problem HM

• beuiksaer
      beuiksaer
      Bronz
      Registrace: 06.04.2010 Příspěvky: 111
      Caves,

dnes som si instalovaval HM 1.11.06g. Vsetko slape ako ma, len mam jeden problem a to:

:diamond: ked kliknem na polozku posledne 3poty a idem si pozriet historiu vybraneho potu, nezobrazi mi vobec karty
      :diamond: tak isto mi hned po odhohrati hry nezobrazi karty na stole a hracov

Da sa to niekde nastavit? Dost som aj googloval, ale k nicomu relevantnemu som sa nedopracoval.

Dik za pomoc
  • 3 odpovědí
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Cau;

nie som si isty, ci som spravne pochopil tvoj 1. problem: Ked kliknes na posl. 3 poty v HUDe na stole? Ak ano, tak sa obcas stane, ze ti to vyhodi aktualnu hand, ktora prebieha (bezdovodne), takze si len v tom rolovacom menu hore vyber, ktoru hand si chcel povodne pozriet.

@druhy problem: To moze byt chyba v nastaveni HEMu.
      skus: HUD Options -> Player Preferences... -> Appearance -> zvys si Opacity
      ina moznost mi nenapada..

Daj vediet ako si dopadol. :)
    • beuiksaer
      beuiksaer
      Bronz
      Registrace: 06.04.2010 Příspěvky: 111
      YEEEEEEEEEES... Opal pochopil si to spravne :tongue: , dik - nakoniec som riesenie nasiel na webe kedze to bolo zlozitejsie...

Povodny problem bol v tom, ze nejake aktualizacie WIN 7 sposobovali chybu v HM -tak mi treba,ked mam legal soft :D

Riesenie: tu

To som poriesil, instaloval new verziu a prisiel problem s tym zobrazovanim.

Riesenie:tu

Nakoniec ma to stalo 3,5hod hladania, instalovania,nekonecneho rebootovania a 10usd stratenych na stoloch,kedze som skusal ako to cele vyzera pri hre...

P.S. Ak bude mat niekto podobny problem, hadam mu pomozu pastnute odkazy

GL a hor sa do hry...KONECNE
    • heelia
      heelia
      Bronz
      Registrace: 01.03.2009 Příspěvky: 218
      Já jsem problém řešil odinstalováním těch 3 záplat a počkám cca týden než releasnou nějakou stable verzi HEMu ;) (možná už je out... nevím)