Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

/200 BvB bubble

• s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,016
      Poker Stars $3.16+$0.34 No Limit Hold'em Tournament - t100/t200 Blinds + t25 - 4 players - View hand 1398686
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

CO: t3080 M = 7.70
      BTN: t1419 M = 3.55
      Hero (SB): t2856 M = 7.14
      BB: t6145 M = 15.36

Pre Flop: (t400) Hero is SB with K :spade: T :heart:
      1 fold, BTN raises to t1394 all in, 2 folds

15BB BvB proti BS na bubble. V těchto situacích jsem hodně tight a pushuji velice málo, dokonce i takovéhle handy skládám. Chci se proto zeptat, jakou range používáte vy v takových případech.
      Normální raise se mi volit nechce, ptž. se nechci zamotat post v nějakých složitostech.
      Tady je short 6BB, takže jsem to asi měl pushnout. BB na mě působil kapku nepředvídatelně.
  • 3 odpovědí
    • LHopper
      LHopper
      Bronz
      Registrace: 21.01.2008 Příspěvky: 118
      Ahoj,
      urcite dobry fold, samozrejme zalezi na range shorta a castecne i na range s kterou to callne bigstack. Tady by se dalo callnout 66+, AT+
      Pokud nemas, tak si urcite porid SNGWizarda!!!
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,230
      Ahoj,

v těchto situacích bychom určitě neměli zbytečně bláznit, vypadá to sice lákavě tady hrát proti přimému oponentovi, ale není to až žhavé.
      Tady se samozřejmě rozhodujeme mezi push nebo fold. S tím, že abychom mohli push, tak soupeř musí být velmi loose, což se prakticky moc nestane, soupeř by musel hrát téměř 60%, což tady do BS na BB asi téměř nikdy není reálné.
      Daleko výhodnější je tady prostě přenechat prostor BS k nějakému callu a dát možnost vypadnout SS bez rizika na naší straně.

Taková rozumná range vůči průměrnému soupeři, tzn ne extra loose nebo extra tight, vypadá tak 77+, AJo+, ATs+. V takovém případě bychom měli být téměř vždy plusoví, s tím že proti loose soupeři můžeme mírně rozšiřovat.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,469
      Mám pocit, že BU tu môže pushovať okolo 40-50% rúk. To si v nevýhode. Mal by si shovnúť s trochu lepšími rukami, ako napríklad 55+, A8+, A4s+, KJ+, KTs+.