Výměna peněz

• nigel11
      nigel11
      Bronz
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 444
      Ahoj,

omlouvám se, jestli tu někde už podobné vlákno je, ale osobně jsem ho nenašel, a proto založil toto. Teď k požadavku.

Potřeboval bych poslat 165 Kč na moneybookers. Pošlu 10 USD na PS. Chci získat ten 7 USD ticket, co maj v promo akci a nechce se mi posílat na MB z BÚ.

Reakce kdyžtak do komentů nebo PM.
  • 14 odpovědí
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      O jakej tiket se jedná?? A spěchá to? Já bych ti mohl poslat někdy v pondělí, nebo v úterý. Přijdou mi dolary z TaF na MB, tak bych ti to mohl takhle udělat, jestli chceš. Když do tý doby nikoho nenajdeš, tak mi dej vědět...
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      nigel11 původně napsal
      Ahoj,

omlouvám se, jestli tu někde už podobné vlákno je, ale osobně jsem ho nenašel, a proto založil toto. Teď k požadavku.

Potřeboval bych poslat 165 Kč na moneybookers. Pošlu 10 USD na PS. Chci získat ten 7 USD ticket, co maj v promo akci a nechce se mi posílat na MB z BÚ.

Reakce kdyžtak do komentů nebo PM.
      Moneybookers jsem též vyluxoval po pozastavení FTP, ale asi nejjednodušší způsob máš těch 20 USD zaplatit rovnou plat. kartou na PStars.
    • nigel11
      nigel11
      Bronz
      Bombarek původně napsal
      O jakej tiket se jedná?? A spěchá to? Já bych ti mohl poslat někdy v pondělí, nebo v úterý. Přijdou mi dolary z TaF na MB, tak bych ti to mohl takhle udělat, jestli chceš. Když do tý doby nikoho nenajdeš, tak mi dej vědět...
      Ahoj, jde o 7 USD sit and go ticket, kterej dostane každej, kterej v období od 7. do 13. 8. 2011 vloží na PS min 20 USD.

Vzhledem k výše uvedeným podmínkám by mi to pondělí nebo úterý ani moc nevadilo, tudíž bych tvou nabídku přijal :)

Předem díky za pomoc
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      nigel11 původně napsal
      Bombarek původně napsal
      Ahoj, jde o 7 USD sit and go ticket, kterej dostane každej, kterej v období od 7. do 13. 8. 2011 vloží na PS min 20 USD.

Vzhledem k výše uvedeným podmínkám by mi to pondělí nebo úterý ani moc nevadilo, tudíž bych tvou nabídku přijal :)

Předem díky za pomoc

Ok, tak kdyžtak počkej.. A když ti někdo nabídne, tak se domluv s ním :) Přidej si mě do přátel a já ti pak napíšu :)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Zdravim vas.

Len chcem podotknut, ze PokerStrategy neprebera ziadnu zodpovednost za uspesnost tohto prevodu a je to teda na vasej vzajomnej dovere. Nechcem sa nikoho dotknut, ci ho podozrievat z niecoho, ale predsalen: opatrnost je vzdy na mieste. ;)
      Tak nech to vyjde a gd luck s tym ticketom!
    • nigel11
      nigel11
      Bronz
      Ahoj, znám samozřejmě spoustu situací, kdy v podobné situaci došlo k podvodu. Pro snížení rizika je možné např. rozdělit platby do několika menších sum (ikdyž prvotní suma je už sama o sobě dost nízká)

O odpovědnosti PokerStrategy snad nemůže být ani řeč :)
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      nigel11 původně napsal
      Ahoj, znám samozřejmě spoustu situací, kdy v podobné situaci došlo k podvodu. Pro snížení rizika je možné např. rozdělit platby do několika menších sum (ikdyž prvotní suma je už sama o sobě dost nízká)

Myslím, že většína správců včetně Hučase a dalších mě trochu znají a ví, že tu existuju nějakou dobu. Navíc mi komunita dost pomohla, tak chci trochu nějak pomoct i já, i když jde jen o maličkost :) A myslím, že status "zlato" je důvěryhodnej člověk ;)
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      Bombarek původně napsal
      nigel11 původně napsal

Myslím, že většína správců včetně Hučase a dalších mě trochu znají a ví, že tu existuju nějakou dobu. Navíc mi komunita dost pomohla, tak chci trochu nějak pomoct i já, i když jde jen o maličkost :) A myslím, že status "zlato" je důvěryhodnej člověk ;)
      nooo... aj ja som "zlato" a za seba môžem povedať, že nie som vôbec dôveryhodný :f_biggrin: takže pozor na to :f_biggrin:
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      prave jsme s bombarkem provedli uspesnou bilatelarni transakci v hodnote nekolika desitek usd, takze posilam jednoho kladnyho bludistaka a smele do dalsich obchodu ;)
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      FaulV16ke původně napsal
      Bombarek původně napsal
      nigel11 původně napsal

nooo... aj ja som "zlato" a za seba môžem povedať, že nie som vôbec dôveryhodný :f_biggrin: takže pozor na to :f_biggrin:
      :D :D :D Alespoň, že to uvádíš na pravou míru :f_cool: :D
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      qkj původně napsal
      prave jsme s bombarkem provedli uspesnou bilatelarni transakci v hodnote nekolika desitek usd, takze posilam jednoho kladnyho bludistaka a smele do dalsich obchodu ;)
      :f_thumbsup: :s_cool:
    • nigel11
      nigel11
      Bronz
      Chci jen zmínit, že moje transakce s Bombarekem proběhla naprosto korektně. Ještě jednou díky za pomoc :)
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      nigel11 původně napsal
      Chci jen zmínit, že moje transakce s Bombarekem proběhla naprosto korektně. Ještě jednou díky za pomoc :)
      ;) :f_cool: :f_thumbsup:
    • nigel11
      nigel11
      Bronz
      Nabízím do 1000 USD na Pokerstars výměnou za Kč zaslané na Moneybookers nebo bankovní účet.

Kurz 1 USD = 17 Kč

Jedná se o pro mne velkou částku, takže preferuji transakci uskutečnit po částech s využitím escrow.

Důvod transakce:

Můj MB účet v Kč a s tím spojené poplatky za převod.