Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

A3s

• JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Bronz
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,199
      Known Players:
      Position:
      Stack
      UTG2:
      1750
      UTG3:
      1240
      MP1:
      1430
      MP2:
      1520
      MP3:
      1430
      CO:
      3200
      Hero:
      1470
      SB:
      1480
      BB:
      1480

SnG-MTT $ 0.12 (10 Players)
      20/40 No-Limit Hold'em (9 Players)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.102.40520.2 by www.pokerstrategy.com

Preflop: Hero is BU with A :heart: , 3 :heart:
      UTG2 folds, UTG3 calls, 3 fold, CO calls, Hero calls, SB calls, BB checks

Flop: (200) K :heart: , T :spade: , 5 :heart: (5 Players)
      SB checks, BB checks, UTG3 checks, CO checks, Hero checks

Turn: (200) J :spade: (5 Players)
      SB checks, BB checks,
      UTG3 bets 40,
      CO raises 80 to 120, Hero calls,
      SB raises 420 to 540, 4 fold

Final Pot: 1020

Zdravím.

Checkoval som flop, nevidím dôvod betovať. Turn som sa rozhodol dorovnať, pretože veľký rešpekt minbetu nedávam a CO je loose fish, stále bluffoval. Čakal som call alebo fold od ostatných. Vzhľadom na limit skoro všetci hráči boli pasívni, a len callovali. Proti c/r som radšj zahodil.

Ako by som mal zahrať túto handu?
  • 2 odpovědí
    • miskokvo
      miskokvo
      Bronz
      Registrace: 28.03.2008 Příspěvky: 1,502
      ahoj,

mas najlepsiu poziciu na stole kedze si na BU... zvycajne mas minimalne 30% equity s tvojim flush drowom plus niake percenta ti dava eso a runer postupka.. tak dajme tomu 35% co je myslim dost v pote s 5timi hracmi..

ja by som flop betol okolo 100-130 cipov... kvoli informaciam, protekcii svojej handy, a samotnej value ked chytis flush v pote bude viac cipov a mozes stacknut niekoho...

ak ta niekdo check/raisne tak stale sa mozes rozhodnut podla pot ods ci budes pokracovat v hande...

takto si vyhodil 120 cipov na turne a poriadne ani nevies kde si s danou rukou... lepsie by boli investovane na flope podla mna

michal
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,469
      Na flope by som checkoval.

Čo sa týka turnu, call raisu CO je mierne stratový bez vonkajších okolností. Za tie sú pozitívne implied odds, ale negatívne je to, že traja súperi za tebou môžu raisovať. Čiže okolnosti sú celkovo neutrálne. Ostáva stratový call. Takže som za fold.