.

• 9 odpovědí
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,301
      Odinstaluj z počítače PostgreSQL a pak naistaluj Elephanta znovu. Mělo by to fungovat.
    • SAUNDOFKA
      SAUNDOFKA
      Bronz
      Registrace: 17.07.2011 Příspěvky: 150
      .
    • SAUNDOFKA
      SAUNDOFKA
      Bronz
      Registrace: 17.07.2011 Příspěvky: 150
      .
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,301
      SAUNDOFKA původně napsal
      Chci se zeptat, jde to vubec na WH ??
      PokerStrategy.com Elephant
      dole na stránce máš všechny podporované herny. WH je mezi nimi také.
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Ic3g3org3 původně napsal
      Odinstaluj z počítače PostgreSQL a pak naistaluj Elephanta znovu. Mělo by to fungovat.
      +1 Dík za radu. Měl jsem stejný problém, použil toto řešení a vše běhá jak má :-)
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Ahoj, příjde mi, že Elephant nějak zlobí se SnGčkama. Nebo možná zlobí reporty z herny (pokerstars). Ale když jsem si projížděl svuj graf, nějak se mi nezdál, přišel mi až moc dobrej. Respektive v grafu jsem byl víc plus než v pokladně na herně. A pak jsem na to přišel. On mi elephant některé výsledky z turnaje nevyhodnotí. Prostě mi napíše placement 0 a pak tu hru nepočítá. Setkal se s tím už někdo? Co s tím?

Když si dám Turnaments-> Sit and Go -> Details
      tak tam má odehraný za dnešek 6 SnGček u pěti mám napsané i pořadí.
      Ale u šestého mám pořadí 0

když si dám Turnaments-> Sit and Go -> Overview
      tak tam v dnešní session vidím jen pět turnajů.

šel jsem se podívat schválně zpátky, elephanta teď používám asi dva týdny a mám nahráno cca 130 SnG turnajů 45hráčů a tenhle nešvar se mi tam stal opakovaně.

díky za odpověď Ahareen
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,078
      Čau Ahareen.

Z čias, keď som ešte tiltil, som neraz zrušil stôl pred showdown v push/fold fázi, keď ma niekto dorovnal s nezmyslom a flopol monster. Nehovorím, že je to tvoj prípad, ale ak zrušíš stôl skôr než sa rozdá nová handa aj keď vypadneš, HH sa nemusí uložiť a Elephant má nekompletnú informáciu. Inak neviem, čo iné by problém mohlo spôsobiť.
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      to podle mne nebude ten problém. tím že hraju šest tablu a nejsem zorvna zkušenej hráč, tak když někde nevytočím a padnu, neřeším to a koukám hned jinam. takže stoly neruším před koncem atd. dokonce i v tom leephantu vidím handul dohranou, vidim ze jsem v te hre byl all in a prohral ji, ale prostě nic vic tam není. a v grafu se neukaze.
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,078
      Oukej. Najprv skús ešte raz manuálne naimportovať svoju HH.

Našiel som pár užitočných odkazov na supporte v angl. komunite:
      (ak máš náhodou problém niečo preložiť, rád pretlmočím)

Zdroj:
      "the point is that PokerStars doesn't always write the tourney placement and winning information into the Hand History files. When importing SNG HHs without this information the Elephant will show placement 0 for the hero of the tourney."

Zdroj:
      "it's most likeley that there are incomplete and/or missing tournament summary files causing the Elephant to set the Placement and Winnings to zero.

Please check your hand history folders and request the missing or incomplete files from your poker room."

Takže ak ten graf chceš mať naozaj presný, asi by bolo lepšie si vypýtať históriu rovno od herny. Problém nie je v softwari, ale v súboroch.