River zabiják

• Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Zdravím.
      Jen by mě zajímalo, zda je to nějak matematicky pravděpodobné a je na to nějakej model, nebo ne... Protože ve většině případů místo toho, aby mi river pomohl, tak mě brutálně sejme. Myslím to tak, že celou dobu v průběhu hry vedu (hraju převážně hyper turba SnG) a pak většinoz dorazí na river nějáka hovadina, která mě pošle mlátit hlavou do skříně :D A málokdy se mi stane, že by mi ten river pomohl. Myslím to tím, že supeř má o mnoho lepší karty a mě to na river nedorazí. Už ani nepamatuju, kdy mi ten river pomohl.. :evil: Jen mě zajímá, jestli to je "prostě" smůla, nebo boží zásah :D :D
      Dík a HN day :)
  • 24 odpovědí
    • Bartyx
      Bartyx
      Bronz
      Registrace: 17.08.2010 Příspěvky: 257
      Jojo, river vždycky všechno úplně otočí. A velmi pravděpodobně ve tvůj neprospěch. Proto se snažím ukončit hru před riverem. :D
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Bartyx původně napsal
      Jojo, river vždycky všechno úplně otočí. A velmi pravděpodobně ve tvůj neprospěch. Proto se snažím ukončit hru před riverem. :D
      No v tom hyper turbu se to hraje puh-fold fází a většinou pree-flop all in.. Takže se tomu tak, jako tak nevyhnu :D
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 567
      Mě povídej včera večer 2x SNG DU Turbo a myslel jsem že vyhodím Pc oknem:( .
      1 Hra BB 150/75 +Ante
      Já AK All in 1200$ borec All in 1680$ s 33 na stole A 8 9 3 J (8 místo)

Druhá hra BB 300/150
      Ja 88 All in 970 borec 2000 all in Q 6 na stole 3 5 J A Q (6 místo)

Borec mě stihl napsat ještě Sorry.

Ale na druhou stranu občas mě pomohly jen si to už nepamatuji. :D
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      rostiro původně napsal
      Mě povídej včera večer 2x SNG DU Turbo a myslel jsem že vyhodím Pc oknem:( .
      1 Hra BB 150/75 +Ante
      Já AK All in 1200$ borec All in 1680$ s 33 na stole A 8 9 3 J (8 místo)

Druhá hra BB 300/150
      Ja 88 All in 970 borec 2000 all in Q 6 na stole 3 5 J A Q (6 místo)

Borec mě stihl napsat ještě Sorry.

Ale na druhou stranu občas mě pomohly jen si to už nepamatuji. :D
      No někteří jsou tak v pohodě, že to napíšou to sorry, ale někteří se ti ještě smějou a pak píšou, že to byl donk bet a tak. To bych je nejradší profackoval...
      Taky "shodou okolností" nepamatuju, kdy mi naposledy pomohl :D :evil:
    • lolofon
      lolofon
      Bronz
      Registrace: 14.04.2009 Příspěvky: 1,088
      [x] result oriented

mozno, ze mas fakt smolu na rivri, ale to Ta nemusi dlhodobo trapit, podstatne je, aby si urobil spravne rozhodnutia. a tiez za Tvojim pocitom moze byt selektivna pamat. napr mne sa v minulosti zdalo, ze ked setminujem, tak strasne casto ten set trafim a pritom to bolo sposobene len tym, ze ak som ho trafil, tak som sa o tu ruku zaujimal dalej, preto som si ju zapamatal a ak som netrafil, tak som na nu zabudol.
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      90% pokerových hráčov má na riveri smolu :D Všetci máme pocit, že river nás často sejme a skoro nikdy nepomôže, ale štatisticky je to vyrovnané. Človek si proste len lepšie pamätá emócie s negatívnym nábojom.
    • YourDoom
      YourDoom
      Bronz
      Registrace: 21.08.2010 Příspěvky: 878
      no když jsem vyhrál po AI na flopu TPTK vs set díky tomu, že jsem dostal runner runner FH tak to se taky nezapomíná (hlavně ten následný trashtalk od soupeře:D )
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Bombarek původně napsal
      No někteří jsou tak v pohodě, že to napíšou to sorry, ale někteří se ti ještě smějou a pak píšou, že to byl donk bet a tak. To bych je nejradší profackoval...
      Taky "shodou okolností" nepamatuju, kdy mi naposledy pomohl :D :evil:
      Já tedy nevidím důvod psát cokoliv. Když někoho sucknu, tak mi to líto rozhodně není, prostě jsem tahal za kratší provaz a vyšlo to. Stejně tak když někdo na runer runer parádu vyřadí mě, tak rozhodně nečekám nějaký omluvy.

Chat používat minimálně nebo vůbec. Netřeba se tím rozptylovat.
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz

Ja tiež nepoužívam chat, ale nezavrhujem to, nemôžeš síce komunikáciu využiť tak ako v live, ale ak vieš ako na to, môžeš nejakou hláškou fishku poslať do krásneho tiltu :D

Ale ospravedlňovať sa niekomu za bad beat je imho strata času. :f_biggrin:
    • Duncan737
      Duncan737
      Stříbro
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Je na to takový model. Říká se tomu selektivní paměť.
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      No ten chat taky používám minimálně, ale občas se najdou takoví blbečci, co tam každého uráží a tak. Tak mě to občas nedá a odepíšu mu, co si myslím. Jinak je to s tím riverem asi hlavně o psychice... Občas mám den, kdy mě to prostě střílí, jak na běžícím pásu. Prostě smůla no..

A omluva? To asi do pokeru nepatří no...
    • Bartyx
      Bartyx
      Bronz
      Registrace: 17.08.2010 Příspěvky: 257
      Nechci moc zabíhat do offtopicu, ale chat je první věc, kterou na stole vypnu/skryju. Nezajímá mě, že tam na mě někdo nadává, nebo se mi posmívá, když ho to trefí na riveru.

Jinak zrovna teď jsem měl další pěknou zkušenost s riverem. Viz můj blog, poslední post odemně :D
    • Duncan737
      Duncan737
      Stříbro
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Bartyx původně napsal
      Nechci moc zabíhat do offtopicu, ale chat je první věc, kterou na stole vypnu/skryju. Nezajímá mě, že tam na mě někdo nadává, nebo se mi posmívá, když ho to trefí na riveru.

Jinak zrovna teď jsem měl další pěknou zkušenost s riverem. Viz můj blog, poslední post odemně :D
      Nesouhlasím, pokud nehraješ zrovna 20 stolů, tak můžeš postřehnout, že je soupeř na tiltu. Popř nezřídka podle nějakého pochybného výroku (o hře) odhalíš leaky soupeře nebo na něj změníš názor (reg -> fish).

Ovšem pokud tě chat tiltuje, tak je asi lepší ho mít vypnutý.
    • Ergo1099
      Ergo1099
      Bronz
      Registrace: 19.06.2011 Příspěvky: 49
      No nevím teda... častokrát si pamatuji, jak river podělává často a stejně tak si také pamatuju, že jindy dost často napomáhá.

Nevidím důvod, proč se někomu omlouvat... Já můžu za to, co tam došlo?? Nebo proč bych se měl někomu omlouvat, za to s čím co zahraju... mě to příjde, jako kdyby mi to bylo líto. A proč by mělo? Kdyby bylo, tak to nehraju, ale já jsem to hrál, protože jsem chtěl já vyhrát a aby soupeř prohrál a vzápětí se za to omlouvat mi přijde docela pokrytecké ... Stejně tak nemám rád, když to řekne někdo mě, jako by mi to mělo pomoci. Na živáku jenom řeknu: ,,Neomlouvej se, prosím tě!'', v online to co jiného než ignoruji. Tím neříkáte nic jiného než: ,,Promiň, je mi to líto, to jsem nechtěl.'' - na to ti můžu říct: ,,Tak to příště nehrej a nemusíš se omlouvat!''. Příjde mi to fakt na hlavu.
      Na druhou stranu, takoví blbečci, kteří vyhrají handu ani neví jak, pošlou tě do kytek a začnou ti psát a vysmívat se ''hehe stupid noob'' ''hehe fish'' apod...jsou většinou zakompenzování trotlové na facku, kteří chodí po ulici se sklopenýma ušima a čumí do země, protože jsou to poserové. Na živáku by si něco takového takový blb už tuplem nedovolil, a kdyby náhodou ano tak ho z prvu okřiknu, a kdyby náhodou podruhé tak mu už 'ukopnu hlavu', a to jsem velký flegmatik a u pokeru se umím s naprosto chladnou hlavou ovládat, ale takové chování bych už asi nezvládl tolerovat. :) Ale s tím se na živáku člověk nesetká... protože jak jsem napsal, to jsou poserové a normálního člověka by to nenapadlo.

Se někdy tak zbytečně rozkecám... :rolleyes:
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      a u pokeru se umím s naprosto chladnou hlavou ovládat, ale takové chování bych už asi nezvládl tolerovat.

Hm, na živáku sa niekedy takých trollov pár nájde ale myslím si že ak človek o sebe tvrdí, že sa fakt vie ovládať, ani Tony G by ho nemal vykoľajiť. :)

Inak práve som na flope 594, turne K, riveri Q v all ine s AA prišiel o BI proti 55, asi založím tému Flop zabiják :D
    • YourDoom
      YourDoom
      Bronz
      Registrace: 21.08.2010 Příspěvky: 878
      river je rigged
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      a u pokeru se umím s naprosto chladnou hlavou ovládat, ale takové chování bych už asi nezvládl tolerovat.

Hm, na živáku sa niekedy takých trollov pár nájde ale myslím si že ak človek o sebe tvrdí, že sa fakt vie ovládať, ani Tony G by ho nemal vykoľajiť. :)

Inak práve som na flope 594, turne K, riveri Q v all ine s AA prišiel o BI proti 55, asi založím tému Flop zabiják :D
      :s_thumbsup:
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Ic3g3org3 původně napsal
      Velká chyba, často se dozvíš zajímavý věci.
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      Alficor1 původně napsal
      Ic3g3org3 původně napsal
      Velká chyba, často se dozvíš zajímavý věci.
      okrem iného, že som f*cking donk, že mám zomrieť, že moja rodina vymrie na hemoroidy, že herňa je rigged, že súper je prekliaty, že ja budem prekliaty, alebo že mal Q3o a som f*cking nit, že som to nedorovnal...

imo chat=dosť podceňovaná vec
    • 1
    • 2