Motivacia Do Hry

• 13 odpovědí
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Stává se to, každýmu pomáhá něco jinýho. Já třeba někdy hraju tejden omahu (RUSH) a po tejdnu se k vrátim k Holdemu. Ale třeba teď červenec a srpen jsem si dal volníčko a hraju jen když se mi chce, nemám žádnej plán ani cíl na status, prostě hraju jentak.
      Potřebuju načerpat energii na sick grind, kterej jsem si naplánoval od září na následujících 16 měsíců.
      Jako motivaci si za peníze z pokeru chci na jaře koupit motorku, takže kdykoliv bych polevoval, mrknu na fotku Ninji a hned se mi bude grindit veseleji.
      No a v létě budu jako relax na tý Ninje jezdit :s_cool:

Doporučiji ti něco podobného, urči si něco, na co se můžeš těšit že si koupíš, ale hlavně si nedávej za cíl vydělat za měsíc nějakou přesnou částku, mohl bys bejt sklamanej.
      Pauzy a převážně aktivní činnosti (sport) jsou jinak nejlepší na vyčištění hlavy.
    • krumvirek
      krumvirek
      Bronz
      Registrace: 01.08.2010 Příspěvky: 84
      Já sem si vytyčil jako cíl Notebook (netbook) jelikož ho nemám. Chtěl bych totiž hrát z pohodlí postele :s_biggrin: .
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      krumvirek původně napsal
      Já sem si vytyčil jako cíl Notebook (netbook) jelikož ho nemám. Chtěl bych totiž hrát z pohodlí postele :s_biggrin: .
      -EV, tomu ver... hlavně večer :D
    • Snnopel
      Snnopel
      Bronz
      Registrace: 11.06.2010 Příspěvky: 349
      nevim jak tebe ale mě nakopavaj jak cyp články jak někdo v mojem věku (21) vydělává za měsíc nehorazne prachy :) ... s tím že moje ego nedokáže smířit a jsem namotivován :D
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      krumvirek původně napsal
      Prodám ti můj, chci si koupit tablet... ;)
      LENOVO IdeaPad S10-3s
      Intel Atom N475 s frekvencí 1,86 GHz
      2 GB DDR3
      10,1" TFT LCD s LED podsvícením
      Rozlišení: 1280 x 720 bodů
      Li-Ion baterie, 6 článků
      Výdrž 5 hodin
      1,25 kg (s baterii)
      Win 7 Ultimate
      Záruka ještě 1 Rok a 1 měsíc
    • Frajerlada
      Frajerlada
      Bronz
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 350
      Motivace - Naučit se hrát poker, místo zaměstnání :)
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Ic3g3org3 původně napsal
      krumvirek původně napsal
      LENOVO IdeaPad S10-3s
      2 GB DDR3
      Li-Ion baterie, 6 článků
      Výdrž 5 hodin
      1,25 kg (s baterii)
      Win 7 Ultimate
      Cena?? já totiž budu svůj prodávat bratrovi, tak taky uvažuju o něčem.. A o Lenovu jsem slyšel jen samé dobré pozitiva...
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Bombarek původně napsal
      Ic3g3org3 původně napsal
      krumvirek původně napsal
      LENOVO IdeaPad S10-3s
      2 GB DDR3
      Li-Ion baterie, 6 článků
      Výdrž 5 hodin
      1,25 kg (s baterii)
      Win 7 Ultimate
      Cena?? já totiž budu svůj prodávat bratrovi, tak taky uvažuju o něčem.. A o Lenovu jsem slyšel jen samé dobré pozitiva...
      Ještě jsem o ceně nepřemejšlel, zejtra po práci to promyslim. Ale rozhodně na tom nebudu chtít vydělat. Je vpodstatě jako novej, moc jsem ho nepoužíval. Počítám tak těch 5k maximálně. (ještě ti můžu přidat 1GB DDR3 co mi z toho zbyla)
    • lolofon
      lolofon
      Bronz
      Registrace: 14.04.2009 Příspěvky: 1,088
      urcite je to jeden z naj problemov vacsiny pokrovych hracov. Mna osobne nejako nemotivuju materialne veci/peniaze, ale skor to chcenie ist vyssie, zlepsovat sa a ukazat sebe aj ostatnym, ze v pokri sa niekam dokazem dostat. Obecne je najlepsia motivacia pre mna to, ze mam ten poker proste rad a bavi ma to. Ale nie vzdy to plati a v tych chvilach mi pomoze diskusia na nejakom fore, pripadne nejaka sweatka/dobre video, proste hocico, co mi pripomenie, ako rad tuto hru hram a ake mam stastie, ze som ju objavil.

Skvely post v tomto smere raz napisal twicet v jeho AMA, skuste to vyhladatv eng fore, ja som cez mobil teraz.
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      lolofon původně napsal
      urcite je to jeden z naj problemov vacsiny pokrovych hracov. Mna osobne nejako nemotivuju materialne veci/peniaze...
      Souhlas, mě vlastně taky nejde o peníze nebo ty věci, ale finanční nezávislost. Koupě věcí které se mi líbí nebo potřebuji s tím ale úzce souvisí.
      Osobně jsem také velice soutěživý, takže jsem spíše orientovaný na zlepšování hry a větší ROI, než bejt massovej rakeback pro...
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Frajerlada původně napsal
      Motivace - Naučit se hrát poker, místo zaměstnání :)
      Najlepsia motivacia IMO! :f_cool:
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      ja zas strašne túžim po tom, aby so mnou Kara Scott raz robila interview... neviem, či je to vo všeobecnosti dobrá motivácia, ale u mňa funguje... :f_biggrin:
    • krumvirek
      krumvirek
      Bronz
      Registrace: 01.08.2010 Příspěvky: 84
      no a když se budeš hodně snažit a budeš hodně při penězách (100 000 000 :f_biggrin: ) tak budeš mět za baby TOP modelky :D to taky není špatná motivace