Fantasy league - Premier league

• Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      Ahoj,

pokud rádi soutěžíte a máte alespoň decentní přehled o (podle mě) nejlepší fotbalové lize světa Premier league, pak mám pro vás super soutěž.

Jedná se o fantasy league, čili něco jako virtuální ligu. Každý hráč má na začátku sezóny 100 milionů liber a nakoupí si za ně vlastní sestavu. Tato sestava získává za každé kolo body (brankář bonus za čisté konto, útočník za góly atd.) Tyto body se sčítají.

Pokud vás tento návrh zajímá, zaregistrujte se na hlavní stránce fantasy league, vytvořte si tým a poté klikněte na "leagues" -> "jeoin a league" a vyplňte číslo "364764-277482". Tím se automaticky začleníte do Pokerstrategy CZ/SK ligy.

A nakonec aby bylo o co hrát navrhuju, že by každý dal 50 dolarů a vítěz na konci ročníku by bral celý bank. To samozřejmě záleží na domluvě všech členů, např s Chris Moorman vytvořil svojí ligu s BI 500 dolarů, kde bere vítěz 60% a druhý 40%.

Tak pište dotazy, návrhy, připomínky a případný zájem.

Uzávěrka soupisek je 13. července.

Aleš
  • 2 odpovědí
    • mholes
      mholes
      Bronz
      Registrace: 07.06.2011 Příspěvky: 51
      Ahoj,
      na tento real-time manager jsem si vždy vzpomněl až v průběhu sezóny a to už bylo pozdě, takže každopádně díky za připomenutí =)
      Navzdrory tomu však nemám s hrou žádné zkušenosti, takže nevím, zda je finančně přístupné po každém kole úplně překopat tým(samozřejmě podle losu) atd..
      Takže bych to na nějaké $ tuto sezónu neviděl :D
      Závěrem bych měl jeden dotaz, na který jsem tam ve FAQ nenarazil.. Je nutné mít všech 15 hráčů?
      Díky :s_cool:
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      ou, omlouvám se, že jsem si nevšiml odpovědi. Přidej se klidně do ligy, můžeme hrát jen pro zábavu.

A ano, musíš mít všech 15 hráčů. Překopat sestavu můžeš, ale týdně můžeš vystřídat jen jednoho hráče zdarma, každé další střídání je za 4 body.