Statistiky turnajov v HEM

• Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      Registrace: 02.03.2011 Příspěvky: 272
      Zdravim

neviem ci to mám zle nastavené ja alebo niekde inde je chyba ale mam strasný problem pri statistikach turnajoch. Napr. hrám MTT kde skoncim na cca 8 poziciia výhraje pre mna 28 dolárov. V statistikach sa mi ale zobrazi tych 29 dolaroch v mínuse. Niektoré turnaje ukaze dobre ale niektore spatne. a clekovo mi ukazuje ze som nejakych 15 tis dolarov v minuse (kde by som tych 15 tis vzal :D ). Stretol sa s tym uz niekto.
  • 5 odpovědí
    • Slunnnko
      Slunnnko
      Bronz
      Registrace: 06.09.2010 Příspěvky: 58
      Mě se stalo, že mi z některých heren špatně započítával výhry, respektive je vůbec nezapočítával, takže jsem byl taky jenom v mínuse. Akorát si teď nejsem jistý, která herna to byla :-D
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,300
      Kvizak265 původně napsal
      Zdravim

neviem ci to mám zle nastavené ja alebo niekde inde je chyba ale mam strasný problem pri statistikach turnajoch. Napr. hrám MTT kde skoncim na cca 8 poziciia výhraje pre mna 28 dolárov. V statistikach sa mi ale zobrazi tych 29 dolaroch v mínuse. Niektoré turnaje ukaze dobre ale niektore spatne. a clekovo mi ukazuje ze som nejakych 15 tis dolarov v minuse (kde by som tych 15 tis vzal :D ). Stretol sa s tym uz niekto.
      Nedávno jsem řešil podobný problém, a pomohla reinstalace novější verze HEMu.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,457
      Ja som nainštaloval novšiu verziu HEMu. :f_smile:

Možno nemám niečo nastavené. Avšak vo výsledkoch ukazuje napríklad -$46 za deň, keď som prehral $4. Viete mi pomôcť, prosím?
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,300
      To se většinou stává, když hem nezná výplatní strukturu (např. proběhla aktualizace herny a HH se ukládá v trochu jiném formátu). Pokud máš ale poslední verzi HEMu, tak nevím kde může být problém. Skus kontaktovat podporu HEMu.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,457
      Podľa rady v HEM fóre mi pomohlo presunutie rúk do novej databázy. :) Ďakujem.