...

• 7 odpovědí
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Nie som si isty, na co konkretne sa pytas. ;)

V kazdom pripade je ale vhodne sa do toho pustit, ked ma clovek dostatocny bankroll na ziskanie plneho deposit bonusu (predsalen, prvy je len jeden) a hraje dostatocne vysoko, aby to stihol "vycistit".

Pytaj sa konkretnejsie a rad ti poradim ako len budem vediet. :f_cool:
    • sruapcekr
      sruapcekr
      Bronz
      Registrace: 12.07.2008 Příspěvky: 487
      zkusím to přepsat

herna nabízí např. 500% vstupní bonus -> co byste zvolili za optimální strategii k získání celého bonusu?

a, (jo jo, každý hraje něco jiného, ptám se na subjektivní názor co je lepší :) )
      SnG vs CG

b,
      když CG
      - těžký multitabling
      - 4 tabling, za to vyšší hry

c, deposit 500$
      - lze stihnout "relativně lehce" clearnout bonus se stejným depositem jako bonus nebo by měl člověk radši přitvrdit např. vložit 2násobek možného bonusu
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Z vlastnej skusenosti ti mozem poradit, ze je vzdy lepsie hrat svoju hlavnu hru (pre mna momentalne NLsh) a drzat si ten limit, ktory viem s istotou porazat (ak by som sa nedavno posunul o limit vyssie a este mi robi problemy, tak by som na novej herni clearoval bonus o jeden limit nizsie). Do velkej miery zalezi na tom, ako je bonus vyplacany.. Pokial je to po castiach, tak vlozim maximum a vyclerujem kolko sa da; ak mozes dostat vsetko alebo nic, tak si spocitaj kolko dokazes odohrat za optimalnych podmienok a vynasob to 0.8 (nikdy nie su optimalne podmienky :f_biggrin: ).

Podla mna je absolutne irelevantne ci hra niekto SNG alebo CG - bonusy su vzdy (ok, v 95% pripadov) hodne rovnakeho percentualneho rakebacku pre vsetky varianty a ak sa to aj minimalne lisi, je to individualne, pretoze aj herny styl castokrat vela ovplyvnuje.

Co sa tyka poctu stolov, tak opat plati: hraj to co hravas normalne... Akakolvek odchylka od tvojho optima je -EV a velakrat sa stane, ze ani ziskany bonus nepokryje tu EV stratu. (napr. ak tvoj winrate klesne zo 6bb/100 kvoli masstablingu na 1.5bb, tak ani bonus ti castokrat nepokryje ten rozdiel)

Ked som hraval FL, tak som skusal clearovat aj niekolko tisicove VIP bonusy, co som dostaval a parkrat som na to mal menej ako tyzden. Vtedy som sa poucil (na vlastnych chybach ofc^^), ze pridanie 2-3 stolov a z toho vyplyvajuce ciastocne zhorsenie hry za ten bonus nestoja...
    • sruapcekr
      sruapcekr
      Bronz
      Registrace: 12.07.2008 Příspěvky: 487
      čas od času je hlavní hrou 1tabling HU nebo MTTs, tím si myslím, že se clearuje špatně :)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Tak sa potom vykasli na clearovanie bonusov a hraj tam, kde ti to najviac vyhovuje a kde mas dostatnocne fishy traffic. :)
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      +1
      Clearovat bonus jen kvůli bonusu samotnému je vždy zlé. Bonusy jsou v podstatě pouze navíšením rakebacku, takže pokud nebudeš hrát svojí A-game, tak budeš mít na konci clearovacího období na účtu stejnou nebo nižší částku, než bys měl, pokud bys hrál svou hru bez ohledu na bonus.
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      opal99 původně napsal
      Z vlastnej skusenosti ti mozem poradit, ze je vzdy lepsie hrat svoju hlavnu hru (pre mna momentalne NLsh) a drzat si ten limit, ktory viem s istotou porazat (ak by som sa nedavno posunul o limit vyssie a este mi robi problemy, tak by som na novej herni clearoval bonus o jeden limit nizsie). Do velkej miery zalezi na tom, ako je bonus vyplacany.. Pokial je to po castiach, tak vlozim maximum a vyclerujem kolko sa da; ak mozes dostat vsetko alebo nic, tak si spocitaj kolko dokazes odohrat za optimalnych podmienok a vynasob to 0.8 (nikdy nie su optimalne podmienky :f_biggrin: ).

Podla mna je absolutne irelevantne ci hra niekto SNG alebo CG - bonusy su vzdy (ok, v 95% pripadov) hodne rovnakeho percentualneho rakebacku pre vsetky varianty a ak sa to aj minimalne lisi, je to individualne, pretoze aj herny styl castokrat vela ovplyvnuje.

Co sa tyka poctu stolov, tak opat plati: hraj to co hravas normalne... Akakolvek odchylka od tvojho optima je -EV a velakrat sa stane, ze ani ziskany bonus nepokryje tu EV stratu. (napr. ak tvoj winrate klesne zo 6bb/100 kvoli masstablingu na 1.5bb, tak ani bonus ti castokrat nepokryje ten rozdiel)

Ked som hraval FL, tak som skusal clearovat aj niekolko tisicove VIP bonusy, co som dostaval a parkrat som na to mal menej ako tyzden. Vtedy som sa poucil (na vlastnych chybach ofc^^), ze pridanie 2-3 stolov a z toho vyplyvajuce ciastocne zhorsenie hry za ten bonus nestoja...
      prispevok za
      +10