Full Tilt Poker slyšení - diskuze

• pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      The Alderney Gambling Control komise pořádá v Londýně slyšení ohledně problémů poslední doby s Full Tilt Pokerem.

diskutujte o tomto slyšení s ostatními a podělte se o své názory na dnešní dění a vývoj situace.

Aktuální informace v našem živém reportu přímo z Londýna zde
  • 6 odpovědí
    • KonyFT
      KonyFT
      Bronz
      Registrace: 30.01.2011 Příspěvky: 393
      takže se zase nic nevyřešilo a budeme dál čekat, paráda :s_evil:
    • LoKiCZ
      LoKiCZ
      Bronz
      Registrace: 21.02.2011 Příspěvky: 77
      Me timto FTP neskutecne stve. Chapu, ze ta jednani s investorama zaberou spoustu casu, ale herna je odstavena uz skoro mesic a to jsou pro ne neuveritelne ztraty. Myslel jsem si puvodne, ze do par dni vse vyresi. Ted jsem se zhrozil kdyz jsem si precetl, ze dalsi slyseni bude nejpozdeji 15.9.!!!!!!
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Straty to pre nich sú, ide o to, že zrejme im to takto vyhovuje viac. Netrúfnem si povedať, či má FTP dosť likvidity na vyplatenie hráčov, ktorí po nedávnych udalostiach určite budú chcieť vyplatiť. Ak nie, vysvetľovalo by to ich požiadavky na odročenie pojednávania aby mali čas vyriešiť svoje obchodné záležitosti. Prečo inak by dobrovoľne odkladali získanie licencie?
    • mrstudent
      mrstudent
      Bronz
      Registrace: 10.02.2007 Příspěvky: 6
      Ahoj,
      Jsem rád, že tohle forum běží teď česky, díky pokerstrategy jsem poznal FTP a stále tvrdím, že je to nej soft a nej onlineherna na světě, bohužel to jak se chová nyní je zoufalý a nedůstojný. Rád bych slyšel i současné názory na vše kolem FTP od českých profihráčů Mikyho a Honzy. Díky FTP jsem zažil své největší turnajové výhry a můj profit během 1.5 roku šel slušně nahoru, jenže mám teď stejně jako hodně z vás zablokované peníze a můj BR klesl a to mi už začíná vadit! Nejvíc mi vadí že jsem se pokusil část ze svého FTP účtu odčerpat ještě dva dny před osudným 29.6. (AGCC), ale peníze jaksi taksi nedorazily. A čekat do 15.9 je šílenost a jeví se mi jako pouhopouhé odsunutí neřešitelného problému. Čekat čvrt-půl rok ...rok na své peníze jako američani se mi fakt nechce. Proto tvrdím že by FTP mělo dát Evropanům možnost přístupu na své účty i třeba jakkoli bez provozu herny samotné. FTP ztrácí takto svou prestiž a značku a nevím nevím, pokud tohle potrvá déle, kdo z hráčů tam bude nadále ochoten hrát. Je mi z toho nanic a nejde mi jen o peníze ale o důvěryhodnost atd. Díky za další reakce Petanovy as (mr)student
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      KonyFT původně napsal
      takže se zase nic nevyřešilo a budeme dál čekat, paráda :s_evil:
      co si cakal? bude sa to tahat a tahat... Vobec nezavidim USA hracom, ty su natom fakt mizerne X(
    • KonyFT
      KonyFT
      Bronz
      Registrace: 30.01.2011 Příspěvky: 393
      Nečekal jsem nic, spíš jsem doufal. I když jsem četl nějaké nelichotivé články na FTP, které se týkaly nejenom jejich problémů s licencí, pořád to je podle mě nejlepší herna... Jednoznačné nejlepší soft, garantované turnaje atd. atd.. Na FTP jsem začal s online pokerem a je těžký přecházet z nejlepšího softu na horší :D

Jen jsem doufal, že se to aspoň někam pohne a budu brzo znovu hrát a nebo vyberu dolary. Ale tohle je fakt o ničem :f_mad: