HEM nezaznamenává HU sng deep turnaje

• acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,311
      Je to napsaný v názvu ... hraju na Ipokeru HU sng, nikdy problém nebyl, ale teď přidali ty deep stoly, no a handy to normálně ukazuje, že to importuje, přitom v grafu to vidět není, ani v záznamu turnajů ani nikde jinde ...

Neví někdo, kde by mohl být problém ???

Normální stoly (75bb deep na začátku) to normálně bere ....
  • 8 odpovědí
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,300
      Tady mě napadá jediné, podívej se, jestli nemáš nastavené filtry, kterýma neprojdou HU.
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Ic3g3org3 původně napsal
      Tady mě napadá jediné, podívej se, jestli nemáš nastavené filtry, kterýma neprojdou HU.
      Čau a kde to konkrétně najdu ?
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      acceleration123 původně napsal
      Ic3g3org3 původně napsal
      V levém sloupci: Tourney - results
      Tam pak nahoře máš složitější filtry, v levém sloupci jednodušší podle data a tourney details.
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Ic3g3org3 původně napsal
      acceleration123 původně napsal
      Ic3g3org3 původně napsal
      V levém sloupci: Tourney - results
      Tam pak nahoře máš složitější filtry, v levém sloupci jednodušší podle data a tourney details.
      Nahoře jak je to tlačítko Filter, co se dá rozkliknout tak tam je vedle toho napsáno No Filter. V tom levým sloupci mám taky All speeds, All games, Tables - All.. A nahoeř All hands ....

Ale já nemám problém se zobrazováním, mně se ty turnaje prostě asi neimportujou nebo co, přitom když jsem koukal když hraju ten deep stůl, tak na tý hlavní stránce hemu improst běží a ta handa se tam natáhne ... HUD taky běží normálně ... ale pak když se podívám do data view tak tam jsou jen normální stoly ...
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Tak pak jedině jestli se HH ukládá v angličtině.
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Hele, teď mě napadá, že jsi psal že přidali deep stoly. Možná jen stačí nainstalovat novou verzi HEMu. Já když přešel na stáry, tak jsem měl podobnej problém a musel jsem si stáhnout poslední verzi, pak to šlapalo.
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Ic3g3org3 původně napsal
      Hele, teď mě napadá, že jsi psal že přidali deep stoly. Možná jen stačí nainstalovat novou verzi HEMu. Já když přešel na stáry, tak jsem měl podobnej problém a musel jsem si stáhnout poslední verzi, pak to šlapalo.
      A nezmizí mi pak ty starý data ? A nebude problém s licencí, když to budu chtít nainstalovat znova ?
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Ak pod starymi datami myslis hand histories, tak nie. Mali by ti ostat aj notes a nastavenie HUDu, ale tym si nie som na 100% isty, tak by som to asi radsej zalohoval.