Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

BLOG: Darthriderův blog aneb 2,3o is da nutz

• acceleration123
      acceleration123
      Stříbro
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Darthrider23 původně napsal
      No nebudu to zdržovat ani vás napínat, povedlo se mi to trefit za investované €2 a jak blázen pojedu v prosinci do Lotyšska :f_eek:

Nice nice nice :) Příští rok vážně musím ty kvaldy podchytit dřív :D
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      Ahoj ahoj ahoj,

tak mám za sebou odehraný turnaj za £165, na který jsem trefil kvaldu na 888.com. Jelikož jsem dlouho blog neaktualizoval, tak se to výborně hodí, takže pojďme na to:

:heart: Stůl plný fishek
      Hned k můmu velkému překvapení (a samozřejmě potěšení) se můj stůl skládal z následujícího seatingu:

1. 100 kg heavyweight NIT anglánka
      2. Ind co limpoval esa a na každé akci 4 minity tankoval
      3. Superryba co prý hrál ve Vegas (asi sloty?)
      4. Jediný kompetentní hráč, ce věděl kolik a kdy vsázet
      5. Imr calling fish aneb "za 1000 se podívám na jakýkoliv flop"
      6. PF raising fish aneb "raisuju any2 a na flopu folduju"
      7. SHARK IS HUNGRYYYYYYYYY :f_cool:
      8. King of the NIT's aneb folduju JJ preflop

Začínalo se 8 handed s 20k stackem a 40 min blindy - začátek 25/50. První orbit jsem spíš pozoroval hráče a ladil nějakou příjemnou hudbu na MP3. Pak už ale hra začala nabírat na obrátkách -

:heart: Hand1
      Pán ze 6. raisuje 325 (??), já na MP s A :spade: , K :spade: reraise na 775, pán call. Na A high rianbow flopu mi pán check calluje 1125, takže mi je jasné, že má eso. Turn jde K, pán opět check call (3225) a na river 8 zaplatí luxusní valuebet 5025 s A8 a začne se vztekat, že má smůlu a trefila ho ta 8 :f_biggrin:

:heart: Hand 2, 3, 4
      S tím samým pánem o 2 hry na to trefím set 333, opět slušně zaplacen (bohužel na riveru fold), chvíli na to checknu set KKK na dry flopu, aby mi pán na trojce na turnu J zaplatil s AJ 2x pot a pak s KK bez zákazníka a mám rázem 40k během hodiny.

:heart: Hand 5
      NIT slečna z 1 UTG raisuje 400, kompetent z 4 v callu, tak se to snažim ukrást s 2 :diamond: , 6 :diamond: z BTN raisem na 1325, bohužel oba call. Flop jde 33Q, oba check, tak dávám 2125, slečna fold TT (heh), ale pán raisuje na 5125. Nějak se mi to nezdá, QQ i AQ by z jeho pozice raisoval PF, nechám si spočítat kolik má za čarou (cca 10k) a posílám mu all-in, na který dostávám instafold (88). Pán vyloženě chce vidět moji handu, ale obv neukazuju.

:spade: Hand 6
      Do breaku moc nehraju, až po breaku najdu opět KK, ale tentokrát mě to stojí 10K, protože rybka ze seatu 5 zacalluje PF 9,Jo - na flopu 9 high obv nemůže nikdy foldnout, na blank turnu má samozřejmě stále nuts, které potvrdí jen river J a rybka gratulačně check-callne. WP.

:spade: Hand 7
      S 8 :spade: , 9 :spade: na BTN izoluju rybku z předchozí hry - PF to dá ještě NITka na 8 a rybka samozřejmě bez šance foldnout. Flop 5 :club: , 6 :diamond: , 7 :club: není plně nejhorší :f_biggrin: a já plánuju, co udělám, když v tom NITka betne skoro celý pot a rybka ho raisne. To jsem nečekal, tak přemýšlím, co s tím. NITka má určitě overpair, nebo trefený set a rybka v podtstatě any2. 3betuju na zhruba 40% stacku rybky, NITka fold JJ (lol) a rybka po 5 minutách tanku call. V ten moment ho dávám na FD nebo 2 páry, takže na jakémkoliv blank turnu posílám. Ten je ale bohužel nejhorší karta v balíčku - 6 :club: . Rybka po tanku checkne, tak checkuju behind pro pot controll. River je supergratulační 5 :heart: a rybka je ve vteřině v all-inu. Po promítnutí range, které porážím, mi to vychází na fold a rybka s úsměvem ukazuje A,7o. Paráda

:spade: Hand 8 - konečná
      Přes hodinu se odhazuju na flopech, které mě netrefují, až už jsou blindy 300/600 a já mám cca 20k. Na BB najdu 3 :heart: 4 :heart: a do 4 limpů checkuju. Flop 5 :heart: , 6 :heart: , 7 :club: vidím rád, takže betuju 1450 a dostávám raise od 100 letého dědy, který samozřejmě insta posílám, pán otočí set 777 a po 5 :diamond: na turnu už je moje trápění u konce.

:spade: :heart: celkově :diamond: :club:
      Musím říct, že jsem snad nehrál nikdy v životě lehčí stůl - bohužel se ale nepodařilo nic vyhrát, tak jsem se byl alespoň podívat na EPT London, abych viděl, jak se to má správně točit :f_biggrin:

Teď nás čeká velké stěhování zpátky do CZ, takže se těším u dalšího blogu, tentokrát už "z domova" :f_biggrin:
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,230
      Stěhuješ se zpět do ČR? Proč?
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Duncan737 původně napsal
      Stěhuješ se zpět do ČR? Proč?
      Hlavně kvůli rodině, v Londýně jsme byli proto, abysme vydělali dost peněz na byt a nemuseli si brát šílenou hypotéku. Té jsme se nakonec stejně nevyhnuli, ale podstatnou část jsme zaplatili cash a ten zbytek se dá easy utáhnout.

Navíc po 3 letech v Londýně nám začlo velkoměst trochu "smrdět" a stýská se nám po procházkách v krásné české přírodě. No a v neposlední řadě je to založení vlastní rodiny - v Londýně je to pro dítě těžší, co se týče školství, kamarádů, atd atd.

A úplně nakonec mám pracovní povinnosti pro PokerStrategy.com, kdy jako ambasádor potřebuju mít prostor k jednání s CZ subjekty a být blíž komunitě.
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,230
      Jasné, rozumné důvody. A určitě cenná zkušenost v Londýně. :)

Přeju příjemné stěhování bez nějakých vetších problémů.
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Datrhider vstupuje do Cornieho výzvy :f_biggrin:

Ačkoliv z toho žena nemá moc velkou radost, protože je to časově dost náročná věc, tak jsem se přihlásil dobrovolně do Cornieho výzvy. Důvody jsou jednoduché:

:diamond: Když o tom píšu každý týden článek a čtu si reporty ostatních hráčů, drtivá většina z nich má můj obdiv.
      :diamond: Abych jen tak nepsal o něčem , co si nevyzkouším sám, mi přijde jako psát report o stavu dojivosti a v životě nevidět krávu.
      :diamond: Jako správného pokerového hráče mě láká jakákoliv výzva.
      :diamond: Už jsem hrál v pokeru leccos, kromě NL2. Takže bylo na čase to změnit.

Vložil jsem si na PartyPoker $50 a vrhnul se do výzvy rozvou po nohách. Jelikož mě práce pro PokerStrategy.com zaměstnává na 10+ hodin denně včetně víkendů a ve zbytku se samozřejmě venuju ženě, musel jsem veškerou hru vměstnat do těch málo chvilek volna.

Hraju proto 12 stolů najednou, ale u FR stoplů se to dá. Zkoušel jsem i 14, ale jelikož hraju na NTB, tak jsem pořádně neviděl na všechny.

Prozatimní poznatky z NL2:
      :heart: Je VELMI důležité dělat si table selekci - u Cash Game je krásná záložka s lupou, kde si přepnu na Advanced search a zadám - NL2, players above 8, Plrs/Flop 26-50 and above. Pro zjednodušení jsem si v menu nastavil autobuyin a autorebuy. Pak stačí 2 kliky a jsem na stole.

:heart: Hraju pouze top10 a hraju je hodně agresivně - preflop 0.08 + 0.02 za každého limpera a na flopu hraju 1/2 potu když netrefím, 3/4 potu když trefím a flop není nebezpečný a celý pot když mám např. overpair na flopu 345. Hru tak hraju v podstatě až na turnu, kde podle flopu a typu hráče pokračuju nebo vzdávám handu.

:heart: Nevymýšlím kraviny! Jakmile jsem začal něco zloušet, jako např 3betovat z buttonu Ax, na 90% jsem dostal call a na dalších 90% mi to na flopu rybky nezahodili. Bluffovat na takových stolech je prostě skoro nemůžné a hlavně velmi neefektivní.

:heart: Silné kombinace hraju silně, protože dělají určitě cca 80% mojeho profitu - hráči jen vemi málo kdy zahodí, naopak s AA už mám nacvičenou line - 0.08 + 0.02, bet pot na flopu, bet 3/4 potu na turnu a shipity ship na riveru. Samozřejmě to někdy prohraju do trefeného setu, ale AA bych na NL2 nezahodil prostě nikdy.

:heart: Badbeaty díky složení stolů a pravděpodobnosti dostávám samozřejmě pravidelně 1:5 hand, takže se ani nerozčiluju. Byl jsem už určitě 5BI pod EV, ale neřeším to. Corniemu trvalo 21k hand, než se dostal na NL4 a já jsem zhruba v půlce na 8.500 handách. Takže zatím žádný důvod k panice

:heart: Problém mi dělají na těchto limitech střední páry - nikdy nevím, jak je z MP zahrát a myška pendluje mezi limpem a raisem. Nejvíc čitelný si pak připadám, když limpnu a check raisuju trefený flop. Na druhou stranu po raisu trefím flop málokdy a jak už jsme řekl, rybky nikdy nezahodí. V tomhle bodu to budu muset prokonzultovat s Corniem a vidím v něm určitě největší slabost mojí hry.

No dost bylo povídání, šup sem s grafem a jdu se znovu vrnout na NL2:
    • acceleration123
      acceleration123
      Stříbro
      (facepalm)

Hyperturba si měl hrát.
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      acceleration123 původně napsal
      (facepalm)

Hyperturba si měl hrát.
      V Hyperturbech neuvidíš takhle luxusní handičky :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:

PartyGaming - $0.02 NL - Holdem - 7 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BB: $1.83
      UTG: $2.20
      UTG+1: $2.52
      Hero (MP): $2.38
      CO: $1.51
      BTN: $2.18
      SB: $2.00

SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

Pre Flop: ($0.03) Hero has A:diamond: A:club:

fold, fold, Hero raises to $0.08, CO raises to $0.14, fold, fold, fold, Hero raises to $0.38, CO calls $0.24

Flop: ($0.79, 2 players) A:heart: T:club: 7:heart:
      Hero checks, CO bets $0.57, Hero raises to $1.14, CO calls $0.56 and is all-in

Turn: ($3.05, 2 players) 3:club:

River: ($3.05, 2 players) 2:heart:

Hero shows A:diamond: A:club: (Three of a Kind, Aces) (Pre 84%, Flop 74%, Turn 84%)
      CO shows 4:heart: K:heart: (Flush, Ace High) (Pre 16%, Flop 26%, Turn 16%)
      CO wins $2.90
    • acceleration123
      acceleration123
      Stříbro
      acceleration123 původně napsal
      (facepalm)

Hyperturba si měl hrát.
      V Hyperturbech neuvidíš takhle luxusní handičky :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1472173
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN/SB): t330.00 16.50 BBs
      BB: t670.00 33.50 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 7 :heart: 9 :club:
      Hero calls t10, BB raises to t40, Hero calls t20

Flop: (t80) 6 :diamond: 8 :spade: 9 :diamond: (2 players)
      BB bets t40.00, Hero raises to t120, BB calls t80

Turn: (t320) 9 :heart: (2 players)
      BB checks, Hero bets t80.00, BB calls t80

River: (t480) T :heart: (2 players)
      BB checks, Hero bets t90.00, BB calls t90

Final Pot: t660
      Hero shows 7 :heart: 9 :club:
      BB shows A :club: K :diamond:
      Hero wins t660.00
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Milý deníčku,

asi se divíš, že ti píšu v týdnu, ale musím se hned "zatepla" pochlubit - postoupil jsem v Cornieho challenge na NL4 - a představ si, že jsem k tomu potřeboval míň hand, než on - jenom 17.563 během 9 dní hraní! Ve finále je to sice "jen" $50 zisk, ale o to budou cennější na vyšších limitech. Asi si říkáš, že to bylo jednoduché, ale kdepááák - chvíli po startu jsem chytil takovou formu, že mě porážela i hajzlbába z Václaváku - nebyl jsem schopný vyhrát handu a během 1 hodiky jsme prohrál třeba 3x esa. EV křivka na mě chudák koukala o 6BI výše, ale neboj se, ve finále jsem ji dohnal, mršku jednu!

Nevím, co bych dodal, je 6 ráno a mám spoustu práce na článcích. A taky mi přijede dnes žena ze služebky weeeeeeeeee. Takže sem jen hodím rychle graf a pár zajímavých hand a od zítřka už se uvidíme na NL4!

Hand1:

[SPOILER]

PartyGaming - $0.02 NL - Holdem - 9 players

UTG+1: $1.79
      MP: $1.85
      MP+1: $2.25
      LP: $3.49
      CO: $4.88
      Hero (BTN): $2.51
      SB: $3.58
      BB: $1.64
      UTG: $2.00

Pre Flop: ($0.03) Hero has A:diamond: A:heart: Hero says 'SPARTAAA'

fold, fold, MP raises to $0.07, MP+1 calls $0.07, fold, fold, Hero is happy and raises to $0.30, SB raises to $3.58 and is all-in, fold, MP calls $1.78 and is all-in, fold, Hero says 'srsly guys ?' and calls $2.21 and is all-in

Flop: ($6.96, 3 players) 2:club: A:spade: 4:heart:

Turn: ($6.96, 3 players) K:diamond:

River: ($6.96, 3 players) 6:spade:

[spoil]Hero shows A:diamond: A:heart: (Three of a Kind, Aces) (Pre 67%, Flop 96%, Turn 98%)
      SB shows K:heart: K:spade: (Three of a Kind, Kings) (Pre 17%, Flop 1%, Turn 2%)
      MP mucks Q:club: 7:club: (High Card, Ace) (Pre 16%, Flop 4%, Turn 0%)

Hero sighs and wins $1.26
      Hero says 'OOOOON YOUR BIIKES' and wins $5.36

[/SPOILER]

Hand2:

PartyGaming - $0.02 NL - Holdem - 8 players

BB: $1.82
      UTG: $1.92
      UTG+1: $0.71
      MP: $2.00
      MP+1: $2.88
      Hero (CO): $2.00
      BTN: $2.27
      SB: $0.50

Pre Flop: ($0.03) Hero has Q:spade: Q:heart: and is happy

fold, UTG+1 raises to $0.08, fold, fold, Hero raises to $0.28, fold, SB calls $0.27, fold, UTG+1 calls $0.20

Flop: ($0.86, 3 players) J:club: 8:club: 8:diamond:
      SB checks, UTG+1 checks, Hero says 'valueee' and bets $0.41, SB calls $0.22 and is all-in, UTG+1 raises to $0.43 and is all-in, Hero thanks and calls $0.02

Turn: ($1.94, 3 players) K:heart:

River: ($1.94, 3 players) 2:club:

UTG+1 shows K:spade: J:diamond: (Two Pair, Kings and Jacks) (Pre 25%, Flop 9%, Turn 10%) and says I has teh nutz!

SB shows 8:heart: 9:heart: (Three of a Kind, Eights) (Pre 20%, Flop 82%, Turn 86%) and says 'nope, I has better nutz, my favourite hand'!

Hero says 'WP guys..'

UTG+1 wins $0.40
      SB wins $1.45
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      Tak to gratulace, nagrindil jsi to fakt rychle a graf vypadá skvěle, to je skoro na závist :D .....a jinak ta Hand1 je fakt luxusní :f_thumbsup:

držím palce na NL4, tuším že se brzo potkáme na NL10, už abych vymýšlel jakou barvičkou si tě vybarvím.... :f_biggrin:

tak ať se daří i dál, Mike.... :tongue:
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Dnes mě někdo označil na Facebooku na fotce z toho 888.com deepstacku (viz pár postů výše). Takže se můžete mrknout, jk tvrdě vypadáme s logem PokerStrategy.com :s_cool:

• DarkBrother
      DarkBrother
      Bronz
      Registrace: 18.11.2009 Příspěvky: 48
      jak to jede? :) ještě jsi na NL4?
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Dnes mě někdo označil na Facebooku na fotce z toho 888.com deepstacku (viz pár postů výše). Takže se můžete mrknout, jk tvrdě vypadáme s logem PokerStrategy.com :s_cool:

+1 :D
    • Acemax67
      Acemax67
      Bronz
      Registrace: 29.03.2011 Příspěvky: 334
      paradni blog, hned si ho davam do oblibenych:) btw: dik za postrech s tou "lupou" u table selekce, tuhle zalozku sem do dneska ignoroval, od zitrka zacnu vyuzivat:)
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      DarkBrother původně napsal
      jak to jede? :) ještě jsi na NL4?
      Jo, bohužel, chtěl jsem to urvat ještě před stěhováním z Londýna a hrál jsem nesmysl hand na nesmysl stolech a už mi chyběl poslední buy-in do NL10, ale rupnul jsem AA do 7To a ten pocit křivdy spolu s únavou způsobil samosebou Z-game a pád až na $201. Čili po aklimatizaci v novém bytě budu ještě pokračovat na NL4. :f_grin:
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Zdarec Aleši, tak jak to jede?
      Jakej hraješ limit?
      Víš co je peklo? Mě se o tobě dneska zdálo, hehe. Ne přímo o tvé osobě, ale o nicku ... že proti sobě hrajem.
      Já z toho pokeru zblbnu. :D

GL.
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      schiyza původně napsal
      Zdarec Aleši, tak jak to jede?
      Jakej hraješ limit?
      Víš co je peklo? Mě se o tobě dneska zdálo, hehe. Ne přímo o tvé osobě, ale o nicku ... že proti sobě hrajem.
      Já z toho pokeru zblbnu. :D

GL.
      Hehehehehe tak to mě pobavilo :f_biggrin: :f_biggrin:

Hraju NL10, mám odehráno 5k hand, klasicky break even s $40 pod EV, ale zatím se mi o tom nezdá :f_biggrin:

btw doufám, že jsem vyhrál :f_biggrin: :f_biggrin:
    • LooserSR
      LooserSR
      Bronz
      Registrace: 27.02.2011 Příspěvky: 1,181
      tak ako, uz naplno aklimatizovany ? =)
      GL v postupe v challenge, zatial ti to ide slusne, len tak dalej :s_cool:
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      LooserSR původně napsal
      tak ako, uz naplno aklimatizovany ? =)
      GL v postupe v challenge, zatial ti to ide slusne, len tak dalej :s_cool:
      Naplno, jen jsem vymenil ted mys za kladivo a sroubovak :f_biggrin: :f_biggrin:

Vďaka za pochvalu, učím se tu od nejlepších :s_cool: