BLOG: FreeScript a Tankroll management 150€ -> 1000€

• FreeScript
      FreeScript
      Bronz
      Registrace: 07.03.2009 Příspěvky: 565
      Zdravím všetkých priaznivcov pokru!

Hrám poker pod prezývkou FreeScript už skoro 6 rokov. Za tento čas som prešiel rôznymi variantami pokru ako napr. 5 card draw, Omaha, Hold'em z ktorého som vyskúšal skoro všetky druhy: SNG a DON turnaje, Fixed limit cash game, SSS No limit cg, MSS No limit cg a nakoniec som prešiel na BSS No limit Texas hold'em. Priebežne som sa venoval štúdiu materiálov z PokerStrategy ale nikdy sa mi nepodarilo sa systematicky zdokonaľovať. Môj priemerný ročný zisk sa pohyboval v desiatkach $ ročne (čo nie je nič extra).

Preto som sa rozhodol založiť si tento blog, na ktorom budem môcť sledovať svoj postup a lepšie kontrolovať splnenie stanovených cieľov. Budem sa snažiť vždy na konci týždňa pridať informácie o aktuálnom postupe a splnení cieľov a postupne pridávať ďalšie ciele.

Budem vám vďačný za akékoľvek rady a podporu. :)

Prehľad prvého týždňa:
      Za prvý týždeň som odohral 1450 hand na blindoch 0,02/0,04 a 500 hand na blindoch 0,05/0,1. Ďalej pokračujem v hre na 2-4 stoloch a blindoch 0,02/0,04 podľa 25 buy-in bankroll managmentu. Momentálne moja hra pozostáva z ABC Pokru zo základných Basic článkov na PokerStrategy pri súčasnom zdokonaľovaní post-flop hry. Na takto nízkych limitoch je dostatok fishiek, ktoré s radosťou darujú trpezlivým hráčom svoje $. A s HUD (ale aj bez neho) je veľmi jednoduché ich rýchlo pri stole nájsť.

Počet hand: 1892
      Výhra/Prehra: $20,86
      BB/100 hand: 19,18
      Rake: $8,37
      Bankroll: $143,56

Základné ciele:
      • Kúpiť HE Manager ( splnené 24. 6. 2011 Small Stakes verzia )
      • Preštudovať všetky články o BSS v sekcii Bronz
      • Analyzovať zaujímavé odohrané handy
      • Pridať nejasné analyzované handy na PokerStrategy fórum

Výzvy na tento mesiac:
      • Udržať Silver status na PokerStrategy

S pozdravom,
      FreeScript
  • 138 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau scripte ;)

zdravím tě z Pardubic a těším se na tvoji pokerovou cestu tady na blogu :f_cool:

Máš supr cíle, ze začátku to chce projít články a hodně studovat. Doporučoval bych přidat do cílů projít výzvu Učíme se vyhrávat ;) viz podpis v mojí patičce a náš trailer na tento program

• FreeScript
      FreeScript
      Bronz
      Zdravím všetkých,

díki Cornie za podporu a radu. Určite výzvu Učíme se vyhrávat čoskoro pridám do svojho plánu. Pozeral som si Twinove videá, ktoré sú v tejto výzve zahrnuté a dosť mi pomohli zorientovať sa v BSS. Je tam veľmi pekne vysvetlený spôsob práce s hand range-ami, ktorých použitie som vďaka tomuto videu pochopil. Hand range poznám už dlhšiu dobu a používal som ich hlavne pri analýze hand ale spôsob akým by mal hráč pri hre rozmýšľať o ktorom nie je v základných článkoch od PokerStrategy ani zmienka bol v tomto videu veľmi pekne prezentovaný. Zišlo by sa viac takýchto komentovaných videí.
      Ďalej som sa venoval článkom z Bronze sekcie z oblasti pokrovej matematiky. Outs aj odds tiež už nejakú dobu poznám a tabuľky mám stále pri hre na stole ale málo som sa venoval odpočítavaniu outov a výpočtu modifikovaných out-ov. Z oblasti implikovaných odds sa snažím pri hre odhadovať koľko môžem ešte od súpera získať v prípade, že trafím svoju draw na základe typu súpera, boardu a read-ov a štatistík.

Druhý týždeň začal pomerne priaznivo pekným up-swingom. Hneď v pondelok sa mi podarilo za 675 handov vyhrať takmer $17. Potešilo! V utorok prišiel malý down-swing, ale zvyšok týždňa sa niesol v znamení postupného budovania bankrollu.

Splnenie cieľov:
      • Kúpiť HE Manager ( splnené 24. 6. 2011 Small Stakes verzia )
      • Preštudovať všetky články o BSS v sekcii Bronz ( čiastočne splnené 2/9 )
      • Analyzovať zaujímavé odohrané handy ( OK - prešiel som detailne všetky handy, ktoré som si pri hre označil ako zaujímavé )
      • Pridať nejasné analyzované handy na PokerStrategy fórum ( na túto časť som si zatiaľ nenašiel čas dúfam že budúci týždeň bude na tom lepšie )

Splnenie výziev:
      • Udržať Silver status na PokerStrategy ( nesplnené - budem musieť nabiť $ na niektorú z herní, na ktorej som registrovaný cez PokerStrategy )

Počet hand: 3224
      Výhra/Prehra: $27,39
      BB/100 hand: 21,24
      Rake: $10,42
      Bankroll: $170,95

Ciele na ďalší týždeň:
      • Preštudovať všetky články o BSS v sekcii Bronz
      • Analyzovať zaujímavé odohrané handy
      • Pridať nejasné analyzované handy na PokerStrategy fórum

Dlhodobé výzvy:
      • Znovu získať Silver status na PokerStrategy
      • Zúčastniť sa výzvy Učíme se vyhrávat

S pozdravom,
      FreeScript
    • FreeScript
      FreeScript
      Bronz
      Zdarvím všetkých!

Tretí týždeň som nemal veľa času na hranie a hral som pomerne málo. Postupne som sa snažil prejsť na short handed hru, čo však neprinieslo veľký úspech.

Počet hand: 2147
      Výhra/Prehra: -$7,15
      BB/100 hand: -8,33
      Rake: $6,63
      Bankroll: $162,93
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Ako vyzeral tyzden #4?

btw: vzhladom na to, ze pre prehladnost vo fore budeme odteraz vsetky blogy jednoznacne oznacovat, dovolil som si vlozit pred tvoj nazov prefix "BLOG:"
    • FreeScript
      FreeScript
      Bronz
      Zdravím všetkých.

Hlásim sa opäť. Bohužiaľ až po pár týždňoch. Cez prázdniny som si nenašiel veľa času na blogovanie a navyše som musel začať hrať v inej herni kvôli Strategy Pointom. Naplno som sa začal venovať shorthand hre zo začiatku na jednom stole a postupne som pridával ďalšie, momentálne hrajem 4-6 stolov záleží od počtu fishiek v herni.

Začiatky boli ťažké. Začal som na NL4 a hneď v prvej tisícke hand ma moje karty veľmi nepodržali a moja All-in EV sa so mnou na istý čas rozlúčila. Ale po pár videách a článkoch som sa dostal do pomerne ziskovej hry, kde som ťažil z veľkého množstva zlých hráčov v herni. Občas sa dá naraziť aj na extrémistov, ktorí bez najmenších problémov s VPIP blízke k 100 s trafeným párom na flope spokojne dôjdu až na river, aj keby na borde bol flush :-D

Neskôr, okolo 7000cej handy som som začal experimentovať s postupným pridávaním vyšších limitov, konkrétne jeden a neskôr aj dva stoly NL10, čo malo s počiatku fatálne následky a pomerne slušný down-swing. Problém bol v tom že na NL4 je možné hrať pomerne veľkú range ziskovo vďaka tight passive hráčom. Na NL10 ale hráči hrajú výrazne agresívnejšie a dosť často 3betujú v pozícii. Ale po miernej úprave range-ov na základe short-hand tabuliek som sa aj na tomto limite dostal k ziskovej hre.

Graf z novej herne:

Začiatočný bankroll: 85.84€

Počet hand: 13985
      Výhra/Prehra: 85,72€
      BB/100 hand: 18,76
      Rake: 43,40€
      Bankroll: 172,25€

Ďalej pokračujem v hre na popísaných limitoch až k 250€, kde by som chcel úplne prejsť na NL10. Priebežne postujem na fóre nejasné handy a snažím sa zúčastňovať čo naviac live koučingov, pozerať videá a študovať články.

Dúfam, že sa mi podarí aktualizovať môj blog častejšie.

S pozdravom,
      FreeScript
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj,

super blog a update :) Koukám, že už byl blog delší dobu neupdatovaný, tak nám zapadl. Během tý doby prošlo fórum řadou změn a jednou z nich je to, že všechny blogy, který se věnujou jednomu typu hry (v tvým případě cashovka) se přsunuli do konkrétních strategických sekcí. V tvým případě je to:

Strategické diskuze a blogy Cash Game

Budeš tam blíž k ostatním blogerům z cashovky a blog bude i jim víc na očích ;) Počkám až si příspěvěk přečteš a pak ti ho tam hodím, aby si ho tu nehledal, když bych ti ho přesunul hned ;)

Tak ať to jede, vypadá to na pěknou cestu za velkou cashovkou ;)
    • FreeScript
      FreeScript
      Bronz
      Díki za info Hucas.
      Môžeš to kľudne presunúť :-)
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Přesunuto a cesta může pokračovat :s_thumbsup:
    • FreeScript
      FreeScript
      Bronz
      Chvíľka nepozornosti spôsobila, že som omylom namiesto 100%tného foldu pred flopom klikol na call. Flop ktorý som uvidel bol asi najlepší a zároveň najhorší aký som si mohol predstaviť. Hráč na CO sa javil pomerne slušne ale mal som na neho zatiaľ len 24 hand. Za tento čas z neskorej pozície nehral ani nekradol žiadnu handu. Vzhľadom na to, že si nedal 4bet som z jeho range vylúčil AA, KK, QQ. Jeho range som tipoval zhruba na JJ-22, A2s+, KTs+, QTs+, JTs, A7o+, KTo+, QTo+, JTo. Vďaka úžasným odds, ktoré som mu nešikovným kliknutím pred flopom dal. Hráč na BU bol fishka so shortstackom, 45/24 (VPIP/PFR) a 18,8 3bet, čiže pomerne široká range, akýkoľvek pár a veľká časť Ax, K9+, QJ.

Na flope som sa rozhodol checknúť, 1,64€ bolo v all-ine a súpera na CO tento board pomerne často trafil. Bol som si istý, že sa bude snažiť z tak zlého hráča ako som v tú chvíľu vyzeral vyťažiť čo najviac value so všetkým trafeným. Súper stavil 1/2 potu, fold som vylúčil okamžite kvôli veľkému potu. Call mi nedával žiadnu protection. Tak prišiel na radu raise. Rozhodol som sa pokračovať vo fish hre a poslal som tam celý stack, ktorý zabezpečoval maximálnu protection, zároveň aj max. value a mohol vyzerať ako bluff overbet.

Turn a river boli asi dve najkrajšie karty aké som doteraz v all-ine videl.
      Po showdowne som zistil, že som na flope nebol až taký favorit ako som si myslel.

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.04(BB) Replayer
      SB ($3.80)
      Hero ($5.47)
      UTG ($16.06)
      CO ($4.04)
      BTN ($0.54)

Dealt to Hero K:spade: 9:heart:

fold, CO raises to $0.16, BTN raises to $0.54 (AI), fold, Hero calls $0.50, CO calls $0.38

FLOP ($1.64) 9:diamond: K:club: Q:diamond:

Hero checks, CO bets $0.76, Hero raises to $4.93 (AI), CO calls $2.74 (AI)

TURN ($8.64) 9:diamond: K:club: Q:diamond: 3:heart:

RIVER ($8.64) 9:diamond: K:club: Q:diamond: 3:heart: 6:spade:

CO shows A:diamond: K:diamond:
      (Pre 39%, Flop 51.2%, Turn 33.3%)

BTN shows 5:spade: 5:diamond:
      (Pre 41%, Flop 6.8%, Turn 4.8%)

Hero shows K:spade: 9:heart:
      (Pre 19%, Flop 42.1%, Turn 61.9%)

Hero wins $8.54

Ponaučenie do budúcej hry: "Dávaj POZOR kam klikáš!!!"
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      FreeScript původně napsal
      Ponaučenie do budúcej hry: "Dávaj POZOR kam klikáš!!!"
      Lol, pěkná handa a zajímavý procenta na flopu viď ;) Missclick je metla online pokeru. Minulý týden jsem kradl blindy tuším s Q9s na BU a místo tradičních $1,25, který vepisuju ručně do pole jsem zapomněl dát desetinou čárku a poslal tam $125 (čili all in $50, jelikož to bylo na NL50). Trochu loose soupeř na SB si vzal celej timebank na rozhodnutí a pak to callnul s 44 :D Samozřejmě jsem to nevytočil a od tý doby si hodně dávám bacha aby tam ta desetinná čárka byla, i když ten jeho call byla nakonec klasická točka a z mýho pohledu hodně špatnej call :D
    • FreeScript
      FreeScript
      Bronz
      Zdravím všetkých,

pokúsim sa opäť vrátiť v nedeľným týždenným updatom aby sa dali jednotilivé týždne porovnávať. Tento týždeň ešte nie je celý, ale len od utorka.

Tento týždeň bol celkom zaujímavý aj keď sa mi veľmi nedarilo, hlavne kvôli výrazným chybám, ktoré som vo svojej hre odhalil. Mám dosť veľký problém uveriť súperovi silnejšiu handu, hlavne proti agresívnejším súperom a pomerne často ma to stojí pomerne veľký časť win rate.

Ďalej som sa začal sústrediť na postupné odbúravanie priebežného sledovania výsledkov jednotlivých session tak, že si výsledok pozriem až po skončení session. Robí mi to dosť veľké problémy ale postupne sa to zlepšuje, budúci týždeň by som si chcel pozrieť výsledok až po skončení týždňa ale neviem či to zvládnem.

Cez týždeň najmä doobeda, keď som v škole som sa začal venovať analýze hand iných hráčov tu na fóre. Nemám v tom čase pri sebe vlastné hand history a aby som nevyšiel z cviku tak sa mi to vidí ako dobrý nápad.

Počet hand: 5669
      Výhra/Prehra: 14,26€
      BB/100 hand: 3,81
      Rake: 12,68€
      Bankroll: 187,47€

Do budúce ho týždňa sa pokúsim sformulovať si nejaké zmysluplné ciele, ktoré sa budem splniť tak aby sa moja hra zlepšovala.
    • FreeScript
      FreeScript
      Bronz
      Tak a mám tu ďalší týždenný update podľa plánu. Zapojil som sa do výzvy Učíme se vyhrávat a tu je link na moje predstavenie na fóre: predstavenie.
      Za minulý týždeň sa mi podarilo vo svojej hre odhaliť niekoľko výrazných leakov, ktoré ma na nejaký čas posunuli do break even hry.

Hlavné leaky:
      :diamond: 6-9 stolov 6max hry je na mňa veľa a nesústredím sa na profitabilné spoty...celkovo to znížilo môj hodinový win rate na hodinový lose rate :-(
      :diamond: prílišné precenenie štatistík a nesústredenie sa na samotnú hru daného hráča
      :diamond: podcenenie súperovej agresie
      :diamond: Málo štúdia nových konceptov

Z uvedených leakov mi vyplynulo, že musím začať takmer od začiatku. Prešiel som na hru na jednom stole a začal som sa plne sústrediť na hru súperov a analyzovať každú situáciu priamo pri hre rovnako ako to robím pri session review, kde mi väčšina spotov nerobí problémy. Postupne odohrám nejakú rozumnú vzorku hand a budem pridávať ďalšie stoly, kým mi bude stúpať hodinový win rate.

Len pre zaujímavosť mi hra na 1 stole po 662 rukách vyniesla 16,73€ pri win rate 2,99€/hodina a 67,24bb/100 rúk. Väčšinou išlo o veľmi jednoduché spoty, kde sa balfujúca fish rozhodla darovať mi celý svoj stack.

Počet hand: 3089
      Výhra/Prehra: 4,44€
      bb/100 hand: 3,59
      Rake: 8,08€
      Bankroll: 189,59€

Krátkodobé ciele:
      :club: time managment
      :club: analýza hand
      :club: štúdium článkov v sekcii silver
      :club: popracovať na počte stolov
      :club: nahrať si video session s väčším počtom stolov a analyzovať chyby

Dlhodobé ciele:
      :club: Dokončiť výzvu "Učíme se vyhrávat"
      :club: NL50
    • FreeScript
      FreeScript
      Bronz
      Zdravím všetkých,

tento týždeň bol z môjho pohľadu veľmi zaujímavý. Hneď v pondelok ma na stole čakala obálka od Royal Mail, ktorú som nečakal a bol som veľmi zvedavý, čo v nej nájdem. Party poker sa rozhodol, že ma dávno na svojich stoloch nevidel a poslali mi $15 no deposit bonus a $50 poker bonus. Celkom ma to potešilo a hneď som na túto herňu poslal svojich 90€, ktoré som mal pripravené na moneybookers účte. Jednoznačne veľmi pekný reklamný ťah od Party pokru.

Najprv som mal v pláne začať hrať Mid Stack Strategy ale nechcelo sa mi do toho veľmi púšťať a tak som skončil opäť na BSS 6max stoloch. Začal som hrať limit NL4 rovnako ako na Unibete. Hneď som si však všimol výrazný rozdiel v hráčoch v tých to dvoch herniach. Na Party je oveľa viac Nitov, Rockov a slabších TAG hráčov ako na Unibete. Je tam síce aj dosť veľa zlých hráčov ale väčšinou sú dosť agresívny čo činí hru proti nim oveľa ťažšou a je jednoduchšie sa pri nich dostať do tiltu.

Moja hra na Party pripomína jazdu na horskej dráhe. Keď som si prechádzal hry v ktorých som najviac prehral, zistil som, že som kvôli niekoľkých zlým rozhodnutiam odhodil takmer 6 buy-inov. Okolo handy 2300 prišila výrazná zmena a začal som sa maximálne sústrediť na dobré rozhodnutia. Všetko išlo celkom slušne až kým som dvakrát po sebe narazil z QQ do KK preflop all-in. Celé by to bolo v pohode lebo aj články o stratégii pred flopom hovoria že stacknúť sa pred flopom s QQ nie je z dlhodobého hľadiska zlý ťah. Problém je v tom, že som si všimol, že len málo hráčov na Party na NL4 sa stackne pred flopom z niečim iným ako AA/KK čo robí push z QQ dlhodobo stratový. Neviem presne ako sa s tým vysporiadať?!?

Počet hand: 4261
      Výhra/Prehra: -$11,36
      bb/100 hand: -6,67
      Rake: $13,21
      Bankroll: $120,70

Splnenie cieľov:
      :club: time managment - zatiaľ nemám time managment úplne dokončený ale dávam si viac pozor na to aby som sa popri hre venoval aj štúdiu a analýze hry
      :club: analýza hand - analýza všetkých zaujímavých odohraných hrie
      :club: štúdium článkov v sekcii silver - 5 článkov venujúcich sa 6max hre a hre pred flopom
      :club: popracovať na počte stolov - momentálne hrám 2-4 stoly tak, že začnem s dvoma a keď vidím, že by som v pohode stíhal hrať viac, tak pridám jeden alebo dva stoly
      :club: nahrať si video session s väčším počtom stolov a analyzovať chyby - možno budúci týždeň

Okrem iného som úspešne slnil bronzový test vo výzve "Učíme se vyhrávat".

Do budúceho týždňa mám jednu veľkú dilemu. Musím sa rozhodnúť, či hrať ďalej na Party a pracovať na svojej hre až kým sa mi nepodarí tento limit poraziť. Alebo sa vrátiť na Unibet, kde mám slušný win rate a k zlepšovaniu hry sa dostanem neskôr na vyšších limitoch.

Ako by ste sa v takomto prípade zachovali vy? Rád by som vedel váš názor na túto otázku :s_confused:

Vopred ďakujem za odpovede.
      S pozdravom,
      FreeScript
    • Skipzor
      Skipzor
      Bronz
      Registrace: 01.10.2011 Příspěvky: 65
      Ahoj nevim jestli si to tu uz nekde psal ale mohl by si mi rict hernu kde hrajes ? jinak jak koukam tak to docela krajis :) )) a kdyz si zacinal BSS hral si podle tabulky ? :) kdyztak muzes oplati na mem blogu :) at se dari ;)
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Registrace: 30.07.2010 Příspěvky: 458
      Ahoj

K otazce:
      Tohle sem řešil taky, je to klasický dilema, buď se chceš zlepšovat (což je imo hraní proti lepším hráčům (samozřejme i studium), tudíž hlavně TAGum a LAGum (předpokládám, že hra proti rockum/maniakům je jasná :) )- neni to hra zrovna přijemá ale naučíš se tak nejvíc, winrate bude hodně kolísat, ale časem pude nahoru.)

Druhá varianta je hrát na hodně fishy herně kde se peníze prakticky jen sypou, na psychiku je to určitě lepší (pokud se preneses pres suckouty), ale např. tam tolik nevyužiješ studijní materiály tady na PS.com, protože fishky se podle (např.) rangu neříděj, tudíž ani ty nemůžeš zakládat svoji hru na oponentově rangi/pozici.

Tohle asi všechno víš, ale de o tohle:
      Cesta c1. -> pomalejší postup, hrozí ztráta motivace (kdo by se chtěl plácat na přeregovanym NL5 treba 4 mesice), ale víc praktických zkušeností - o ty vlastně jde

Cesta c2. -> Rychle se dostaneš na staky kde už to jsou nějaký peníze (NL 25, 50) kde uz zacne bejt víc regů - budeš muset mnohem víc studovat abys je začal přehrávat.
      Zase je tu možnost např. nechat se couchovat čímž se to dá docela v pohodě dohnat.

Příkláněl bych se k variantě č2. protože já hraju např. na herně kde sice sou fishe, ale i docela dobrý regové, takže je to vlastně tak na půl cesty + potřebuju zlepšit psychiku a s tím ti nesmyslné suckouty od fishek na microlimitech docela pomůžou (už se jima nebudes zaobirat).

Blog sem četl tak zběžně, jen prvni a posledni tvuj post sem precetl cely, takze jestli si někde psal co je tvůj cíl, tak se omlouvám :fish:.

Doufám, že sem aspon trochu poradil :)
    • FreeScript
      FreeScript
      Bronz
      @Skipzor

Prvé grafy čo mám sú v $ z Bwinu, tam som začínal z FL BSS keď som si zakladal blog. Pole hráčov je tam extra soft a s použitím základnej tabuľky a basic postflop článkov sa mi darilo tak ako je možné vidieť. Je pravda, že som už mal pár rokov skúseností za sebou ale moja hra bola v podstate jednoduchý ABC poker.

Potom som ale prešiel na Unibet hlavne kvôli tomu, že Bwin som nemal trackovaný cez PokerStrategy a môj status klesol na Bronz. Na unibete sú tie grafy v €. Tam je pole hráčov tiež pomerne soft ale je tam slabší traffic na FR. Obvykle 1-2 NL4 stoly aj to len prevažne poobede. Preto som tam začal hrať SH. A ten sa mi tak zapáčil, že som pri ňom ostal.

Posledný týždeň som začal hrať na Party. Keď si prečítaš môj minulotýždňový post tak pochopíš prečo.

@Tsukk

Díki za odpoveď :-) Som rád, že sa mi aspoň niekto na moju otázku ozval. Aspoň viem, že nepíšem len pre seba :f_biggrin:

Nakoniec som sa rozhodol tak, že ešte týždeň vydržím na Party aby som videl či to nebol len nejaký krátkodobý swing a budem usilovne pracovať na svojej postflop hre.

Hneď v pondelok som chytil celkom pekný up swing +4BI, keď som narazil na nenormálne fishky a karty ma konečne podržali. Vo večerných hodinách je to ale na Párty riadny gambling...stacky len tak lietajú do potu, je tam extra veľa maniakov a LAG hráčov, ktorý veľmi radi blufujú, inak ale väčšinou hru nesledujú. Prestal som proti nim bluff c-betovať a zameral som sa viac na value bety. Proti TAG a nitom hrajem naopak extra agresívne a často ich obohrám v pozícii po flope. Swingy sú síce väčšie ale dostávam sa do veľa zaujímavých spotov, ktoré určite postupne zlepšujú moju hru. Tiež to výrazne pomáha byť odolný voči tiltu čo sa neskôr na vyšších limitoch určite zíde :s_cool:
    • FreeScript
      FreeScript
      Bronz
      Týždeň som začal v znamení porazenia NL4 SH na Party. Začiatok vyzeral pomerne sľubne a tak som sa rozhodol vybrať peniaze z Unibetu a s bezpečne veľkým bankrollom postupne prejsť na NL10. Nápad to síce nebol zlý ale realizácia sa mi ani trochu nepodarila. Začal som hrať dva stoly NL10 a po chvíli som mal spustené stoly 4 bez akejkoľvek koncentrácie na range a hru súperov. Malo to fatálne následky a navyše sa stihol dostaviť aj pán Tilt a pekne zo mňa vybral niekoľko buy-inov. V princípe išlo o nepodarený bluff catchning na 3 streetoch alebo nejaké šialené 3 street blufy z pocket pármi.

Počet hand: 3296
      Výhra/Prehra: -$28,69
      bb/100 hand: -2,31
      Rake: $16,28

Cieľ na budúci týždeň:
      :spade: Odohrať 2000 hand na 1 stole pri maximálnej A-game
      :spade: Zvyšok týždňa odohrať 2 stoly rovnako pri maximálnej koncentrácii
      :spade: Opäť pozrieť twinové videá a Cornieho videá z jeho výzvy
      :spade: Zúčastniť sa utorkového tréningu
    • FreeScript
      FreeScript
      Bronz
      Dôležité upozornenie do budúcnosti: Výber herne má kritický dopad na našu win rate!!!

Po trápení sa na Party som usúdil, že bude lepšie zabudnúť na $50 poker bonus a venovať sa radšej profitabilnej hre proti fishkám :f_biggrin: . Týždeň som ukončil opäť s mínusom a od piatku hrám opäť na Unibete z pekným win rateom. Detailne to rozoberiem v budúcotýždňovom update.

K takémuto rozhodnutiu mi okrem dosť zlého mid setu, ktorý som pri hraní na Party získal pomohol aj blog hráča TrueMortem, ktorý riešil v začiatku kariéry podobný problém, za čo mu touto cestou ďakujem :)

Počet hand: 608
      Výhra/Prehra: -$8,35
      bb/100 hand:-13,73
      Rake: $3,51

Z minulotýždňových cieľov sa mi podarilo splniť iba účasť na utorkovom tréningu. Dúfam, že budúci týždeň bude na poker viac času.

Ciele na budúci týždeň:
      :spade: Pokračovať vo výzve učíme sa vyhrávať
      :spade: Zúčastniť sa utorkového tréningu
    • FreeScript
      FreeScript
      Bronz
      Tak to skúšam opäť na novej herni. Začal som hrať na 770 Poker kvôli promo akcii od PokerStrategy Go4Gold a zároveň kvôli first depoit bonusu. Začiatky sú ťažké, malá databáza na hráčov, neznáme prostredie herne. Ale hráči sú pomerne fishy hlavne v poobedňajších hodinách a keď ešte trochu popracujem na svojej hre, tak by som ich mal začať porážať.

Počet hand: 3095
      Výhra/Prehra: -$8,47
      bb/100 hand: -3,64
      Rake: $48,27

Krátkodobé ciele:
      :spade: Dokončiť výzvu učíme sa vyhrávať
      :spade: Pokračovať v 45 minútových session
      :spade: Pridať viac štúdia a analýzy vlastnej hry