Prosím pomoc - update 24.12 - Vánoční nadílka

• Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 2,868
      Zdravím všechny,
      mé jméno je Vojtěch Holub a obracím se na Vás důležitou prosbou. Je tomu asi týden, co můj pejsek (Kelinka) utrpěla vážnou tříštivou zlomeninu zadní stehenní kosti a musela podstoupit nutnou operaci, bez které by nepřežila. Včera jsem byl s Kelinkou na kozultaci u doktorky a ta bezpodmínečně řekla, že jí ihned musí operovat. Už je tedy odoperovaná, ale další operace budou následovat. Náklady na celkovou léčbu včetně operace se odhadují na cca 20. 000,- CZK. A touto cestou Vás chci požádat o malou finanční pomoc. I pouhý jeden dolar, či cent pomůže. Nemohu si tuto operaci dovolit a nechci o Kelinku přijít. Mám jí od malička a je pro mě člen rodiny. Nikoho nenutím, jen prosím a žádám. Pokuď tedy chcete pomoci, níže posílám údaje pro pomoc.

ID na Moneybookers : 22364136, bowlik@seznam.cz

Pokuď nepoužíváte MB, lze poslat dar i v pok. herně. Hraji převážně na PokerStars. Nick : Bombarek

Pokuď by jste rádi poslali na bank. účet : 43-3734470267/0100

Pokuď by jste rádi pomohli jinak, prosím kontaktuje mne tady na pokerstrategy.com , nebo na e-mail: Bowlik@seznam.cz.
      Všem děkuji za případné dary, ale i vyjádřenou podporu. Níže připojuji fotky Kelinky. Ještě jednou předem děkuji za projevenou solidaritu. Vojta

Zatím přispěl :
      Hucas - 20 USD
      Fiskantes - 100 CZK
      Wotar - 100 CZK
      Cornie4ever - 777 CZK
      Susakh44 - 44 EUR
      Ic3g3org3 - 15 USD
      Bartyx - 150 CZK
      Opal99 - 40 EUR
      Beatlemanic - 175 CZK
      Acceleration123 - 15 USD
      Johniiicek - 111 CZK
      strixsr - 20 USD Momentálně se podařilo vybrat - cca 4381,- CZK!!!

Všem moc děkuji.

Kelinka po operaci

Je to bojovnice!!

Zvládá to s vervou!

Kéž by takhle opět seděla, bohužel se takhle posadit teď nemůže.

Hrdá fanynka Varů! Doufám, že tím případné fanoušky Plzně a jiných klubů neodradím.

Ještě jednou děkuji i s Kelinkou za případnou pomoc. Vojta
  • 120 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Chtěl bych upozornit, že se nejedná o žádný fake či podvodnou činnost. Vojta jako člen naší komunity má naši plnou podporu a každý dolar, který se mu rozhodnete poslat může pomoc. Věřím, že se nám podaří alespoň z části pomoc Vojtovi v této nepříjmné situaci.

Ode mě posláno $20 na PokerStars účet, snad alespoň trochu pomůžou.

EDIT: Zároveň bych chtěl upozornit, že se jedná o výjmečnou situaci. Bombarek mě předem informoval o svém problému a nápad požádat o pomoc komunitu zde na fóru byl náš nápad, ne jeho! Bombarek by to sám od sebe nikdy neudělal! Jsme si vědomi toho, že fórum není charitativní organizace, ale v tomto případě jsme udělali vyjímku.
    • filip212
      filip212
      Bronz
      Registrace: 30.05.2010 Příspěvky: 279
      Je mi psíka ľúto ja sám milujem psy aj keď žiadneho nemám.
      Bohužiaľ ti nemôžem pomôcť prepáč :(
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Chudák pejsek, jak se jí to stalo? Určitě se taky připojím a nějakou tu korunu pošlu.
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      filip212 původně napsal
      Je mi psíka ľúto ja sám milujem psy aj keď žiadneho nemám.
      Bohužiaľ ti nemôžem pomôcť prepáč :(
      Vůbec nevadí. Úplně stačí podpora vyjádřená tady na fóru. Děkujem oba za ní :)

MaloHp původně napsal
      Chudák pejsek, jak se jí to stalo? Určitě se taky připojím a nějakou tu korunu pošlu.
      Bohužel hárá a ona slyšela, jak se venku perou nějací psi a skočila na okno a protáhla se přes ventilačku a vypadla z druhého patra. Já jsem akorát přicházel domů. Byl to hrozný pohled, jak tam leží a je v bezvědomí :( I já ti chci moc poděkovat za případný příspěvek, nebo podporu tady na fóru. Ještě jednou Ti moc děkuji. Vojta
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      Bombarek,

ja niesom dobrý na slová povzbudenia ani súcitu ale ver že Ti úprimne prajem aby to dobre dopadlo a Ty si so svojím psíkom prežil ešte kopu šťastných chvíľ.
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Hucas původně napsal
      Chtěl bych upozornit, že se nejedná o žádný fake či podvodnou činnost. Vojta jako člen naší komunity má naši plnou podporu a každý dolar, který se mu rozhodnete poslat může pomoc. Věřím, že se nám podaří alespoň z části pomoc Vojtovi v této nepříjmné situaci.

Ode mě posláno $20 na PokerStars účet, snad alespoň trochu pomůžou.

Petře tobě děkuji za pomoc a i za příspěvek, který jsi poslal. Moc to pomůže, ostatně to víš ty sám. Ještě jednou ti moc děkujem oba s Kelčou :)
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      Bombarek,

ja niesom dobrý na slová povzbudenia ani súcitu ale ver že Ti úprimne prajem aby to dobre dopadlo a Ty si so svojím psíkom prežil ešte kopu šťastných chvíľ.
      Moc Ti oba děkujem, je příjemné to číst :) Každopádně budu aktualizovat fota, aby bylo vidět, jak na tom je a kam jde vaše pomoc. Ještě jednou děkuji.
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      Keďže v tých slovách útechy som fakt slabý, poslal som Ti 5 USD (90CZK) na účet. Viem že málo, ale kvapky robia dážď.
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      Keďže v tých slovách útechy som fakt slabý, poslal som Ti 5 USD (90CZK) na účet. Viem že málo, ale kvapky robia dážď.

Moc ti děkuji. Lépe bych to nedokázal popsat. Krásně jsi to vystihl. Ještě jednou ti moc děkuji! :)
    • wotar
      wotar
      Bronz
      Registrace: 17.11.2008 Příspěvky: 257
      Ja jsem v podstate lidumil, dokonce i Novy prostor si kupuju :) Ale tyhle (vetsinou podvodne) zadosti me dost vytaci - lidi na to skoci a to je pak odradi od dalsi pomoci. Coz byl i tento pripad, kdyz jsem zacal cist. Jenze za tebe se zarucila komunita/spravci, takze nemam duvod pochybovat, omlouvam se, a rad pomuzu. 100 CZK poslano do MB. Preju brzke uzdraveni!
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      wotar původně napsal
      Ja jsem v podstate lidumil, dokonce i Novy prostor si kupuju :) Ale tyhle (vetsinou podvodne) zadosti me dost vytaci - lidi na to skoci a to je pak odradi od dalsi pomoci. Coz byl i tento pripad, kdyz jsem zacal cist. Jenze za tebe se zarucila komunita/spravci, takze nemam duvod pochybovat, omlouvam se, a rad pomuzu. 100 CZK poslano do MB. Preju brzke uzdraveni!
      To byl případ proč jsem to právě nechtěl tady postovat, ale Petr mi nabídl ať to zkusím, že uvidíme. A zatím to vypadá skvěle. Moc Ti děkuji za dar a chápu tě ohledně těch podvodů. Sám jsem na několik naletěl. Ale vybírám si kam přispěju. A bát se nemusíš. Určitě tu budou vyfoceny i účty, na které tyto dary půjdou. Ještě jednou ti moc děkuji. Vojta
    • eLdipi19
      eLdipi19
      Bronz
      Registrace: 27.04.2011 Příspěvky: 125
      Ahoj Vojto,

strašně rád bych ti pomohl ale bohužel nemůžu nemám z čeho promiň :(

Je mi líto toho co se tvému pejskovi stalo.
      Vím jak se cítíš mám jorkšírka (2 roky) a stalo se mu něco podobného na dvakrát zlomená přední tlapka a čekala jí operace při které ji dali do tlapky šrouby a dnes běhá jako před zlomeninou.

Přeji ti aby ten tvůj příběh měl také šťastný konec držte se oba :)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      čau Vojto,

suprový fotky s tím tenisákem a na hokeji ;) :f_love:

Držím palce ať to Kelinka zvládne! Jak to vypadá ta léčba? Kolik je jí let?

Poslal jsem ti štastných 777,- Kč na bankovní učet (jsem ve Vegas, takže mě to nepustí na PokerStars).

čau
      Cornie
    • Snnopel
      Snnopel
      Bronz
      Registrace: 11.06.2010 Příspěvky: 342
      jak budu mít možnost vybrat tak se pokusím něco malo poslat :) ... a přeju at to všechno dobře dopadne :)
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Cornie4ever původně napsal
      čau Vojto,

suprový fotky s tím tenisákem a na hokeji ;) :f_love:

Držím palce ať to Kelinka zvládne! Jak to vypadá ta léčba? Kolik je jí let?

Poslal jsem ti štastných 777,- Kč na bankovní učet (jsem ve Vegas, takže mě to nepustí na PokerStars).

čau
      Cornie
      Ahoj Cornie,
      chci Ti poděkovat za tvůj obrovskej příspěvek. Užij si to ve Vegas (tajně závidím) No Kelinka je po operaci. Včera ji operovali. Díkybohu nechtěla zaplatit hned, ale s odkladem. Je jí 8 a má ještě vše před sebou. Doufám, že minimálně stejnou dobu tu se mnou a s náma bude :f_love: Je úžasný, že jsem se teď na ní byl podívat a ona sice kňučí bolestí, ale jak mě viděla, tak se rozvalila a hned se chtěla mazlit. Je to bojovnice. Ještě jednou ti moc děkuju a pravidelně tu budu zveřejňovat info o průběhu včetně fotek.

Snnopel původně napsal
      jak budu mít možnost vybrat tak se pokusím něco malo poslat :) ... a přeju at to všechno dobře dopadne :)
      I tobě děkuji za zájem o tento problím a přpadnou pomoc. I kdyby jsi neposlal, už zájem těší. Děkuji i tobě.
    • Susakh44
      Susakh44
      Bronz
      Registrace: 17.06.2011 Příspěvky: 9
      Ahoj,
      sice to ze zásady nedělám( poslední dobou jsem zjistil, že většina "kamarádů"
      mi volá akorát když chce půjčit peníze), ale máme doma 3 kočky, 2 želvy a jsou to členové rodiny.
      Všichni přejeme ať to dobře dopadne a posílám na MB 44EUR.
      Sice je to moje nejprodělečnější kombinace(neumím zahodit), ale jinak mi 4 vždycky přinesly štěstí
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,302
      Bombarek původně napsal
      Hrdá faninka Varů! Doufám, že tím případné fanoušky Plzně a jiných klubů neodradím.

Pěkná fotka. Přidal jsem svou kapku na PS, i když čistě ze sobeckých důvodů, protože potřebuji udělat dobrý skutek aby mi skončil downswing. ;)

Ale teď vážně. Přeji fence brzké uzdravení. Jednou jsme komunita slušných lidí se společnými zájmy, tak si myslím, že když má někdo z nás problém, na který sám nestačí, tak je jen dobře, když se na nás obrátí.
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Susakh44 původně napsal
      Ahoj,
      sice to ze zásady nedělám( poslední dobou jsem zjistil, že většina "kamarádů"
      mi volá akorát když chce půjčit peníze), ale máme doma 3 kočky, 2 želvy a jsou to členové rodiny.
      Všichni přejeme ať to dobře dopadne a posílám na MB 44EUR.
      Sice je to moje nejprodělečnější kombinace(neumím zahodit), ale jinak mi 4 vždycky přinesly štěstí
      Neumím vyjádřit, jak moc děkuji. Věř tomu, že i kdyby jsi byl ve stejné situaci, tak bych ti pomohl také. Jde o tu maličkost, která se dá dohromady. Jak se tu psalo : "Kapky dělají déšť" Nechce se mi věřit tomu, že se dnes takoví lidi najdou. Opravdu ze srdce ti děkuji. !

Ic3g3org3 původně napsal
      Bombarek původně napsal
      Hrdá faninka Varů! Doufám, že tím případné fanoušky Plzně a jiných klubů neodradím.

Pěkná fotka. Přidal jsem svou kapku na PS, i když čistě ze sobeckých důvodů, protože potřebuji udělat dobrý skutek aby mi skončil downswing. ;)

Ale teď vážně. Přeji fence brzké uzdravení. Jednou jsme komunita slušných lidí se společnými zájmy, tak si myslím, že když má někdo z nás problém, na který sám nestačí, tak je jen dobře, když se na nás obrátí.
      Ráda jezdila na hokej. Je to fanoušek :) Děkuji ti moc za příspěvek a také za přání brzkého uzdravení. Jsem strašně moc šťastnej, že tato komunita existuje a pomáhá mi. Doufám, že budu moct pomoci i já vám, když budete v nedejbože podobné situaci. Ještě jednou ti moc děkuji!
    • MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 1,059
      Ahoj, je mi moc líto tvého pejska.

Hned bych ti poslal pár dolarů z Full Tiltu, ale ten je teď nefunkční.

Udělám to jinak, cca za hodinku hraju na Everest pokeru turnaj za 109$, prize pool je docela pěkný, budu tedy dnes hrát pro tvého psa a z případné výhry odkrojím a pošlu na Moneybookers :)

Doufám, že všechno dobře dopadne =)

Mikeš