BLOG: B0st0n - Story of Success

• B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      Ahojte,
      tak som sa rozhodol zalozit si blog, ktory som zatial nemal a pravdupovediac ma to nelakalo, ale skusit sa ma vsetko a snad mi to pomoze k vacsej motivacii a samozrejme nejakemu cashu na viac.
      Tak ako zaklad moje predstavenie tu: Predsavenie

Kedze moja hra bola zatial sustredena na FT poker (a vsetci vieme co sa tam teraz deje (God damn you Howard Lederer, len jeden den mi chybal na Silver Ironmana)) tak o mojom pregrese tam pomlcim zatial.

Tento blog budem sustredid na svoj vyvoj na Partypoker, kedze tam zjavne zacnem viac hravat. Momentalny BR 90,82 $ (ano okrem 50$ od PS som aj nieco vlozil aby som sa zucastnil losovania o WPT Slovinsko).
      Momentalne hravam 8-9 stolov na FR NL2 aa ide to asi takto (niekde okolo handy 2000 objavujem cesko-slovensku verziu PS a zacinam sledovat coachingy od Twinna (God bless you mate))

kazdopadne, dufam ze to pojde nahor a davam si plany na mesiac Jul (pre zapadnych susedov Cervenec)
      [] znovu precitat vsetky bronze clanky a preluskat vsetky silver
      [] pozriet vsetky silver videa
      [] sledovat CG coachingy od Twinna a zapajat sa viac do hodnotenia ruk
      [] dostat sa do konca mesiaca s BR vyssie a zacat hrat NL4
      [] vyhrat WPT Slovinsko (ucast na Final Table sa berie este ako splnenie ciela)

Dakujem kazdemu za pozornost a za kazdu radu, pripomienku, kritiku. A za odmenu, ze ste to docitali az sem nieco pre vas
  • 60 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Gratulujem k tak EV positive kroku ako je zahájenie bogu, akurát som sa začal preorientovávať zo SnG na CG, a dosť ma osudy Keškárov zaujímajú, tak nech Ťa ani nenapadne prestať :P .

Z pohľadu technickej analýzy grafu po hande 2000 nastal silný uptrend. Dnes vidíme support na úrovni 456 BB a môžme preto očakávať ďalší rast.

Ako si spokojný s CG na Party-poker? Je to tam dostatočne fishy?
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      no na NL2 strasne fishi, nikedy len cumim co mi tam callnu. myslim ze prechod na NL4 je len otazkou volume...musim si hlavne este zvyknut viac na ten soft, nie je to zrovna skvele a pojde to snad lepsie a lepsie
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Software na Party je urcite jeden z najlepsich, takze to chce len cas - zvyknes si a na FTP sa uz nebudes chciet vratit ;)

Rovnako ako Fiskantes si myslim, ze zalozenie blogu je z dlhodobeho hladiska velmi dobry krok (tiez to zvazujem, ale nie a nie si na to najst cas^^), tak verim ze tu o par tyzdnov uvidime prvy pekny NL4 graf :f_thumbsup:
    • Bartyx
      Bartyx
      Bronz
      Registrace: 17.08.2010 Příspěvky: 257
      Jediný, co mi na softu na Party vadí je, že nevidím označní hráčů před tím, než vlezu na stůl (nebo jsem nepřišel na to, jak to udělat). Jinak je ten soft super.
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Registrace: 07.06.2011 Příspěvky: 1,428
      na to musim taky přijit. zrovna včera jsem tam začal hrát a tolik označeni fish jsem ještě nikde nedělal :s_biggrin:
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      ja som vcera prisiel na to ako si ich oznacit...este ich vidiet aj v lobby to je dalsi level...ak na to niekto pridete, prosim navod.. ;)
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      no ted jsem viděl,že když máš klinuté na stůl tak se zvýrazní tím zeleným a na levo klikneš na to malé oko a to by ti mělo ukázat malý náhled
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Keby som len tusil ze zalozenie blogu je takto EV+, uz to spravim ja somar davno, jedna kratsia session vcera vecer :rolleyes:

YEAH baby

• Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      B0st0n původně napsal
      Keby som len tusil ze zalozenie blogu je takto EV+, uz to spravim ja somar davno, jedna kratsia session vcera vecer :rolleyes:

YEAH baby

pěkně. Blog je vždy +EV záležitost

co ten propad v grafu u 323 handy? naka zlobivá rybka?? :s_biggrin:
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      a tak aj rybam sem tam chodia AA ked ty mas KK...stava sa bohuzial..ale nemoze ta to zastavit... :f_cool:
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      B0st0n původně napsal
      a tak aj rybam sem tam chodia AA ked ty mas KK...stava sa bohuzial..ale nemoze ta to zastavit... :f_cool:
      A sem tam im to s KK aj vezmeš ;)
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      B0st0n původně napsal
      A sem tam im to s KK aj vezmeš ;)
      no pravě takové ryby bych střílel:D
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Keď Ťa niekto pushne s KK, nemusí to byť ryba. Asi každý pokrový hráč by išiel s KK preflop do all-inu. :f_biggrin:
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      bol som zly zly chlapec posledne dva dni a zasluzim si byt potrestany :rolleyes:

aaale pustil som si NL4 aj ked nie s uplne safe BR.... noooo tuna je vysledok..(uz mam safe BR na NL4..:D takze ten bod som splnil s predstihom)

snad to nie je len nahodny hotrun a udrzim to..ale zatial mi to tu dolu na party pripada nie ako rybnik, ale ako hotova rybacia farma.

anyway GL vsetkym pri stoloch
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      B0st0n původně napsal
      bol som zly zly chlapec posledne dva dni a zasluzim si byt potrestany :rolleyes:

reformátori policajného zboru by mohli čerpať inšpiráciu :D a nie Pomáhať a Chrániť :D Poriadne Vytrestať :D
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      inak nesedel si náhodou na stole so mnou, keď si hral túto handu?

Nl4FR 88

Bol by som prisahal, že je to handa, ktorú som minule videl jedného Slováka na PartyPokeri... ...myslím, že tam vtedy sedel aj QubaBuba...

inak pekný blog... znamenité threadavery... dobré grafy... GL :f_thumbsup:
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      inak nesedel si náhodou na stole so mnou, keď si hral túto handu? Nl4FR 88

hej hej..sedel si na BB v tej hande.. :s_biggrin:
      inak co ty na tu ruku povies? ci az tak si to nepametas??

aj som ti pisal na chat ale si nereagoval...anyway, identifikujes ma podla tohoto obrazku

• FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      chat som zrejme prepásol... tú session som odohral na 6-8 stoloch, takže som nestíhal pozerať na chat...
      ale tú handu si pamätám, lebo mi fisha sedela po pravici, tak som sa ju snažil sledovať...
      čo dodať... nice call na riveri :f_biggrin: ...u mňa by to bol v danej situácii asi tesnučký fold, ale ja to v takýchto spotoch zvyknem hrať ustráchane... tuším som si k tebe neskôr napísal aj poznámku, že si solídny hráč :f_biggrin: nice hand :f_thumbsup:
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      aj som si myslel ze asi na chat moc nezareagujes, tiez som musel odsunut okna z HEMu, aby som mohol nieco pisat... :D

no za tu pochvalu si zasluzis jeden special threadsaver len pre teba..(ja som ta poznal podla nicku, takze som ani nemusel davat poznamku solid hrac a radsej som sa ti vyhybal ked si raisol, ale tamtoho mam oznaceneho ako fishku a snad ho este najdem niekedy...)
      slubena slecna