Notebook

• 33 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      Na 13ke je numerická klávesnica sci-fi, ja používam tento a pochvaľujem si. Je to taký malý prenosný zmrd, čo dosť veľa vydrží. Zohnal som ho za 10 tisíc českých.
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 2,868
      Fiskantes původně napsal
      Je to taký malý prenosný zmrd, čo dosť veľa vydrží.
      :D :D :f_thumbsup:
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,302
      Jde hlavně o to, k čemu ho budeš potřebovat. Jestli ho budeš často přenášet a cestovat s ním, tak si určitě nekupuj 15ku, ale 13ku. Hodně dbej na výdrž baterie, protože neni nic otravnějšího, než furt někde hledat el. zásuvku.

Mě osobně se líbí tenhle ASUS Lamborghini. Výdrž 6 hodin je na spodní hranici toho co bych bral, ale design je dobrej, cena 15k a výkon na vše co potřebuji dostatečný.
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      Ic3g3org3 původně napsal
      Hodně dbej na výdrž baterie, protože neni nic otravnějšího, než furt někde hledat el. zásuvku.
      a pokud je to pro tebe dulezity, tak pozor na vykon repracku, cimz posilam osobni fuckoff soudruhum z fujitsu siemens ;)
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      qkj původně napsal
      Ic3g3org3 původně napsal
      Hodně dbej na výdrž baterie, protože neni nic otravnějšího, než furt někde hledat el. zásuvku.
      a pokud je to pro tebe dulezity, tak pozor na vykon repracku, cimz posilam osobni fuckoff soudruhum z fujitsu siemens ;)
      Tjn, NTBky od soudruhů z fujitsu siemens hrajou hůř jak muj telefon :D
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      Já jsem u notebooků zásadně pro Sony Vaio. Měl jsem několik NTB různých výrobců a je v tom fakt super rozdíl. Do 15k bych ti doporučil tenhle.
    • nowys
      nowys
      Bronz
      Registrace: 30.04.2010 Příspěvky: 368
      No hry vůbec nehraju, ntb bych měl do školy/filmy/poker, tahal bych ho asi často.
      Zatím se mi nejvíce líbí od Darthridera, jediné mínus je desing (bílé provedení). Se značkou asus nejsem moc spokojen a to lenovo je už dost old.

Co říkáte na tento ??
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronz
      Registrace: 16.05.2008 Příspěvky: 998
      zatim vsechny navrhy tu sou s rozlisenim 1366x768 (imho uplne na h***o). Takze pokud budes hodne pobihat, vem urcite tu 13'' a prikup PC monitor domu na stul.
      Jinak pokud ses dival po ruznejch znackach, tak v tyhle cene je vsechno skoro stejny. Mrkni ale na to, jak jsou na tom se servisem, protoze poslat notas na mesic buhvi kam je dost blby (jelikoz jsem v jednom servisu delsi dobu pracoval, tak vim moc dobre, jak to chodi :D ). Jsou znacky, u kterejch se servisu v CR proste nedohledas. Treba Lenovo ma on-site servis (zalezi na modelu), takze kdyz se mi neco potento, zavolam do servisu a druhej den ke me domu prijede manik, opravi/vymeni a zase odfrci. Asus se zase ofiko dela jen v Ostrave (tezsi pripady), takze ta cesta tam a zpatky taky chvilku trva.
      A jestli myslis, ze servis nebudes potrebovat, tak hodne stesti, protoze celej svet tlaci na cenu a na kvalite notebooku v tyhle cenovy skupine je to sakra znat.

Kazdopadne stastnou ruku pri vyberu ;)
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Přesně tak, Lenovo má jednoznačně nejlepší servis.
    • qkj
      qkj
      Bronz
      kennyxx původně napsal
      1366x768 (imho uplne na h***o)
      nesouhlasim, uz dva roky mam 1280x800 a pokladam to za naprosto dostacujici pro jakoukoliv beznou praci, vcetne ctyr pokerovych stolu...

na nejakou grafiku, hry, nebo nejakej massgrind 20 stolu to samozrejme neni, ale na to si nekupujes notebook, ze jo...
    • Frajerlada
      Frajerlada
      Bronz
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 350
      Myslím, že pro tebe by byl vhodný tento: http://www.alza.cz/msi-cr630-024xcz-d248117.htm

A pokud si dáš Linux či nějak zdarma splašíš Windows, tak ušetříš krásných 5 tisíc, které si můžeš dát do pokeru pro větší kapitál :-)

Pokud nehraješ hry a máš počítač na práci, filmy a poker, tak je toto ideál.
    • nowys
      nowys
      Bronz
      Registrace: 30.04.2010 Příspěvky: 368
      Frajerlada původně napsal
      Myslím, že pro tebe by byl vhodný tento: http://www.alza.cz/msi-cr630-024xcz-d248117.htm

A pokud si dáš Linux či nějak zdarma splašíš Windows, tak ušetříš krásných 5 tisíc, které si můžeš dát do pokeru pro větší kapitál :-)

Pokud nehraješ hry a máš počítač na práci, filmy a poker, tak je toto ideál.
      tak to ne, procesor nechci AMD, je to z bazaru a záruka je jen 6 měsíců - to jen tak co jsem kouknul.
    • qkj
      qkj
      Bronz
      nic osobniho, ale hloupeji jsi mu imho poradit nemohl... to co jsi vybral je presne to co kombinuje to nejhorsi z notebooku i stolniho pc, je to obrovsky padlo, takze uz to neni dostatecne snadno prenosny, a neni to vykonny/nema velky displej, jako stolni pc...

pokud ten notebook chces pouzivat jako notebook, tj. denne ho nosit s sebou, mely by tvoje priority podle me byt:

a) vydrz baterie
      b) co nejmensi displej (ktery zaroven uznas za dostatecny pro tvoji praci) a s tim souvisejici co nejmensi rozmer a vaha

ja si pred mozna uz tremi lety koupil tohle

tenkrat se tomu rikalo subnotebook, bylo to tesne predtim, nez zacala ta obrovska vlna netbooku co nevazi skoro nic... 12,1" - 1280 x 800, velikost presne A4 a vaha pod 2 kila... kdyz jsem to pred tema tremi lety vybalil z krabice, tak jsem v tu chvili byl docista zamilovanej, jaky je to krasny a maly... po trech letech opravdu denniho noseni na zadech to pokladam za tezkou mrdku a fakt zavidim lidem s netbookama, co vazi pulku...
    • Frajerlada
      Frajerlada
      Bronz
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 350
      Já myslel, že mu jde o numerickou klávesnici, proto beru displej těch 15,6 palců.

AMD jsou na stejné úrovni jak Intel. Ale to je jedno.

Co se týká toho bazaru, je to Alza bazar, takže to máš pod velkou firmou a 6 měsíců je záruka akorát.

No už teda radit nebudu, když si toho nevážíte :-)
    • qkj
      qkj
      Bronz
      tu numerickou klavesnici taky moc nechapu, jestli by ji fakt potreboval protoze nekde pracuje s velkym mnozstvim cisel, tak se da za kilo koupit externi a mit ji nekde na stole, ale delat z toho kriterium pro vyber se mi zda dost nestastny... ale samozrejme zalezi na potrebe, ja naznacil svy naroky jako inspiraci pro vyber
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Co se týká toho bazaru, je to Alza bazar, takže to máš pod velkou firmou a 6 měsíců je záruka akorát.
      6 mesiacov zaruka na NB = vyhodenie penazi z okna...

Nikdy v zivote by som nekupil NB s menej ako 2 rocnou zarukou - ked budem kupovat dalsi, tak dokonca zvazim prikupenie nejakeho toho roku navyse (pokial pojde o drahsi model). Tie srandy sa kazia jedna radost. :(
    • maroscz
      maroscz
      Bronz
      Registrace: 23.02.2011 Příspěvky: 1,620
      Ic3g3org3 původně napsal
      qkj původně napsal
      Ic3g3org3 původně napsal
      Tjn, NTBky od soudruhů z fujitsu siemens hrajou hůř jak muj telefon :D
      Logitech V-20

S těmito reproduktory stačí u původního notebooku i zvukový výstup ve formě zvonkohry. Navíc konkrétně tato nabídka je za polovinu ceny, za kterou se daly pořídit kdykoli předtím.

Napájení přes USB, výkon 2x1W, ale řvou tak, že s nimi můžeš uspořádat párty prakticky na jakémkoli místě. Například se v pohodě s deseti lidmi podíváte na film v hospodě, kde hraje nahlas rádio.

Další výhodou je polstrované pouzdro pro transport.
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      osobne idem tiez kupovat NB a vybral som si tento:

http://www.alza.sk/acer-travelmate-5760-2414g50mnsk-stribrny-d250516.htm

niekto moze namietat, ze to je acer :D . Samozrejme za viac penazi by bolo viac muziky a za menej penazi zas tej muziky tolko nebude.

Co sa tyka zaruky tak +3 roky jednoznacne. A ked sa pokazi jednoducho pojde do servisu a budem zatial vyuzivat svoj stary NB.
    • maroscz
      maroscz
      Bronz
      Registrace: 23.02.2011 Příspěvky: 1,620
      BOBOsvk původně napsal
      osobne idem tiez kupovat NB a vybral som si tento:

http://www.alza.sk/acer-travelmate-5760-2414g50mnsk-stribrny-d250516.htm

niekto moze namietat, ze to je acer :D . Samozrejme za viac penazi by bolo viac muziky a za menej penazi zas tej muziky tolko nebude.

Co sa tyka zaruky tak +3 roky jednoznacne. A ked sa pokazi jednoducho pojde do servisu a budem zatial vyuzivat svoj stary NB.
      Mě u tohoto i u darthriderova Sony straší ta grafika. Že na něm nebudeš hrát hry ty, neznamená, že je nebude chtít hrát případný zájemce o koupi, až se ho budeš chtít zbavit.
    • 1
    • 2