Luck adjusted

• honmarek
      honmarek
      Bronz
      Registrace: 31.01.2011 Příspěvky: 14
      Může mi prosím někdo říct co znamená ta červená křivka?... Zrovna mam downswing a nechápu proč se ta červená křivka tolik liší od té zelené...
      A já už fakt nevim. Poker asi hrát nemůžu. Studuju,hraju už tak třičtvrtě roku a vždy si dam na hernu 40 dolarů. Něco málo vyhraju a za 5 dní přijde downswing. Prohrávam AK do A7, AJ do 37.....když už mam KK tak někdo má AA.....když mam AA tak někdo vyhraje na 33 no prostě pořád.(Znáte to) Jak mam zvednout svůj bankroll když mě to takhle pořád sjíždí :( .

obrázek tady
  • 2 odpovědí
    • nowys
      nowys
      Bronz
      Registrace: 30.04.2010 Příspěvky: 368
      nevim teda co hraješ za formát. ale tvůj sample je pro někoho 2 session. Luck adjusted udává situace v allinu, z tohoto graju je patrné, že máš downswing. Je to prostě variance. Doporučuji alkaatchova videa, pokud se jedná o sng. Jestli to jsou nějaké 3usd sitka, tak 10bi pod ev je úplně nic.
    • honmarek
      honmarek
      Bronz
      Registrace: 31.01.2011 Příspěvky: 14
      jj je to novej účet na PS hrál jsem na FTP..... pro někoho jsou to 2 session...kdybych měl větší bankroll tak bych hrál víc stolů. Odehraju tak 30 sitek za den. Jsou to jen 1.50 :) ) Alkatchovo videa už mam všechny skouklí :)
      Jinak dík za odpověď :)