hey vsetci mentalnym procesingom a zarabanim peknych $ posadnuti chalani:

kto som:

Moj profil by vam mal dost prezradit, ale pre kratku rekapitulaciu: som NL cg expert, poker beriem profesionalne ~2.5roka, mal som pomerne rapidny progres limitmi (z NL2-NL1k za 10mesiacov), ktory bol neskor vyrazne spomaleny vela aspektmi, hlavne mojim uspokojenim sa, bohatsim socialnym zivotom a snad mi nebudu mat ludia za zle, ze i mierne nedostatocnymi stimulmi okolia. Uz dlhe obdobie hravam viacmenej tie iste: hlavne NL600-1kSH limity. Ak sa citim velmi dobre hram aj NL2k, ak sa vraciam po prestavke, hram aj NL400.

kratka historia mojich intencii

Dlhsie som zvazoval odstahovanie sa zo Svk pre zlepsenie motivacnych podmienok, tak isto mam za sebou uz 1rocne spolubyvanie s poker hracom, ktore vsak nedopadlo presne podla (mojich) predstav. Mne osobne prilis pokrovo nepomohlo. Pomohlo mi spolocensky a inak, ale od cloveka co vyhlasi, ze chce hravat high stakes, by som celkovo cakal omnoho viac analytickeho nasadenia a pracovitosti.

Hladanie dlhodobejsieho vystahovania sa do zahranicia je pre tento moment uplen pozastavene, pretoze tu mam priatelku, ktoru rozhodne nechcem opustit. V poslednych par tyzdnoch som ale mal moznost okusit kratkodobe byvanie (~1tyzden) s poker hracmi, ktore mi celkom vyhovovalo. Je pre mna socialnym zazitkom stretavat novych zaujimavych ludi, celkom rad cestujem, a hlavne: velmi rad sharujem pokrove idey s ostatnimi dobrymi hracmi a necham sa inspirovat novymi ideami.

co hladam

Hladam preto pracovitych (!) hracov, ktori su ochotni robit 1-3tyzdnove pokrove stretavky s co najvacsim dorazom na analyzu spotov, regularov, samotne hranie, sweaty a pod. Je mozne prijst navstivit aj mna, mam dostatocne velky byt v centre BA, ale iba na kratsie a po dohovere s gf, ktora so mnou bude coskoro byvat. Optimum je SH/HU cg hraci, ale rad sa poducim aj nieco od MTT regov (v MTTckach som zatial dost zly). Co sa tyka cg, mali by ste hrat aspon NL400. Ak hrate nizsie, mozte mi dat o sebe vediet tiez, rad vam pomozem v progrese, ak ste pracoviti natolko, ze svojou energiou nakazite aj mna ;) Stretnutia by nemali mat nadych jednostranneho coachingu, kedze tento trhovo ponukam, tak by si ho mali vsetci zaujemci zaplatit rovnako. (pre aktualne ceny- vid moj profil)

co nehladam

Urcite nehladam zabavenie sa. Velkou prekazkou je fajcenie, nadmerne pitie al. inak zhyraly lifestyle. Rad si zasportujem, alebo vyjdem von na nejaku turistiku. Rad si betnem na crazy propbety v takmer comkolvek.. Mojou abs prioritou je vsak aspon 10h/denne aktivna praca s pokrom.

co ponukam

2.5rocne skusenosti z hrania a beatovania mid-highstakes NL up to NL1k, FR, SH a posl par mesiacov coraz vacsie skusenosti aj v HU, 6figure winnings. 1.5rocne skusenosti s coachovanim od NL50 do NL400. 2mesacne skusenosti (momentalne pozastavene pre moj nedostatok sportoveho dorazu) so spolupracou so sportovo-motivacnym coachom Travisom Steffenom, ktore rozhodne sformovali moje lifestyle rozmyslanie

Ked chcete vediet viac: (life stories, nejake grafy a random talk..):

Bratislava pokerflat - stray blog s pokerroommatom

kratky prehlad v slovencine (updated:oktober 2010)

aktualny blog :

Peak performance poker w TLN

dlhodoba ambicia:

Moja ambicia je co najviac pomoct postupne vytvorit v Cesko-Slovensku dostatocne silnu zakladnu ~NL1-2k hracov, ktori by sa aktivne stretavali a spolupracovali na tom aby CZ-SK malo co najlepsiu sancu presadit sa na nosebleeds scene. Vacsina NL1k+ regov zacina byt analyticky pomerne statnych, takze pozeranie videy/ vagne rozmyslanie nad pokrom velmi skoro stacit na tieto limity zial nebude. Nie je ziadnym tajomstvom, ze vacsina nosebleeds hracov zije/zila v minulosti v extremne kompetentnych pokerflatoch, takze robit pravidelne kampy na sposob korejskych Starcraft pros a tromfnut ich by bola way to go imo :) "To be the best, you have to outwork the rest."

kontakt:

skype: TheLastNail (cibicekj) ; mail: slovakpsycho@gmail.com