Vlastne statistiky HUD v elephante

• Amater90
      Amater90
      Bronz
      Registrace: 18.06.2011 Příspěvky: 70
      Zdravim vsetkych,,

Neviete... existuje nejake nastavenie v elephante, ktore mi umozni zobrazovat aj vlastne statistiky v HUDe ako aj pri ostatnych hracoch ? VPIP, raise a pod.... odkedy si prisadnem ku stolu ... tak ako je to primarne zobrazovane aj v HEM...

Pomaha mi to kontrolovat sa , aby som nebol zbytocne loose a pod . :) diky
  • 3 odpovědí
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,077
      Ahoj,

áno, dá sa to. Cesta:

Settings -> HUD settings -> Own stats (tu si môžeš vybrať staty, ktoré chceš)

Pri hre sa ti zobrazí tabuľka so statmi, ktorá má dve strany - jedna zobrazuje staty stola, druhá hero staty (strany meníš kliknutím na tabuľku)

Ak si niečomu nepochopil, kľudne sa spýtaj :)

Good luck yo
    • Amater90
      Amater90
      Bronz
      Registrace: 18.06.2011 Příspěvky: 70
      No ak sa nemylim tak mas na mysli tu tabulku co sa prepina 1-2 ... tu som si prave daektivoval,, lebo na party poker je strasne tesne nad kartami a mne tam proste zavadzia :) skusal som ju aj nejako presunut no neslo to.... da sa to ?
      U mna aj take detaily mozu ovplyvnit moju hru :P

Teraz sa mi podarilo pekne nastavit HUD v elephante... len toto jedno mi vadi... rozumies by som chcel aby sa mi tie cisielka zobrazovali presne ako ostatnym hracom pri mojom seate odkedy som prisiel na stol .... ako v HEMe ;)
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,077
      Už chápem, čo myslíš, ale jedinný spôsob, ako môžeš zobraziť vlastné staty, je tou čiernou tabuľkou. Presunúť sa to zatiaľ nedá, možno v ďalších aktualizáciach to bude možné.