pokerstrategy homegames?

• cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Zdar,

napadlo mě, že by možná bylo fajn, zřídit nějaký oficiální homegames na pokerstars pro CZ,SK pokerstrategisty.

Myslím, že je škoda se potkávat jen tady na fóru a kromě čtení blogů a jiných příspěvku si můžeme změřit skill ve vzájemné konfrontaci.

Nějaká měsíční, čtvtrtletní liga na HG by určitě nebyla špatná, jen tak narychlo mě napadá třeba nějaký trunájek dvakrát týdně, jeden holdemový druhý na ostatní pokerové disciplíny, plus by se otevřely nějaké cg stoly mimo ligu?

Co vy na to admini? Samozřejmě bych mohl založit já a čekat kolik pokerstrategistů se mi přihlásí, ale myslím, že nějaký punc oficiálnosti by tomu neuškodil. Plus nějaká přidaná hodnota za umístění v případné lize? (věcné ceny, menší finanční přilepšeníčko) Co?

Přece se nebudeme potkávat jen písemně.
  • 11 odpovědí
    • maikpp
      maikpp
      Bronz
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147
      Ahoj,

skvely napad :s_thumbsup: na koncepte ligy pre PokerStrategistov uz usilovne pracujeme a toto je zaujimava varianta ako by sa to mohlo uskutocnit.

Bohuzial to ma jeden maly hacik, takyto privatny klub pre Home Games na Starech je kapacitne obmedzeni na 100ludi. Co je pre nasu komunitu strasne malo. Urcite to ale nehadzeme do kosa a uvidime ci sa s tym neda nieco robit :s_wink:

Jedna sa o vacsi projekt a my to nechceme odflaknut. Budeme radi za dalsie napady a postrehy nie len k tomuto tematu a verim, ze spolocne nakoniec pripravime pre celu komunitu kvalitnu ligu :s_cool:

este raz vdaka a tesime sa na dalsie napady :s_wink:

majky
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Myslel jsem, že jako silná affiliate skupina byste si mohli vyjednat kapacitní rozšíření.

Jsem členem Home Game klubu Martina Hrubého a tam je nás mnohem víc, než 100. Chápu, že to má tím že je jejich PRO, a beztak to má i ze smlouvy povinné, aby si tam s námi sem tam zahrál, nicméně to beru jako důkaz, že technicky to možné je.

Nevidím samozřejmě do toho jak vztah affiliate s poker hernou přesně funguje ale z mého laického pohledu, by to mělo být skoro to stejné jako si tam zařídit aby vypsaly speciální komunitní turnaj.

Jsem rád, že to není zas až tak pitomý nápad a že už nad tím taky přemýšlíte :-)
    • ondyman
      ondyman
      Hlavní Moderátor
      Hlavní Moderátor
      Registrace: 17.01.2009 Příspěvky: 2,463
      dobrej nápad, myslim, že nějaká vyjímka by stála za zkoušku, případně by se dali hráči rozdělit například do lig dle nějakého vzorce (samo pokud by se to realizovali na stárech) :f_love:
    • maikpp
      maikpp
      Bronz
      cimprcampr původně napsal

Jsem členem Home Game klubu Martina Hrubého a tam je nás mnohem víc, než 100. Chápu, že to má tím že je jejich PRO, a beztak to má i ze smlouvy povinné, aby si tam s námi sem tam zahrál, nicméně to beru jako důkaz, že technicky to možné je.
      presne tak :s_thumbsup: tiez som si to vsimol, a prave toto som mal namysli, ked som pisal, ze uvidime co sa s tym da robit :s_wink:

good job :s_wink:
    • maikpp
      maikpp
      Bronz
      ondyman původně napsal
      ..... případně by se dali hráči rozdělit například do lig dle nějakého vzorce (samo pokud by se to realizovali na stárech) :f_love:
      priznam sa, ze mne osobne sa tato varianta moc nepaci... bolo by idealne, keby si mohol zmerat sily kazdy s kazdym :s_smile: samozrejme ale posuvam dalej k diskusii...
    • Wetrak
      Wetrak
      Bronz
      Registrace: 02.06.2011 Příspěvky: 135
      Určitě by bylo lepší, kdyby jsme mohli změřit síly každý s každým, ale pokud by to u pokerstar nešlo vyjednat jinak, tohle by bylo alespoň něco.

Rozhodně jsem však pro, aby váš tým udělal maximum pro to, abychom mohli hrát každý s každým :-) Byla by to paráda.

Navíc by to pokerstars přilákalo nové hráče z naší komunity, protože i hráči preferující jinou hernu, by si určitě rádi vytvořili účet pro účast v lize pokerstrategistů = což je mimochodem, dle mého názoru, velice silný argument, který na Pokerstars můžete použít :-)
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      No pokuď to vyjde, tak by bylo super, kdyby to bylo třeba na heslo, nebo prsotě na nick.. . :( Nejsem reglej na PokerStars přes STRG... :( Jinak super nápad!! :) :f_thumbsup:
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Registrace: 07.06.2011 Příspěvky: 1,428
      zdravím

koncept ligy mám na starosti já.

za případné nápady budu jedině rád ;)
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Ligu přes pokerstars home games jsem navrhnul právě proto, že by vám odpadla práce s počítáním průběžného pořadí ligy, bo Home games už to tam má všechno implementované a počítalo by se to vlastně samo.

Bombarek původně napsal
      No pokuď to vyjde, tak by bylo super, kdyby to bylo třeba na heslo, nebo prsotě na nick.. . :( Nejsem reglej na PokerStars přes STRG... :( Jinak super nápad!! :) :f_thumbsup:
      To já taky doufám, že by nebylo podmínkou mít pokerstars tracklé, že by stačilo jen znát číslo a heslo klubu a do zprávy pro příjemce při registarci do klubu by se jen uvedl nick pod jakým vystupuješ tady.

pokud by bylo tracknutí podmínkou tak na PS jsem ze hry, což by mě jako předkladatele návrhu dost mrzelo. Hold když jsem před léty uvažoval, že bych si zkusil poker, tak o nějakých affiliate jsem neměl tušení a jediná herna, kterou jsem někde z nějaké reklamy znal byla právě PS, což mě mrzí do dnes.

dobrej nápad, myslim, že nějaká vyjímka by stála za zkoušku, případně by se dali hráči rozdělit například do lig dle nějakého vzorce (samo pokud by se to realizovali na stárech) fish love

Dělení na ligy považuju za špatný nápad. Když jsem tady ten výmysl s pokerstrategy psal, tak idea právě byla, abychom se mohli u stolů potkávat napříč celou cz/sk komunitou včetně hráčů, které třeba já bych na stakes na kterých momentálně jsem nikdy nepotkal a které tady třeba obdivuju,jaký dokáží mít skvělý přehled o hře, jak ji rozumí, jsou ochotní poradit atd (nebudu jmenovat abych neurazil někoho na koho si zrovna nevzpomenu).
      Jinými slovy takový další level (nebo doplněk) couchingu, hand judgingu apod.
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Jak to vypadá s celou ligou? Nějaké publikovatelné posuny?
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Johniiicek původně napsal
      Jak to vypadá s celou ligou? Nějaké publikovatelné posuny?
      Měla by bejt spuštěná v říjnu. Průtahy byly způsobené problémy se schválením novely loterijního zákona na Slovensku. Tak aby se mohlo zúčastnit i naši kolegové ze Slovenska ;)