Heads up Hand Evaluation Forum

• acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Ahoj, dostal jsem takový nápad a zajímalo by mě, do jaké míry by to bylo realizovatelné.

Poslední dobou se nám tu množí hráči kteří hrají HU sng a přibývají opravdu docela zajímavým tempem.

Problém je, že my, co tento formát hrajeme, nemáme kde analyzovat naše handy a leaky. Jedinou možností pro nás zůstávají sweat session, ale přece jenom fórum, kde by se handy diskutovaly se spoustou jiných hráčů, by bylo rychlejší. HU sng fórum není ani v english community (pouze hu cash a to ještě navíc jen strategy discussion, samotné fórum pro handy tam není).

Problém určitě je, že tu není žádný judge. Napadá mě pouze Homart, který hraje slušně vysoko, ale to by samozřejmě záleželo na něm a na spoustě dalších věcí. Co takhle ale to fórum zřídit bez hand judge ? Pouze aby hráči mohli diskutovat handy mezi sebou navzájem ? Místo hand evaluation fóra jen hand discussion fórum ? Koneckonců, nejde vždy o profesionální hand evaluation, ale hlavně o získání rozdílných názorů a pohledů na situaci, což hráče donutí přemýšlet o spotech z různých úhlů pohledu a tím zlepší jeho porozumění hře. Navíc jsou tu určitě i hráči, jejichž názor by určitě váhu měl (Homart, BoboSVK ...)

Osobně jsem se poslední dobou pokusil postovat handy na fórum na jiné sajtě, ale když člověk čeká 3 dny, než mu někdo odpoví, tak je to celkem neefektivní.
  • 16 odpovědí
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      Ja sem urcite pro :f_thumbsup: kralovska disciplina by tu chybet nemela..hu sng jsem hral driv a ted po vypadku ft jsem se k nim vratil hraju Buy-in: $3.29/$0.21 pro 4 hráče..zkousel sem i hyper po zkouknuti videa prave od zminovaneho BoboSVK
      Mel bych otazku trochu mimo ale zajima me kolik ste schopny hrat stolu??Ja se teda pri hre dost zamerim na styl soupere a toho vyuzivam hraju vic mind game a nedokazu si predstavit ze bych hraů 3-4 stoly to bych asi nezvladl a musel bych hrat jenom karty ?(
    • wotar
      wotar
      Bronz
      Registrace: 17.11.2008 Příspěvky: 257
      +1
    • Spikespiegel28
      Spikespiegel28
      Bronz
      Registrace: 14.06.2011 Příspěvky: 306
      Tak ja som dnes skusal heds up 2 a celkom to slo z 2 ecok som to vysplhal na 9.48 hram na mikro este predtim som mal cez 11 a hral som cash game ale tam som mal smolu posledna karta dosla chlapovi to fusky no co uz.

A tie startovne no nevim raisujem vse ako pary a potom este conektory respektive ked chytim flop set tak davam CHRAISE ale zalezi od supera v podstate malo kedy dakto znas trafi flop.

Respektive by ma zaujimalo ake taktity skusaju skusenejsi hraci ci vzdy raisuju pred flopom a nezalezi co maju na ruke alebo skusaju dorovnat a potom ak vsadi duper ho Reraisnu
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Spikespiegel28 původně napsal
      Tak ja som dnes skusal heds up 2 a celkom to slo z 2 ecok som to vysplhal na 9.48 hram na mikro este predtim som mal cez 11 a hral som cash game ale tam som mal smolu posledna karta dosla chlapovi to fusky no co uz.

A tie startovne no nevim raisujem vse ako pary a potom este conektory respektive ked chytim flop set tak davam CHRAISE ale zalezi od supera v podstate malo kedy dakto znas trafi flop.

Respektive by ma zaujimalo ake taktity skusaju skusenejsi hraci ci vzdy raisuju pred flopom a nezalezi co maju na ruke alebo skusaju dorovnat a potom ak vsadi duper ho Reraisnu
      Založil jsem tento thread právě proto, aby se prodiskutovala možnost vzniku fóra, kde by se mimo jiné daly diskutovat otázky na které se ptáš a zkušení hráči by na ně vyjádřili svůj názor :f_grin:
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      Spikespiegel28 původně napsal

Uplnej zaklad je navysovat pokud si na BT to delam skoro vzdy pak cbety..musis hrat agresivne to je klic k uspechu ,nesmis se bat jit all-in..taky dulezity je si vsimat s cim chodi souper do showdownu to neco malo k me taktice :)
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Registrace: 09.09.2010 Příspěvky: 1,539
      +1
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Nějak nám to tu zapadlo ... :f_mad:
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      Registrace: 25.03.2010 Příspěvky: 5,418
      Neprejde to lebo by bol maly dopyt (to bude odpoved )
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      THESHade původně napsal
      to je snad jedno, ne? myslim, ze moc papiru se na to nespotrebuje :D
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      qkj původně napsal
      THESHade původně napsal
      to je snad jedno, ne? myslim, ze moc papiru se na to nespotrebuje :D
      +1

THESHade původně napsal
      A kde to máme diskutovat ? Máme ty handy postovat do kolosea ?
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Jenom bych chtěl dodat - koukněte na FLHE fórum, jsou tam tři handy a taky tu je.
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj. Omlouvám se za pozdní odpověď. Nápad se mi líbí a určitě je dobř propagovat tuhle královskou disciplínu. Na druhou stranu si nemyslím, že je kvůli tomu potřeba zakládat novou sekci.

Proč nepostovat svoje handy do existujících hand evaluation fór - cashovky a SnG Ono je taky něco jinýho hrát HU na cashce a nebo v SnG. Zároveň je něco jinýho hrát HU na mikrech a na vyšších limitech :)

Založením nového HU tématu bysme ho zpátky museli rozdělit podle limitů a podle formátu hry a dostáváme se k duplicitnímu rozdělení fóra. Zároveň si myslím, že naši hand judgeři pomůžou i s HU handama.

Určitě se mi líbí propagace HU jako nejtěžší disciplíny, ale myslím, že i tak patří logicky do stávajících Hand Evaluation fór podle dané kategorie. ;)
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Trošku škoda nechat vymřít tento thread...

Myslím, že by bylo zajímavé postovat handy alespoň do tohotu vlákna a k tomu si navzájem psát názory :) (než by se založilo klasické evaluation fórum- což by chtělo !! klidně bez judge, alespoň mezi sebou)

Viděl bych to asi takto
      a) napsat číslo handy (teď začnu, tak by byla (1.) a lidi by se vyjadřovali k 1. atd...)
      b) napsat buy-in a nějaké detaili o soupeři :)

Zkusím :)

----------------------------------------------------

1.
      15usd HU SnG on Pokerstars

PokerStars, $20/40 NO Limit Texas Holdem Tournament, 2 Players
      Hand Converter by Pokerhand.org

Board:
      Ben7453 (Button): $1 200,00
      pavels4444 (BB): $1 800,00

Dealt to pavels4444 4:diamond: 4:spade:

Pre-flop:
      Ben7453 raises to $160,00, pavels4444 calls $120,00

Flop: ($320,00) 2:heart: 3:club: 8:heart: (2 Players)
      pavels4444 checks, Ben7453 bets $1 040,00 and is all-in,
      pavels4444 ??

Villian raisoval pouze 26% SB (bohužel víc readů si momentálně napamatuju :D )
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj,

já myslel, že sem postuješ něco ze včerejšího HU souboje :D Pro všechny fanoušky HU SnG mám dobrou novinku. Nakonec jsme se rozhodli speciální sekci pro HU zřídit a to jak pro blogy, tak i pro hodnocení hand. Společně s tím přijde pár dalších změn na fóru, vše plánujeme spustit na začátku září.
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Hucas původně napsal
      Ahoj,

já myslel, že sem postuješ něco ze včerejšího HU souboje :D Pro všechny fanoušky HU SnG mám dobrou novinku. Nakonec jsme se rozhodli speciální sekci pro HU zřídit a to jak pro blogy, tak i pro hodnocení hand. Společně s tím přijde pár dalších změn na fóru, vše plánujeme spustit na začátku září.
      ze včerejšího souboje bych mojí hru musel nechat postnout do FISH fora :D

Jinak SUPER a už se těším na novou část fóra :s_thumbsup:
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Hucas původně napsal
      Ahoj,

Všechno víme :f_biggrin: