Vaše dovednosti s žetony

• eLdipi19
      eLdipi19
      Bronz
      Registrace: 27.04.2011 Příspěvky: 125
      Zdravim,

nedávno jsem dostal nápad založit toto vlákno.

Zajímá mě jak jste na tom vy a vaše dovednosti s pokerovými žetony.
      Já osobně umím jen ten shuffle vác jsem jich zatím nezkoušel.

Pro začátek tu mám pár tutoriálů pro triky.

1.The Shuffle

2.The Chip Twirl

3.The Thumb Flip

Pište sem různé tipy posujte videa prostě vše co vás napadne :)

S pozdravem eLdipi ☺
  • 16 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,311
      Taky umím jen shuffle :f_biggrin:

Ale zvláštní je, že mi to jde víc v kasinu, na normálním pokerovém stole než např. na dřevěném podložení s mými chipy co mám doma.
    • eLdipi19
      eLdipi19
      Bronz
      To mě taky :)

Mě ty žetony různě kloužou na dřevěném stole ale taky se to dá zvládnout.
      Časem se vrhnu na něco složitějšího tak uvidim jak to pujde :f_biggrin:
    • LUCAS91
      LUCAS91
      Bronz
      Registrace: 06.06.2011 Příspěvky: 29
      Osobně zvládám všechny 3, tohle jsou ještě ty nejlehčí. Zkoušel jsem i butterfly, ale to už je šílenost .. :D

• eLdipi19
      eLdipi19
      Bronz
      LUCAS91 původně napsal
      Osobně zvládám všechny 3, tohle jsou ještě ty nejlehčí. Zkoušel jsem i butterfly, ale to už je šílenost .. :D
      Koukam slušná šílenost no tohle jsem ještě neviděl do toho je daleko :D
    • maroscz
      maroscz
      Bronz
      Registrace: 23.02.2011 Příspěvky: 1,620
      acceleration123 původně napsal
      Taky umím jen shuffle :f_biggrin:

Ale zvláštní je, že mi to jde víc v kasinu, na normálním pokerovém stole než např. na dřevěném podložení s mými chipy co mám doma.
      Vzhledem k mé nevelké manuální zručnosti je shuffle na hranici mých možností. Měkká a neklouzavá podložka je pro jeho provedení výhodou, když ho chceš předvést kamarádům v nějakém restauračním zařízení s padesátikorunami, je vhodné použít jako podklad pivní tácek.

Dalším faktorem je váha chipů. V Pardubicích mi vůbec nešel a po pár pokusech jsem na další rezignoval. Kolegové mi pak říkali, že důvod je v žetonech, které jsou lehčí než další standardně používané v českých hernách.
    • matescv
      matescv
      Bronz
      Registrace: 27.12.2011 Příspěvky: 9
      též zvládám všechny tři :) , a teď se snažím i o butterfly tak uvidím jak to půjde ;)
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      umím všechny tři, shuffle dávám nejvíc se 7 v jednom komínku. Osobně dělám jen ten 1. a 2., jinačí nedělám
    • geo75
      geo75
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 46
      já umím poslat všechny žetony all-in. :D
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,281
      ja umim o vsechny prijit magickou rychlosti :D
    • geo75
      geo75
      Bronz
      tak se musím pochlubit, mám teď docela slušný downswing (zatím hraju jen živě z mnoha různých důvodů) a jakmile mám lepší handu, tak prostě smůla. a jak jsem tu psal, že umím poslat all-in, tak to poslední dobou evidentně neznamená, že bych vyhrál. včera druhá handa rebuy+add-on - dávám 6bb na AA, za mnou call a kamarád, který měl v první handě AA, má KK a přetáčí na 1500, já all-in 3500, za mnou call a kamarád s KK taky call. calling station samozřejmě AJs a river neomylně srdcová pětka kompletuje barvu. :D
    • Acemax67
      Acemax67
      Bronz
      Registrace: 29.03.2011 Příspěvky: 334
      geo75 původně napsal
      tak se musím pochlubit, mám teď docela slušný downswing (zatím hraju jen živě z mnoha různých důvodů) a jakmile mám lepší handu, tak prostě smůla. a jak jsem tu psal, že umím poslat all-in, tak to poslední dobou evidentně neznamená, že bych vyhrál. včera druhá handa rebuy+add-on - dávám 6bb na AA, za mnou call a kamarád, který měl v první handě AA, má KK a přetáčí na 1500, já all-in 3500, za mnou call a kamarád s KK taky call. calling station samozřejmě AJs a river neomylně srdcová pětka kompletuje barvu. :D
      nevim proc sem pises, jak si vcera nebo kdy zahral AA, tohle je topic o necem jinem, ne? Pokud budes hledat, najdes na foru topicy kam postovat zajimavy handy, je tu i topic a live pokeru...
    • Acemax67
      Acemax67
      Bronz
      Registrace: 29.03.2011 Příspěvky: 334
      tak ja umim shuffle, ale jen 3+3, jakmile pridam, tak se efekt pomerne vytraci a vypadam spis jako ze to vubec neumim:) ale moji specialitou je Le Chiffre Trick:)

• geo75
      geo75
      Bronz
      @ace: 1) nevím, proč kopíruješ citaci, která je hned před tvou odpovědí, 2) psal jsem to sem pro odlehčení, proto tam je ten smajlík a bylo to ve vztahu k předchozím komentářům, 3) přeji hezký víkend. :D
    • microusek
      microusek
      Bronz
      Registrace: 03.07.2011 Příspěvky: 61
      Zdravím :) ,
      první tři nejsou problém, ty umím (každý se dá naučit za 2-3hoďky hraní si s žetonama ;-) ) shuffle su schopný udělat aj 14+14... jinak ostatní mi nejdou :D protože sou složitější a jak mi pořád padají ty chipy tak mě to se*e :D
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      Acemax67 původně napsal
      tak ja umim shuffle, ale jen 3+3, jakmile pridam, tak se efekt pomerne vytraci a vypadam spis jako ze to vubec neumim:) ale moji specialitou je Le Chiffre Trick:)

Tak tohle se snad ani nikdo nemusí učit, to je nejprimitivnější co jde dělat :D
    • ondrro
      ondrro
      Bronz
      Registrace: 24.11.2011 Příspěvky: 86
      tak shuffle je samozrejmost, najcastejsie robim s kopkami po 4-5 kedze to je moja najkomfortnejsia zona... maximum spravim dakych tusim 10-12 v jednej, ale uz je to na mna strasne velke a viac uz neobchytim, teda musel by som asi dako vykrutit ruku a ja neviem moc ovladat malicek, takze tak:D

inak potom take to ze ten prvy prehodim vrchom za posledny chip pomocou palca, neviem ako sa to vola...

a este ze drzim tri, jeden vysuniem, tak ho strednikom pretocim a zasuniem spat medzi tie dva...

a butterfly v takom stadiu ze trochu:D to znamena, ze z 10 pokusov sa mi 3 pokazia uz uplne na zaciatku, zo 7 si v 4 musim pomoct nenapadnym poupravenim druhou rukou a z toho mi mi este 1-2 padnu a v troch to dam bez pomoci ale 1-2 na konci po tom final roztahujucom tahu, padnu... :D ale 1 z 10 dam v pohode:D a zvysok tak ako tak, no:D