Blog: Xtxmar Mss

• XTXMAR
      XTXMAR
      Bronz
      Registrace: 04.04.2011 Příspěvky: 50
      Ahoj všichni,
      Jmenuji se Martin a je mi 37. Poker hraji přibližně 2 roky jen tak pro zábavu a podle toho taky moje hra vypadá. Vyzkoušel jsem MTT,SNG,DON, ale nejvíc mi sedí CG FR.
      Po bustnutí startovního kapitálu jsem si řekl že je čas na změnu a zkusit se do toho trochu ponořit, udělat tlustou čáru a začít znovu plus začnu psát blog pro motivaci. Rozhodl jsem se po přečtení článků a shlédnutí videí že začnu hrát MSS na NL4 abych se rozehrál a seznámil s MSS.
      Nový začátek byl 1.6. kdy jsem se snažil nahrát co nejvíc hand a hlídal se abych dodržoval MSS. Hrál jsem na Bwinu a Betfairu 4-6 stolů.

První měsíc hraní MSS začal dobře jen poslední týden jsem měl problém s tiltem když se přestalo dařit.

Plán na červenec:
      :diamond: Nahrát cca 10k hand
      :diamond: Znovu projít články a videa z Bss a Mss
      :diamond:P rojít každý den handhistory a preventivně si dát pár facek
      :diamond:D održovat Mss a netiltovat

S pozdravem a hodně štěstí přeje XTXMAR
  • 14 odpovědí
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      drzim palce a budem sledovat!
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Ahoj, väčšina ľudí hrá SSS alebo BSS, je dobré že budeš písať blog práve o MSS. Určite si nenecháme ujsť Tvoje updaty ;)

BTW opravil som Ti obrázok, aby fungovalo zobrazenie :)

Good luck!
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      Pekny graf!
    • XTXMAR
      XTXMAR
      Bronz
      Dík budu se snažit psát pravidelně a děkuji za ten obrázek :)
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Registrace: 07.06.2011 Příspěvky: 1,428
      MSS je zajímavá volba,ale očividně ti to sedí podle grafu :)

Projít každý den handhistory a preventivně si dát pár facek

:s_biggrin: :s_biggrin: zajímavý přístup
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Mám otázku: do akej miery sa v MSS držíš tabuliek od Pokerstrategy?

Jo a teším sa až sa viac rozpíšeš, o MSS som tu toho zatiaľ čítal len málo.
    • XTXMAR
      XTXMAR
      Bronz
      Hrál jsem MSS první měsíc, ale doporučil bych na nejnižších limitech držet se přesně podle tabulek a nic nevymýšlet. Hráči tam hrají co jim přijde pod ruku a hraním podle tabulek se vyhnu těžkým rozhodnutím. Zatím nepoužívám hud, ale později až si osvojím základy a budu na vyšším limitu tak zapojím i hud. Na čtení o MSS toho není moc,ale snad něco přibude. Někde tady na foru jsem četl že do konce roku přeloží všechny články do češtiny tak se mužem těšit. :)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Dík, odkedy je FTP offline, experimentujem s rôznymi typmi hry (CG - SSS, BSS, MSS i MTT) a práve v blogoch čerpám potrebnú inšpiráciu do začiatku.

Inak kedy bude update grafu? Na 95USD je nejaká resistance, tak držím palce nech to skoro prerazí stovku a bude oslava :)

• XTXMAR
      XTXMAR
      Bronz
      Tento týden jsem ještě moc nehrál ,ale ta hranice se stále vzdaluje nějak se nedaří. :f_cry: Jako kdyby viděly moje karty 3betujou kdy mají a zahazujou když mám dobré karty já. Už to trvá druhý týden tak snad to brzo skončí.
    • XTXMAR
      XTXMAR
      Bronz
      Tak snad se to otočilo a už to půjde jenom nahoru
    • XTXMAR
      XTXMAR
      Bronz
      Zdravým všechny hráče,
      tak mám za sebou druhý měsíc Mss a je čas na rekapitulaci. Po posledním příspěvku to vypadalo že to už pojede, ale nastal pád. Hrál jsem na ongamu a na síti ipoker co asi nebyla dobrá volba. Po ukončení hraní na ipokeru se to opět otočilo.

Z plánů se podařilo splnit tak 75% takže si je zopakuji tento měsíc plus vybrat konečně nějakou hernu kde se usadím.Dále začít používat HUD to znamená naučit se ho používat pro použití na Mss.
      A ještě graf za oba měsíce

S pozdravem a hodně štěstí všem přeje XTXMAR
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Cau;

tvoj blog by si ziadal nejaky prebezny update. ;)

btw: vzhladom na to, ze pre prehladnost vo fore budeme odteraz vsetky blogy jednoznacne oznacovat, dovolil som si vlozit pred tvoj nazov prefix "BLOG:"
      Teraz tam vsak mas 2x blog, takze tu mame dilemu: chces to nechat takto, alebo to nejako zmenime? Mozes to upravit aj sam, ak kliknes na edit v prvom prispevku, no chcem ta poprosit aby novy nazov zacinal "BLOG:"
    • XTXMAR
      XTXMAR
      Bronz
      Ahoj,
      Po delší době kdy jsem si poker jen tak pinkal jsem se rozhodl, ze se zúčastním Cornieho výzvy, snad mě to bude dostatečně motivovat a nebudu sedět jenom na lavičce.
      Začínám v pondělí 17.10. na PartyPokeru kde mám 50,07$ a budu hrát MSS na NL4. Tak snad se bude dařit.
    • XTXMAR
      XTXMAR
      Bronz
      Ahoj
      Po delší době jsem tu opět se svým blogem a to shrnutím mého prvního pokerového roku na Pokerstrategy.
      Začal jsem 1.6. hrát MSS a k mému překvapení jsem u toho vydržel až do konce. A to je tak všechno to dobré a teď to špatné moje špatná hra,žádný mindset, tilt, hra na několika hernách, dodržování BRM atd. Alespoň vím na čem tento rok zapracovat.

Graf hry s pomocí Pokrstrategy i přes moji špatnou hru má stále správný směr

A celkový graf za rok 2011 je tam krásně vidět kde jsem začal hrát přes Pokerstrategy.

Do nového roku přeji všem hodně štěstí v živote i u pokerových stolů.

S pozdravem XTXMAR