, ted hraju Regular HU SNG na William Hillu ($5, $10). Co se tyce rychlosti, prijde mi to zhruba srovnatelne (diky rychleji rostoucim blindum u iPokeru), mozna jsou ty regular trochu pomalejsi nez turba na starech. Hraci mi prijdou snazsi, ale zase tam neni takovy traffic, vetsinou musim par minut cekat mezi jednotlivymi turnaji.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      acceleration123 původně napsal

Hraju HU sng. Hledám pomalou strukturu blindů, 50bb deep. Party ne, software je fuj fuj, rake šílenej, struktura blindů taky. Stáry vypadají jako solidní možnost. A kdyžtak Ipoker network ? :)
      Ja hravam HUsng na Stars momentalne a planujem rozdelit trochu BR medzi Stars a iPoker. Co som v noci pozeral, tak traffic je celkom slusny (okolo polnoci) a rake je 5% na vsetkych limitoch.

rake: Stars < iPoker
      rakeback: iPoker > Stars
      -----------------------
      pocas clearovania FDB: iPoker > Stars
      po clearnuti FDB: ipoker = Stars IMO :f_cool:
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      opal99 původně napsal
      acceleration123 původně napsal

Ja hravam HUsng na Stars momentalne a planujem rozdelit trochu BR medzi Stars a iPoker. Co som v noci pozeral, tak traffic je celkom slusny (okolo polnoci) a rake je 5% na vsetkych limitoch.

rake: Stars < iPoker
      rakeback: iPoker > Stars
      -----------------------
      pocas clearovania FDB: iPoker > Stars
      po clearnuti FDB: ipoker = Stars IMO :f_cool:
      Díky, já na Ipokeru začínal, a mám ho docela rád, takže se rád vrátím :) Akorát nemám tracknuto no, takže jedinně jít na WH kde nemám účet.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      WH je IMO velmi dobra volba.. niekde som to pocital a FDB vychadzal ako 43% effektivny rakeback (a to som k tomu nepripocital WH body, ktore ti ostavaju).
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      opal99 původně napsal
      WH je IMO velmi dobra volba.. niekde som to pocital a FDB vychadzal ako 43% effektivny rakeback (a to som k tomu nepripocital WH body, ktore ti ostavaju).
      Na Stáry jsem si řekl, že se přesunu až budu mít 600$ a začnu tam hrát 10$ BI a budu bonus whore :D ... takhle, mám ty peníze, ale momentálně je potřebuju in real life a na poker můžu dát tak 300 co mám na MB, zbytek zůstal na FTP a to tak měsíc neuvidím :( ... Nejspíš pošlu na Ipoker 50$ a budu pinkat nějaký 1$ :D Ipoker jasná volba :f_love: Teď jsem koukal, že mají dokonce pomalejší strukturu než ft :)

EDIT - teďka ale bude pauza od hraní a dám místo toho studování hry, který poslední dobou docela zanedbávám, tak teď je to úžasná příležitost :)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      no, na ipoker by som urcite posielal viac ak mozes. First deposit bonus je len jeden a urcite stoji za to ho vyuzit na maximum (v ramci moznosti).
    • brumla74
      brumla74
      Bronz
      Registrace: 25.06.2011 Příspěvky: 1
      Caues,

zna tu nekdo nejakou jinou site pro platformu Mac vyjma FTP a PS?

Dik
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      Registrace: 25.03.2010 Příspěvky: 5,418
      YourDoom původně napsal

PartyPoker - taky určitě možnost (+ za fishky - za soft)

Co byste doporučili?
      To ams opacne
      + pre SOFTware
      - pre fishiness - je to reg-orgy :)
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      opal99 původně napsal
      no, na ipoker by som urcite posielal viac ak mozes. First deposit bonus je len jeden a urcite stoji za to ho vyuzit na maximum (v ramci moznosti).
      Ah, teď na to koukám, oni maj 1k$, to je celkem slušnééé .... btw, nevíš, když mám účet na Expektu (taky Ipoker) ale nikdy jsem nedepositoval (jen jsem hrával freeroly) tak bych měl mít nárok na 1st deposit bonus ne ? :)

A btw, vypadá to že hraješ na WH, mohl by si pro mě něco udělat ? :D Podívat se do sekce freerolů, jestli tam je něco jako June daily freerolls, na expektu to bylo, je to pro nové hráče, cca prvních 90 dní, prvních 20 hráčů dostává 1$ token na sitko ... na expektu jsem z nich kdysi udělal 50$, můj první bankroll :D (obv busto o pár týdnů později na cashce :D )
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Registrace: 09.09.2010 Příspěvky: 1,539
      budu mit stejny problem :/ momentalne jsem v USA a cely roll jsem nastesti! vybral nez jsem odjel z FTP, ptz jsem mel dost pohybnosti o cele herne

Hral hodne HU Sng za posledni mesic a pul, $6 Turbo, profit 300$, ROI 15%, celkovy +$ vybrany z FTP jsou pres 2K. Na Starech mam asi 250$, tak nevim, jestli hrat tam anebo se presunout na iPoker. Nedavno jsem si udelal ucet na Titanu, kde mi ale prislo ze na HU Sng neni prakticky zadna trafic, zkusil jsem nejakou HU cash, ale tam jsem celkem ryba a hlavne rake na nizkych limitech je naprosto neporazitelnej...

Mel jsem fajn plany na srpen az budu zpet z USA, hrat HU Sng a mixnout do toho nejaky Rush on Demand, v kterych mam taky slusnej profit + par scheduled MTT's ... to pada :( asi zkusim ty Stary kvuli trafic a moznosti hrat spousta MTT's. Zacnu hrat ty 7 dolarovy HU Sng, ale budu chtit prejit co nejrychleji na 15$. Pokud budou hraci moc dobry, tak okusim iPoker. Ten soft ale nesnasim ... zlatej ftp
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Ten WH vážně vypadá jako Boží volba, 1SP za každý vložený $ a 5 SP za každý $ raku ! Já myslím, že jasná volba :s_cool:
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      *** imo
      edited by opal99: Prosim, nepropagujte v PokerStrategy fore herne/networks, ktore nie su nasimi partnermi. Dakujem za pochopenie.
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Registrace: 09.09.2010 Příspěvky: 1,539
      Alficor1 původně napsal
      *** imo
      obcas vazne nevim zda to myslis vazne, zde bych tipoval ze spise ne :D
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Náhodou ta stránka nevypadá tak špatně a navíc nabízejí 1000 euro FDB.. kdybych nevěděl kam jít a chtěl bych zkusit něco novýho, určitě bych zkusil tuhle stránku.
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Alficor1 původně napsal
      Náhodou ta stránka nevypadá tak špatně a navíc nabízejí 1000 euro FDB.. kdybych nevěděl kam jít a chtěl bych zkusit něco novýho, určitě bych zkusil tuhle stránku.
      To sice jo, na druhou stranu je to ale neznámá sajta, já osobně k takovým moc důvěru nemám.
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Je to součást Entraction network a navíc je pod jménem asi nejznámějšího hráče z UK.. nemyslím si že je čeho se bát. Určitě bych tam vložil svoje peníze s klidnějším svědomím než na FTP.
    • 1
    • 2