Čeština do PokerStrategy softwarů

• 4 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj,

to bohužel neplánujeme. Překlad softwarů by zabral zbytečně hodně času a aktuálně se chceme zaměřit hlavně na kompletní překlad všech článků a vzdělávacích materiálů. Navíc stejně doporučuju se práci se softwarem tohohle typu zkusit zvládnout v angličtině, protože později například ani Holdem Manager, nebo PokerTracker nejsou v češtině a je nakonec se s tím i líp pracuje v angličtině. ;)
    • Frajerlada
      Frajerlada
      Bronz
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 350
      Škoda, když je to v polštině, portugalštině a holandštině, tak jsem v češtinu doufal. No nějak se s tím smířím :)
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Frajerlada původně napsal
      Škoda, když je to v polštině, portugalštině a holandštině, tak jsem v češtinu doufal. No nějak se s tím smířím :)
      To jsou všechno národy, co si s tím nedokážou poradit v angličtině :s_cool: Navíc vážně, když to zmákneš v EN verzi, tak pak zvládneš i většinu ostatních programů v EN ;)
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Chápu, že to může býtdost vyčerpávající, když nemáš dostatečnou úroveň angličtiny, ale v dnešní době se člověk bez AJ už neobejde. Ber to jako záminku a motivaci ke studiu jazyka, určitě se ti to vyplatí.

OT: Můžeš být ještě za AJ rád, já nedávno musel projít instalaci a základní konfiguraci jenoho programu v korejštině. A google translator mi nebyl vždy oporou :D