Kvalifikace na Pardubice Masters

• Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Na Pardubice Masters se uskuteční 2 kvalifikace exkluzivně pro PokerStrategisty. První kvalifikace 13.7. bude pro všechny členy CZ/SVK / HU / PL komunity. Druhá kvalifikace 20.7. bude výhradně pro členy CZ/SVK komunity. Obě kvalifikace budou mít jako dárek od PokerStrategy 5 tickets added v hodnotě 6400Kč!

CZ/SVK / HU / PL PokerStrategy.com Masters 1.2M GTD qualifier, 5 tickets added

• Bonusová kvalifikace: EUR 8,80 rebuy. Do prizepoolu bude přidáno 5 lístků na turnaj Masters 1,2M GTD v hodnotě 6.400 Kč + ubytování zdarma na 2 noci pro 2 osoby v hotelu Zlatá Štika jako dárek od PokerStrategy.com
      • Účast: Všichni Češi, Slováci, Poláci a Maďaři.
      • Herna: PokerStars - založit účet zde
      • Datum: středa 13.7. 2011 20:00
      • ID turnaje: 412206498
      • Heslo do turnaje: J6135qR3

CZ/SVK PokerStrategy.com Masters 1.2M GTD qualifier, 5 tickets added

• Bonusová kvalifikace: EUR 8,80 rebuy. Do prizepoolu bude přidáno 5 lístků na turnaj Masters 1,2M GTD v hodnotě 6.400 Kč jako dárek od PokerStrategy.com
      • Účast: Pouze všichni Češi a Slováci
      • Herna: PokerStars - založit účet zde
      • Datum: středa 20.7. 2011 20:00
      • ID turnaje: 412206495
      • Registrace: zde bude před začátkem turnaje uveřejněno heslo do turnaje
      • Heslo do turnaje: G8fV535g
  • 27 odpovědí
    • Vildcz
      Vildcz
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 743
      Asi jsem slepý, jaké je ID? Díky
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Registrace: 07.06.2011 Příspěvky: 1,428
      je to v sekci privatni.tam to hned najdeš
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Jinak ID je 412206498
    • Duncan737
      Duncan737
      Zlato
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Nikde tady nevidím omezení na tracknuté účty. Znamená to, že je to i pro netracknuté účty?
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Ano - turnaje se můžeš účastnit i pokud nemáš tracknutý účet. Podmínkou je to, že musíš znát heslo do turnaje, které se objeví tady cca hodinu před začátkem turnaje a které by si ve svém vlastním zájmu neměl dávat nikam mimo PokerStrategisty, aby se nesnížila equity turnaje ;)
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      ja myslel ze to je jen pro tracknute uzivatele tak to je jinak v pohode dudo toho :) konecne musim vyhrat nakou kvaldu
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Heslo do dnešní kvalifikace na Pardubice Masters je:

J6135qR3

Držím palce a dejte vědět, jak jste dopadli a jestli se potkáme v Pardubicích ;) Doufám, že většinu kvalifikací vyhrají lidi z naší komunity, i když konkurence z Polska a Maďarksa bude určitě silná. Tak jdeme na to, těším se u stolů za hodinu :s_cool:
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Hucas původně napsal
      Heslo do dnešní kvalifikace na Pardubice Masters je:

J6135qR3

Držím palce a dejte vědět, jak jste dopadli a jestli se potkáme v Pardubicích ;) Doufám, že většinu kvalifikací vyhrají lidi z naší komunity, i když konkurence z Polska a Maďarksa bude určitě silná. Tak jdeme na to, těším se u stolů za hodinu :s_cool:
      jaky mas nick?,
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Tictacx původně napsal
      jaky mas nick?,
      :s_mad:
    • Snnopel
      Snnopel
      Bronz
      Registrace: 11.06.2010 Příspěvky: 349
      btw mohl by jit někdo na muj ticket hrat? at vim jestli se mam učastnit pač vim že kdybych postoupil do dalšího dne tak už nemůžu hrat pač musím být jinde :)
    • nowys
      nowys
      Bronz
      Registrace: 30.04.2010 Příspěvky: 368
      Snnopel původně napsal
      btw mohl by jit někdo na muj ticket hrat? at vim jestli se mam učastnit pač vim že kdybych postoupil do dalšího dne tak už nemůžu hrat pač musím být jinde :)
      nemohl
    • Snnopel
      Snnopel
      Bronz
      Registrace: 11.06.2010 Příspěvky: 349
      škoda :(
    • Mithun
      Mithun
      Bronz
      Registrace: 05.03.2007 Příspěvky: 209
      jede tam nekdo s Prahy?
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      trošku off topic ale kde jinde se zeptat. Dovolí mi to, se tam regnout i když mám účet na PS vedený v dolarech? Přepočítají mi to nějak? Nebo si musím zavést pararelní účet v eurech a tam poslat eura?

Vím, že jde mít účet ve více měnách, jen nevím jestli si tam musím poslat prachy zvlášť nebo si můžu stávající třeba rozdělit na dvě části.
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Stříbro
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      cimprcampr původně napsal
      trošku off topic ale kde jinde se zeptat. Dovolí mi to, se tam regnout i když mám účet na PS vedený v dolarech? Přepočítají mi to nějak? Nebo si musím zavést pararelní účet v eurech a tam poslat eura?

Vím, že jde mít účet ve více měnách, jen nevím jestli si tam musím poslat prachy zvlášť nebo si můžu stávající třeba rozdělit na dvě části.
      Vytvoříš si v klientovi ještě účet v eurech a pak si na něj můžeš převádět prostředky z dollarovýho účtu. Žádný vklady zvlášť nejsou potřeba.
    • Hucas
      Hucas
      Black Member

Jenom ještě pozor, aby si měl převedno dost dolarů na eura před začátkem turnaje. Například když budeš chtít provézt add on nebo rebuy. Pokud budeš mít peníze jenom v dolarech, tak ti to nedovolí provézt rebuy.
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Tak to bych si samozřejmě ošéfoval, převedl bych si víc, když mi něco zbyde, tak ty eura utratím nebo případně rozmnožím později.

Jen se chci ještě zeptat jaké s tím máte zkušenosti vy. Podle jakých kurzů mi to převedou, nebudu třeba nějak hodně bitej kvůli špatnému kurzu? Aby se mi ten roll nepoztrácel ještě dřív než ho stihnu prohrát :-)
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Stříbro
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Tak to bych si samozřejmě ošéfoval, převedl bych si víc, když mi něco zbyde, tak ty eura utratím nebo případně rozmnožím později.

Jen se chci ještě zeptat jaké s tím máte zkušenosti vy. Podle jakých kurzů mi to převedou, nebudu třeba nějak hodně bitej kvůli špatnému kurzu? Aby se mi ten roll nepoztrácel ještě dřív než ho stihnu prohrát :-)
      Kurz OK, oni nemaj za potřebí obírat hráče na kurzech. BTW před převodem ti ten kurz ukážou, takže si to můžeš zkontrolovat.
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Ahoj, nevím zda jsem to dobře pochopil, ale stačí mít heslo a můžu hrát nebo musím zaplatit i těch 8 eur plus heslo abych mohl hrát. díky za odpověď.
    • 1
    • 2