Holdem manager koupě

• thor83
      thor83
      Bronz
      Registrace: 29.06.2010 Příspěvky: 36
      Ahoj zdravím vás potřeboval bych poradit jakou si mam koupit verzi HM jestli

Pro Version $89.99
      Our most popular version, all games and stakes.

Pro Combo: Hold'em+Omaha $149.99
      Save when you buy Hold'em+Omaha!

Small Stakes Version $54.99

a nevíte jestli se to dá později upgradnout na vižší verzi bo tak děkuji

a nebo podobný software poradíme mi prosím hraju většinou cash game
      0,5-0,10 $ NLH omahu spíše rekreačně když se chci trochu zabavit
      a tornamenty hraju sem tam taky když mě už neba cash game co kdy bych jednou něco trefil .-))
  • 14 odpovědí
    • Bartyx
      Bartyx
      Bronz
      Registrace: 17.08.2010 Příspěvky: 257
      Pokud hraješ nízké limity, Small Stakes verze ti stačí. Pokud ovšem chceš používat HEM i na Omahu, tak si musíš koupit tu verzi za 150 babek.

Small Stakes jde samozřejmě později upgradovat na Pro Version.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      V tomto sa budes musiet rozhodnut sam.. Zalezi od toho, ci planujes hrat vyssie ako NL50. Ak ano, full verzia nebude zlym rozhodnutim, no pokial ti to pride ako vela penazi, small stakes verzia a upgrade ta vyjdu iba o $5 viac... Co sa tyka Omahy, sam musis najlepsie vediet ci ti to za tie extra $$$ stoji ak to hravas len for fun. :)

btw: HEM mozes kupit aj v nasom shope so zlavou: PS Shop
    • thor83
      thor83
      Bronz
      ok díky koupil sem tu verzy Pro abych pak nemusel řešit nějakej upgrade atd ale jak tak sem na to koukal tak je to asi krabicová verze takže asi budu muset počkat až přijde poštou což není zrovna idealní .-(
    • qxq3010
      qxq3010
      Bronz
      Registrace: 26.10.2010 Příspěvky: 40
      Zdravím, připojil bych se s dotazem. Zajímalo by mě jestlipak je HEM pres PS shop opravdu v krabicové verzi. V případě, že ano tak odkud a za jak dlouho by mohl přijít.
      Předem děkuji za odpověď Q.
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      HEM sa myslím nepredáva v krabici, ale po kúpe dostaneš kód, ktorý použiješ pri registrácii a máš to... aj v kolonke shipping time je pri HEMe uvedené "download", takže som si viacmenej istý...
    • thor83
      thor83
      Bronz
      no tak nevím no zatím mi od nich nic neprišlo žadnej serial nic akorad mám na strankách u učtu transakci kde je approved no ale peníze mi strhly hned to sem zvědavej jak dlouho budu čekat kupoval sem to kolem 10h ráno přišly 2 maily a v nich nic není
    • opal99
      opal99
      Black Member
      HEM nikde nezozeniete v krabicovej verzii.. ;)

Musite si stiahnut trial a nasledne zadat kod. CO sa tyka PS shopu, tak to chvilu trva - do 24hodin vam pride licencny kod na registrovanu emailovu adresu.
    • qxq3010
      qxq3010
      Bronz
      FaulV16ke : Díky za odpověď, na základě ní jsem objednal. :)

thor83: Souhlasím s tebou, jsme na tom stejne... objednáno. Shop mi poslal taky email s potvrzenim objednávky. Z MB už mám strhnuté peníze, teď jen počkat na odezvu. =)

E: opal99 : Díky za info
    • thor83
      thor83
      Bronz
      thor83: Souhlasím s tebou, jsme na tom stejne... objednáno. Shop mi poslal taky email s potvrzenim objednávky. Z MB už mám strhnuté peníze, teď jen počkat na odezvu. =)

no co sem koukal tak když sem to objednával v 10 ráno tak na fakturačním emailu
      je 1h:30 tak to asi chrápou .-))

nainstaloval sem zatím ten trial a řeknu vám bude to asi sranda nastavit atd tuna věci a nějak nemužu rozběhat ten HUD aby se mi zobrazoval a chce to nějakej postgreSQL což nemám tucha vubec o co jde takže to bude ještě prča
      no sand něco vygooglím .-))
    • Vildcz
      Vildcz
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 743
      btw zanedlouho by měl vyjít HEM2, bude i v PS shopu?
    • qxq3010
      qxq3010
      Bronz
      Vildcz původně napsal
      Někde jsem četl, že lidi s licencí mladší konkrétnímu datu (myslím že to bylo přibližně 6 měsíců) by měli mít HEM2 zdarma. Zdroj teď bohužel najít nemůžu.
    • Vildcz
      Vildcz
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 743
      zrovna jsem to našel na jejich fóru "Anyone who has purchased Holdem Manager on or after May 1 will receive a free upgrade to HM2." :)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      thor83 původně napsal
      nainstaloval sem zatím ten trial a řeknu vám bude to asi sranda nastavit atd tuna věci a nějak nemužu rozběhat ten HUD aby se mi zobrazoval a chce to nějakej postgreSQL což nemám tucha vubec o co jde takže to bude ještě prča
      no sand něco vygooglím .-))
      Neboj, vsetko sa nainstaluje a nastavi automaticky, takzeby si s tym nemal mat problem. ;)

postgreSQL je vlasnte databaza: Nainstaluje sa ti automaticky pocas instalacie HEMu. Pokial nie, znamena to, ze si ju uz v PC mal (= pravdepodobne si pouzival PT3 alebo Elephanta). To vsak nie je problem , kedze HEM sa k nej dokaze pripojit, ak si pamatas heslo, ktore si zadal pri prvej instalacii.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Vildcz původně napsal
      Na to ti teraz asi nikto zavazne neodpovie, ale osobne si myslim, ze bude. teda dufam. :f_cool: