BLOG: Rogue's NL SH blog

• rogue34
      rogue34
      Bronz
      Registrace: 15.02.2010 Příspěvky: 142
      Ahoj!

Konečně jsem se dokopal k založení blogu. Jestli o mně chcete vědět nějaké bližší informace, přečtěte si moje představení. Pouze doplním, že pro mě "Nová éra (:D )" začala na konci letošního května na TowerGamingu. Tam jsem vložil $14 (terrible BR, I know :D ), které jsem našel zapomenuté na Everestu (aspoň myslím) a vyrobil z toho cca $55. Vybral jsem je a poslal na PartyPoker, kde teď mám asi $85. Tam hraju od začátku července (mezi Tower a Party byla manší pauzička). Stále jsem na NL4. Graf z PP Vám ukážu až se mi podaří odehrát 10k hand ;) (teď mám nahráno 5k). Občas sem postnu grafy z jednotlivých session.
      Tady ještě jen pro zajímavost graf z Toweru:

A tu jsou moje pokerové cíle:
      :spade: Nahrát 10k hand nejpozději do půlky srpna. (Tohle je opravdu krajní termín. Moc rád bych to stihnul do konce července.)
      :spade: Mít kolem 10bb/100 až odehraju těch 10k hand.
      :spade: Přečíst všechny české články v sekci strategie týkající se mé hry.
      :spade: Pravidelně sledovat coaching s Twinnem.
      :spade: Postovat na forum všechny handy, které si během hry označím.
      :spade: Číst všechny vyhodnocené handy v HJ foru.
      :spade: Když splním všechny cíle a budu mít aspoň tak 12 BI na NL10, tak to zkusit. Když se nezadaří, tak se vrátit zpět na NL4 a vybudovat větší bankroll.
      :spade: A potom samozřejmě stabilizace na NL 10. :f_cool:
      :spade: Odehrát na Toweru 3 freerolly, na který mám vstupenky.
      :spade: Pravidelně postovat threadsavery :s_biggrin: .

Teď ještě real-life cíle:
      :heart: Jednou týdně zajít do posilky a ostatní dny v týdnu aspoň lehce cvičit doma (činky, kliky apod.)
      :heart: Najít si brigádu. Abych tam mohl chodit aspoň občas, když neseženu nic pořádnýho.
      :heart: Opálit se :D . (Na tom sem zapracoval už dneska a včera. :D )

Víc mě toho zatím nenapadá. Kdyžtak časem nějaké cíle přidám.

A pro dnešek se s Vámi loučím prvním threadsaverem (enjoy :f_grin: ):
  • 7 odpovědí
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      Ahoj pekny zaciatok, budem sledovat.
      Vela stastia a zabavy.
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Jednou týdně zajít do posilky a ostatní dny v týdnu aspoň lehce cvičit doma (činky, kliky apod.)

Na pravidelné domáce cvičenie som sa nikdy nevedel dlhodobo dokopať. Nakoniec som vyskúšal začať úplne light, aby to človek zvládol i po prechlastanej noci, čiže 20 klikov každé ráno/deň. Je to nič, ale keď už si raz vypestuješ návyk, môžeš pridávať cviky, zvyšovať/znižovať počet podľa chuti a je to hrozne EV plus. Je to z knižky Zen a hotovo (z ktorej som čítal iba výcuc na nete) a filozofia spočíva v začínaní tými najmenšími krokmi. Odporúčam :f_cool:
    • rogue34
      rogue34
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      Na pravidelné domáce cvičenie som sa nikdy nevedel dlhodobo dokopať. Nakoniec som vyskúšal začať úplne light, aby to človek zvládol i po prechlastanej noci, čiže 20 klikov každé ráno/deň. Je to nič, ale keď už si raz vypestuješ návyk, môžeš pridávať cviky, zvyšovať/znižovať počet podľa chuti a je to hrozne EV plus. Je to z knižky Zen a hotovo (z ktorej som čítal iba výcuc na nete) a filozofia spočíva v začínaní tými najmenšími krokmi. Odporúčam :f_cool:
      Okej, díky za tip.
      Takže ode dneška (až budu ráno vstávat teda jako :D )...
      :spade: aspoň 2 série kliků po 20 + párkrát zvednout činky :f_biggrin:

___

Ještě musím postnout graf z mojí krásné noční session. Konečně jsem vytáhl BR na $100!! Fakt paráda :) . Snad nejlepší session ever. Pár hand, co jsem si označil, dám do HJ asi zítra. Ještě jenom dodám, že jsem konečně přečetl poslední článek z bronze. Pár silver už mám přečtených od dřívějška, tak si je asi ještě pročtu znova a pak ten zbytek. :f_cool:

Tady je ten graf:

+ něco na dobrou noc :s_biggrin: :
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj,

pěknej blog se vším co se sluší a patří - cíle, grafy a threadsavery :D

Určitě budu sledovat jak se daří. Možná jenom ten BRM je trochu moc agresivní. 12BI ti uplně varianci nepokryje a budou stačit 2 prohraný ALL Iny a budeš muset jít zpátku na NL4. Hraješ full ring?
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Ten BRM je teda dosť agresívny, ale ak to vyhovuje jeho Tvojmu štýlu hrania, vyskúšať ho môžeš ;) Možno z teba bude ďalší Girah :f_cool:
    • rogue34
      rogue34
      Bronz
      Hucas původně napsal
      Ahoj,

pěknej blog se vším co se sluší a patří - cíle, grafy a threadsavery :D

Určitě budu sledovat jak se daří. Možná jenom ten BRM je trochu moc agresivní. 12BI ti uplně varianci nepokryje a budou stačit 2 prohraný ALL Iny a budeš muset jít zpátku na NL4. Hraješ full ring?
      Ahoj,

díky moc za chválu :) .

Ano, s tím počítám, když prohraju 2 BI, tak se vrátím na NL4. Pak to zase vytáhnu na 12BI a zkusím to znovu ;) .
      Hraju SH. (Je to dokonce i v nadpisu tématu ;) .)

Fiskantes původně napsal
      Ten BRM je teda dosť agresívny, ale ak to vyhovuje jeho Tvojmu štýlu hrania, vyskúšať ho môžeš Možno z teba bude ďalší Girah :f_cool:
      Joo, to by bylo fajn :D

___

Teď ještě něco ke včerejším sessions. Celkem se mi dařilo. Poslední 2 dny zkouším občas blufovat. Snažím se vybírat dobré spoty, tak snad proto mi to zatím vychází :) . Včera jsem si označil celkem dost hand, tak je spolu s těmi předvčerejšími hned hodím na HJ forum. Musím se ale přiznat, že jsem na konci poslední session udělal jednu botu :f_frown: . Na turnu jsem 3bet-shovnul overpair (viz. spoiler na konci). Musím se přiznat, že včera jsem se nedostal k přečtení žádného článku, takže dneska si to vynahradím, ať můžu co nejdřív přejít na NL10. Kupodivu jsem nezapomněl na Twinnův coaching, takže aspoň tu hodinu a půl jsem věnoval studiu. Taky jsem ještě chtěl zmínit, že jsem si všiml, že v noci (od 01:00) jsou stoly nejvíc fishy :f_cool: .

Do posilky jsem se ještě nedostal, ale poctivě cvičím doma :s_grin: . Ještě k tomu přidávám plavání. S opalováním jsem to trošku přehnal, takže jsem teď rudej jak rak a modlím se, abych se zase celej nesloupal :f_mad: .

Nakonec mám pro Vás včerejší graf + již zmíněnou handu a threadsaver ;) .

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      BB:
      $4.38
      MP3:
      $7.43
      CO (Hero):
      $4.06
      BU:
      $4.30
      SB:
      $4.06

Preflop: Hero is CO with A, A.
      MP3 folds, Hero raises to $0.16, BU calls $0.16, SB folds, BB calls $0.12.

Flop: ($0.5) T, K, 7 (3 players)
      BB checks, Hero bets $0.32, BU calls $0.32, BB folds.

Turn: ($1.14) 4 (2 players)
      Hero bets $0.82, BU raises to $1.77, Hero raises to $3.58, BU calls $1.81.

River: ($8.3) K (2 players)

Final Pot: $8.3.

Results follow:

Hero shows two pairs, aces and kings(Ad Ah).
      BU shows a full-house, kings full of tens(Ts Ks).

BU wins with a full-house, kings full of tens(Ts Ks).

• opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      rogue34 původně napsal
      Fiskantes původně napsal
      Ten BRM je teda dosť agresívny, ale ak to vyhovuje jeho Tvojmu štýlu hrania, vyskúšať ho môžeš Možno z teba bude ďalší Girah :f_cool:
      Joo, to by bylo fajn :D
      tak po poslednych informaciach to uz tak fajn nevyzera :f_biggrin:

Tebe sa ako dari? Uz dlhsiu dobu si tento blog neupdatol...

btw: vzhladom na to, ze pre prehladnost vo fore budeme odteraz vsetky blogy jednoznacne oznacovat, dovolil som si vlozit pred tvoj nazov prefix "BLOG:"
      Teraz tam vsak mas 2x blog, takze tu mame dilemu: chces to nechat takto, alebo to nejako zmenime? Mozes to upravit aj sam, ak kliknes na edit v prvom prispevku, no chcem ta poprosit aby novy nazov zacinal "BLOG:"