HU 22bb deep špatný contibet?

• Vildcz
      Vildcz
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 743
      No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (SB) (t560)
      BB (t440)

Hero's M: 18.67

Preflop: Hero is SB with 5, A
      Hero bets t30, BB calls t20

Flop: (t80) Q, J, 10 (2 players)
      BB checks, Hero ???

Hoj,
      villain je spíše unknown, ale mohl by být na loose příp. loose/aggro tiltu, v předchozí hře si naběhl s 77 do mých 88. Asi ze 40 hand jsou jeho hodnoty call oop 40% a 3bet 23%.
      Před touto handou jsem zahodil asi 3 handy, takže bych případně mohl reprezentovat Q. Je to dobrý, nebo špatný cbet?

Díky

edit: jde o $7 hyper turbo
  • 4 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Čau,

osobně bych tady dával cbet jen proti někomu kdo je hodně nity, nebo fit/fold a i tak bych si to dost rozmyslel, radši bych měl alespoň nějakou equity (Kx, backdoor FD ...)

Ten board hituje skoro všechno

(ať už je konečně HU sng sekce :f_love: )
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      acceleration: V pripade, ze je niekto hodne nitty, tak tento flop hituje velku cast jeho range hlavne teda OOP.

Je to draw heavy board takze kludne mozes ist check flop. Ak checkne turn, ty checknes turn a on znova checkne river tak tam je uz bet povinnostou nech pride cokolvek.
      Problem v cbete na flope je, ze ta zavola kazdy Kx a vacsina 9x. Osobne si vsak myslim, ze ruky typu KJ pojdu skor check shove flop.
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      BOBOsvk původně napsal
      acceleration: V pripade, ze je niekto hodne nitty, tak tento flop hituje velku cast jeho range hlavne teda OOP.
      Vidíš, to mě nikdy nenapadlo, podívat se na to z tohohle hlediska, na tom ale něco je.

Možná spíš když je fit/fold (calluje většinu našich pfr a pak hodně check/folduje) tak se to dá, ale osobně takových hráčů moc nepotkávám, když už, tak je radost proti nim hrát a vytvářet dead money preflop :) .
    • Vildcz
      Vildcz
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 743
      jj, proti nitce zahraju ck/fold, ale tenhle mi přišel poměrně loose

když mu dám 40% calling range (podle mě v ní nebudou broadway karty+pp, které 3betuje - to tak odpovídá jeho 3bet rangi, ale zase na druhou stranu low sample) tak jsem 62% favorit na tomhle flopu.

hodím sem do spoileru výsledek, ať víte, kdo je vrah :f_eek:

No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (SB) (t560)
      BB (t440)

Hero's M: 18.67

Preflop: Hero is SB with 5, A
      Hero bets t30, BB calls t20

Flop: (t80) Q, J, 10 (2 players)
      BB checks, Hero bets t40, BB calls t40

Turn: (t160) K (2 players)
      BB checks, Hero bets t120, BB calls t120

River: (t400) 8 (2 players)
      BB checks, Hero bets t360 (All-In), BB calls t240 (All-In)

Total pot: t880

Results:
      Hero had 5, A (straight, Ace high).
      BB had 6, 9 (straight, King high).
      Outcome: Hero won t880