Poker-edge

• AriKCZ
      AriKCZ
      Stříbro
      Registrace: 08.03.2011 Příspěvky: 488
      Ahoj,

používáte někdo tento software? Já ho tak z hecu zkusil a strašně se mi zalíbil, sice je to jen trial, ale když teď na party hraju CG páč ty SnG turba mi nejdou, tak se to hodí. Má vlastní DB hráčů a spoustu heren. HUD je super, a nejvíc se mi líbí to vyhledávání fish stolů :D . Už mi to i něco syplo :) . A dneska jsem zjistil, že mi to šlo normálně re-trailnout :D na stejný email no LOL.

Takže bych řek že alespoň pro nováčky super volba :)
  • 17 odpovědí
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147
      Ahoj,

tento soft vobec nepoznam, ale vdaka za tip, okuknem to a mozem ho pridat do zoznamu.

majky
    • AriKCZ
      AriKCZ
      Stříbro
      a toto se mi povedlo uhrát při používání poker-edge :D
    • filip212
      filip212
      Bronz
      Registrace: 30.05.2010 Příspěvky: 269
      retrialnúť na rovnaký e-mail? :D Asi skúsim :D
      A gratulujem k dobrej hre :)
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      zatim je to dost mala vzorka.... ale drzim palce nech sa dari dalej :s_thumbsup:
      mozes si skusit zalozit blog a takouto formou nas informovat, ako pokracujes :s_cool:

gl
    • AriKCZ
      AriKCZ
      Stříbro
      S tím blogem zatím ještě počkám, jsem holt strašný lenoch, ale kdo ví třeba se k tomu dokopu :)

Ještě jedna věc v tom trialu funguje HUD jen na jeden stůl, to jen abyste nebyli zklamaní.
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Registrace: 09.09.2010 Příspěvky: 1,539
      POZOR. Nevim, kde hrajes, ale PokerEdge neni povolen na spouste pokerovych roomech. Vim, ze rozhodne neni povolen na Pokerstars a pokud prijdou na to, ze ho pouzivas, nasleduje okamzity ban a penezum muzes rict bye bye. Je to tzv. data mining software, ktery zaznamenava vsechny handy, ktere tvuj oponent odehral. Vetsina pokerovych rooms povoluje jen softwary, ktere zaznamenavaji a uchovavaji tvoje handy, kterych si se zucastnil. Tzn. software jako HEM ci PT3.
      Myslim, ze na iPoker je to povoleny, nejsem si ale 100% jisty. Chekni se sajtou ci googlem

Souhlasim, ze je to super software ale uz to dost hranici s nefer vyhodou a podvadenim
    • DickEHard
      DickEHard
      Stříbro
      Registrace: 29.05.2011 Příspěvky: 164
      Souhlas s pavlem, už to hodně hraničí. Sice nevím kde všude je povolen, ale případný ban rozhodně nechci riskovat. Takže být tebou, tak okamžitě uninstall a vyzkoušej něco jinýho, případně jesli ti to postačí, tak něco málo mají přístupnýho přímo v prohlížeči a to je nikterak postihnutelné.
    • AriKCZ
      AriKCZ
      Stříbro
      Aha super díky za info.
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      pavels4444 původně napsal
      POZOR. Nevim, kde hrajes, ale PokerEdge neni povolen na spouste pokerovych roomech. Vim, ze rozhodne neni povolen na Pokerstars a pokud prijdou na to, ze ho pouzivas, nasleduje okamzity ban a penezum muzes rict bye bye. Je to tzv. data mining software, ktery zaznamenava vsechny handy, ktere tvuj oponent odehral. Vetsina pokerovych rooms povoluje jen softwary, ktere zaznamenavaji a uchovavaji tvoje handy, kterych si se zucastnil. Tzn. software jako HEM ci PT3.
      Myslim, ze na iPoker je to povoleny, nejsem si ale 100% jisty. Chekni se sajtou ci googlem

Souhlasim, ze je to super software ale uz to dost hranici s nefer vyhodou a podvadenim
      Vdaka za toto dolezite info..
      zatim som nemal cas k tomu dostat a kedze je to pre mna neznamy soft o tomto som vobec nevedel...

samozrejme v tom pripade taktiez neodporucam tento program pouzivat a radsej si pri kazdom software overit, ci nie na herni, kde hravas zakazany.

este raz diik ;)
    • AriKCZ
      AriKCZ
      Stříbro
      Tak na PartyPoker je to opravdu zakázané, škoda hlavně toho HUDu :(
    • AriKCZ
      AriKCZ
      Stříbro
      Jen mě trochu zaráží, že když jsem dal vyhledat stoly s nejvíce fish skóre, tak tam bylo nejvíc hráču ve waitlistu.
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      AriKCZ původně napsal
      Jen mě trochu zaráží, že když jsem dal vyhledat stoly s nejvíce fish skóre, tak tam bylo nejvíc hráču ve waitlistu.
      nie je tak tazke robit spravnu "table selection" aj bez pomoci takychto programov..
      rybicky, ktore Ti ten software oznacil sa vyznacuju vysokym VPIP, cize hraju vela hand a casto sa divaju na flopy.. u takychto stolov bude vysoke percento "players on the Flop"...

to je to, podla coho si vacsina hracov vybera stoly a preto tam mas plne waity :)
    • AriKCZ
      AriKCZ
      Stříbro
      Aha díky za radu :)
    • AriKCZ
      AriKCZ
      Stříbro
      Tak jsem zatím našel jen 3 herny které namají povolený poker-edge

1) PokerStars
      2) PartyPoker
      3) FullTilt

pokud najdete další dejte vědět ;)
    • lubo666sss
      lubo666sss
      Bronz
      Registrace: 15.06.2011 Příspěvky: 39
      stiahol som skusil som - uninstall ... stary dobry hem
    • rogue34
      rogue34
      Bronz
      Registrace: 15.02.2010 Příspěvky: 132
      AriKCZ původně napsal

1) PokerStars
      2) PartyPoker
      3) FullTilt

Ahoj,
      prosimtě, kde si zjistil, že na těhle hernách je to zakázaný? :)
      btw. Myslím, že i když je to někde zakázaný, tak nemůžou zjistit, že to používáš ;-)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      rogue34 původně napsal
      AriKCZ původně napsal

1) PokerStars
      2) PartyPoker
      3) FullTilt

Ahoj,
      prosimtě, kde si zjistil, že na těhle hernách je to zakázaný? :)
      btw. Myslím, že i když je to někde zakázaný, tak nemůžou zjistit, že to používáš ;-)
      Zistit sa to da velmi lahko, pokial ti to bezi spolu s hernou. ;) Fakt by som to neriskoval...

Ak si niekedy do buducna nebudete isty, ktory software je povoleny a ktory nie, vzdy staci skontaktovat support danej herne. To funguje na 100% :)
      btw: v pripade PokerStars je zoznam nedovoleneho software aj niekde na ich webe - staci sa pozorne pozriet.