Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

HEM a everest

• cheecoo
      cheecoo
      Bronz
      Registrace: 06.01.2009 Příspěvky: 158
      zdarec mám problém používám na everestu HEM a hud mi běhá normálně problém je když si chci po session zkouknout staty......hraju 3 dony a ty se mi vůbec neukazujou ukazuje to nějaký 11 a pak mám ROI -75% :D za 11 jsem tam ještě nic nerhál. Nevíte co s tím?
  • 6 odpovědí
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Stříbro
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Ehm, to je zajímavý, když ti to ukazuje turnaje cos nehrál. Možná to bude znít jak odpověď od automatu ze supportů, ale zkus přeinstalovat poslední verzi HEMu (databázi nech jak je)
    • cheecoo
      cheecoo
      Bronz
      Registrace: 06.01.2009 Příspěvky: 158
      zkusím a uvidím ještě jedna věcička dá se v hemu resp v hudu vypnout zobrazení poslední handy?nějak jsem to nenašel
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Stříbro
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      cheecoo původně napsal
      zkusím a uvidím ještě jedna věcička dá se v hemu resp v hudu vypnout zobrazení poslední handy?nějak jsem to nenašel
      HUD options - Table Preferences
    • joehovado
      joehovado
      Stříbro
      Registrace: 16.03.2010 Příspěvky: 371
      Na Everestu je jednoduchá odpověd, také jsem to zkoumal a pár dní zkoušel hrát na everestu. Hand historie everestu neukládá informaci o buy-inu a proto bere defaultní hodnotu z nastavení. Tato hodnota je standardně nastavena na 11USD. Pokud hraješ na stejném limitu tak si to přenastav a nebo musíš ručně v data view měnit hodnoty buy-inu. Z vlastních zkušeností mam jen samé negativní poznatky na této herně. Po čase se mi HUD rozhodí nebo úplně zmizí u některých hráčů a traffic je tam strašný, takže jdu hrát stejně jinam, ale třeba ti to alespoň pomůže to co jsem ti poradil.
    • joehovado
      joehovado
      Stříbro
      Registrace: 16.03.2010 Příspěvky: 371
      To nastavení defaultního buy-inu je v Options - Tourney Default Buyins
    • vajakub
      vajakub
      Stříbro
      Registrace: 26.06.2010 Příspěvky: 225
      Na tenhle problém jsem teď taky narazil... Buy-in se sice dá nastavit, ale HEM ty turnaje poříd bere jako standardní SNG 6-max s výplatní strukturou 70-30 a ne jako DONy, takže jsou věci jako ROI, ITM umístění, Winnings a podobně úplně nepoužitelný... Neví někdo, jestli se s tímhle dá něco udělat? Jinak můžu z HEMu používat tak maximálně HUD... :(