BLOG: Vasek jede na 10.000

• vaseksvo
      vaseksvo
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 33
      Takže s online pokrem sem začal asi před týdnem ze začátku sem něco prohrál, ale už se rozjíždím z 50 dolaru od pokerstrategy sem teď na 53, hraju BSS na nejnižším limitu a až zjistim, jak tak sem dám i ňáký grafy počty odehranejch hand a tak...

Jinak Cornie skvělej nápad určitě mě to motivovalo dělat poker řádněji....

Hraju na party pokeru FR.
  • 8 odpovědí
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      ahoj,
      tak nech sa ti dari, urcite postuj priebezny stav. Na ktorej herni hrajes? FR/SH?
      K tomu postovaniu grafov, na to najlepsie mat tracking soft, HEM, PT, elefant, predsalen je to jednoduchsie ako manualne v exceli. ;)

A motivacia je dolezita
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau Vašku,

GL at to jede.. Koukám, že máš aktuálně v challenge o 20centů víc než já :f_grin:

Ale rozhodující je ze začátku naučit se zahájení, udělat si rošádu a dát věže na volný sloupce.. už to umíš? :f_p: =)

@ boston - motivace luxusní

zdar
      Pavel
    • vaseksvo
      vaseksvo
      Bronz
      tak dneska to šlo dobře chodily karty, řekl bych že začínám dělat méně velkých chyb nebo minimálně protihráčí jich dělají o mnoho více....

hands: 305
      win/loss: 3,00 USD

z 50 dolarů jsem tedy zatím na necelých 56 a když už sem píšu zeptám se jak mám přenýst handu z elephanta sem na forum? Normal ctrl+C a ctrl+V mi nezkopíruje barvy karet...
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      vemeš hand historii a proženeš jí konvertorem . Sem pak dáš už barevnou handu ;)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Ahoj vasku;

Ked budes davat do fora svoje hands, hod odkaz aj sem do svojho blogu - v buducnosti si tie handy lahsie najdes, kedze v Hodnoceni Hand sa v tom mnozstve casom stratia.

Drzim palce v challenge!

btw: vzhladom na to, ze pre prehladnost vo fore budeme odteraz vsetky blogy jednoznacne oznacovat, dovolil som si vlozit pred tvoj nazov prefix "BLOG:"
    • vaseksvo
      vaseksvo
      Bronz
      tak zas přináším info z mojí cesty za 10 000, po hroznym včerejšku kdy sem po pár bad beatech na tiltu odhodil asi 8 dolaru to zas dneska šlo, kromě jednoho překliku kdy se mi ňák místo checku povedlo poslat all-in (naštěstí všichni foldli) sem se myslím vyvaroval velkých chyb, vyhrál sem většinu včerejší prohry zpět sem tedy zpět asi na 62 dolarech....

hrozně mi pomohli videa od twina zkouknul sem už skoro všechny a mojí hře to výrazně prospělo si aspoń myslím....

cíle na nejbližší dobu - udělat si stříbrnej status tady na PS,nahrát co nejrychleji 5K hand (zatim mam asi 2 tisíce), případně zítra něco trefit v 5000 bankroll boosteru na PartyPokeru

dále už chci začít používat staty takže kdybyste mi doporučili ňákej program ve kterym uvidim aspon ty základní staty přehledně byl bych rád..:)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      čus, tak to jedeš slušně.. Kdybys nebyl v tom tiltu, tak jsi na tom mohl být o dost líp ;)

Jinak s twinnem můžeš i analyzovat handy tady na foru, určitě to hodně pomáhá.. Jo a software je dobrá věc, zrovna tedka o tom budu psát na svůj blog.. Tak se pak můžeš mrknout a inspirovat =)

btw objevil jsem pár dobrých bonusů na Party - napsal jsem to do threadu do Kolosea a ted to hodím i k sobě =)
    • vaseksvo
      vaseksvo
      Bronz
      tak zas přinášim info z mojí cesty za 10K, nahrál už sem skoro 4 tisíce hand aktuální výše mého BR je bez pár centů 80 dolarů, získal sem tu stříbrný status a již začínám používat HUD takže, co se plnění cílů týče, zatím celkem spokojenost....

co se hry týče tak musím potvrdit to k čemu Cornie již došel ve svém blogu, fold to win opravdu minimálně na tomto limitu platí, že občas přistihnu maniaka při blafu i na riveru neznamená, že bych si měl platit showdown vždy když mam jen středně silnou handu

dále hraní na 3 stolech FR je prostě vyplněno mnoha místy kdy sem carddead z toho důvodu začínám hrát dost nedisciplinovaně a loose preflop a moje VPIP už je asi 30% takže určitě musím hrát trpělivěji, víc tight a možná si opět začít otevírat tabulku starting hands ke hře...

další cíle jsou hlavně tedy hrát disciplinovaněji, nahrát dost hand a pomalu se blížit 100 dolarům a tedy přechodu na vyšší limit....:)