Inovace

• Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Zdravím,

nebylo by možný a "transparentně vypadající" udělat nějakou sekci o coaches z pokerstrategy? Hrozně mi to chybí. :f_love:

Kde by se sami třeba představili, ukázali winnings, popsali svoje úspěchy atd? Vždy totiž když čtu ty superlativa v článcích, nebo prohlížím jejich nevyplněné profily, vrtá mi v hlavě jaké jsou jejich skutečné skills a winnings, protože se mi tomu nechce věřit dokud to nevidím v grafu apod :f_cool:

Taky bych ocenil a hojně využil komunikaci resp. její možnost mezi lidma z friendlistu tady, nechystá se něco takového ? :f_love:
  • 46 odpovědí
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Třeba na http://www.pokertableratings.com/coaches?source=email&date=08082011 je to udělaný celkem obstojně ikdyž, čím víc infa tím lépe :)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      ahoj,

(příspěvek jsem přesunul do sekce Zpětná vázba, kritika a nápady)

díky za nápad. Píšeme si ho na seznam inovací ke zvážení ;)

čau
      Pavel
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Cornie4ever původně napsal
      ahoj,

(příspěvek jsem přesunul do sekce Zpětná vázba, kritika a nápady)

díky za nápad. Píšeme si ho na seznam inovací ke zvážení ;)

čau
      Pavel
      Předpokládám že není někde k nahlédnutí, myslím že by bylo super až bude obsahovat dostatek nápadů a návrhů , kdyby se kněmu mohli hráči vyjádřit jako "co dřív" nebo tak formou třeba anketky nebo tak něco :f_love:
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Tyjo dneska jsem si poprvé všimnul dvou věcí:

možnosti OSOBNÍ POZNÁMKA - JE TO NAPROSTO ÚCHVATNÁ INNOVATIVNÍ FEATURE - poznám který články jsem četl, označuju pasáže který mi dělali problémy a nemusím to tady tisknout a pak hledat po poznámkách všude možně :f_biggrin:

- možnost nahlásit chybu v článku- tky super že člověk nemusí psát klasicky na support :s_cool:

- co jsem si i všimnul značek na fóru ted nove - mohl by je někdo vysvětlit nebo nešlo by když na ně najedu kurzorem aby bylo vidět co znamenají? viz zavřená obálka, otevřená obálka, ikona reproduktoru, červená obálka atd :f_love:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      koukám, že začínáš objevovat krásy našeho webu =)

Johniiicek původně napsal

- co jsem si i všimnul značek na fóru ted nove - mohl by je někdo vysvětlit nebo nešlo by když na ně najedu kurzorem aby bylo vidět co znamenají? viz zavřená obálka, otevřená obálka, ikona reproduktoru, červená obálka atd :f_love:
      žlutá obálka - je tam nový příspěvek co jsem nečetl
      tečka v obálce - v tomhle tématu jsem postoval.
      (proto nejčastěji čteme žluté obálky s tečkou)
      šedá obálka - nic nového od mojí poslední návštěvy
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Mám tu další nápad na inovaci ikdyž spíš učební pomůcku.

Je tady spousta hráčů ( i obecně kolem) kdo má problém s počítáním procent ohledně odds.

Nebylo by myslím od věci udělat nějaký "test" nebo nějakou pomůcku pro nováčky ( ideálně nějakou vyfikanou aplikaci jako je třeba na naučení výherních kombinací)

:f_biggrin:
    • KonyFT
      KonyFT
      Bronz
      Registrace: 30.01.2011 Příspěvky: 393
      toje naprosto perfektní nápad, myslím že by to ocenilo spoustu hráčů.
    • nickProrok
      nickProrok
      Bronz
      Registrace: 05.09.2011 Příspěvky: 109

Je tady spousta hráčů ( i obecně kolem) kdo má problém s počítáním procent ohledně odds.

Nebylo by myslím od věci udělat nějaký "test" nebo nějakou pomůcku pro nováčky ( ideálně nějakou vyfikanou aplikaci jako je třeba na naučení výherních kombinací)

Jak si tuto funkci představujete? Jak by to mělo vypadat/fungovat?
      No offens. Jen přesně nevím co máte na mysli.

• Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      nickProrok původně napsal

Jak si tuto funkci představujete? Jak by to mělo vypadat/fungovat?
      No offens. Jen přesně nevím co máte na mysli.

Zadanej flop a další streets -- a na tobě je doplnit počet outů a odds a následně vybrat správný rozhodnutí :f_biggrin: špatně se orientuje ze začátku co čím dělit a rozhodně co sčím porovnat a jak to přečíst :) prostě to co je v článku ale jakoby trénink aby se to dostalo do hlavy :rolleyes:
    • nickProrok
      nickProrok
      Bronz

Zadanej flop a další streets -- a na tobě je doplnit počet outů a odds a následně vybrat správný rozhodnutí :f_biggrin: špatně se orientuje ze začátku co čím dělit a rozhodně co sčím porovnat a jak to přečíst :) prostě to co je v článku ale jakoby trénink aby se to dostalo do hlavy :rolleyes:
      Když nad tím tak přemýšlím, tak by toto mohl suplovat Holdem Manager Replayer - pod podmínkou, že v databázi bude naimportován dostatečný vzorek hand, řekněme 25'000.
            Pomocí filtrů nastavit veškeré postflop akce, kdy čelíme navýšení s nějakou draw na ruce (může jich být vybráno více); zvolit replay all hands a výsledky ke kterým dospějeme si kontrolovat v okénku vlevo nahoře. Aby jsme nepodváděli můžeme si ono okénku překrývat a odkrývat HUDem. :]
            Jediné s čím nám Holdem Manager nepomůže je počítání outů, to si každej musí spočítat sám.
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Tyjo já mám sice PT3 ale ten to ukazuje taky takže dobrej nápad. Akorát se zase naučit pracovat s filtrama. :f_cool:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      čus, takový nástroj už existuje:

PokerStrategy.com Equilab

můžeš si zadat

:diamond: naše karty
      :diamond: libovolné range soupeřů nebo přímo jejich karty
      :diamond: libovolné flopy a turny

...a počítat si podle toho naší equity.. Equity je přesnější věc než počet outů. Ale můžeš z ní odvodit i počet outů. Schválně kdo ví jak? =)

Jinak rozhodně souhlas - práce s tímhle programem je pro začátečníky strašně důležitá :s_thumbsup:
    • nickProrok
      nickProrok
      Bronz

Cornie4ever původně napsal
      ...
      ... ... Ale můžeš z ní odvodit i počet outů. Schválně kdo ví jak? =)
      ...
      O čem přesně to mluvíš? Napověz nebo nasměruj (link) ;) TY

• Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      no, není to žádné velké tajemství =)

v podstatě spousta hráčů pořád počítá svojí equity při hře takhle

pokud máme horší handu
      na flopu: outy * 4 je pravděpodobnost v % že vyhrajeme
      na turnu: outy * 2

a pokud máme lepší handu tak vlastně opačně - od 100% odečítáme pravděpodbnost jakou má soupeř

Takže je dobré takhle trénovat rovnou equity / outy / pravděpodobnosti s PokerStrategy.com equilabem (odkaz v příspěvku výše)..

např.
      :diamond: víte jakou máte equity na flopu když máte SET a soupeř FD?
      :diamond: jakou máme equity když máme SET na flopu a soupeř už má hotovou flush? Jak se to změní na turnu?
      :diamond: kolik % má combo draw 6 :diamond: 7 :diamond: na flopu 5 :club: 8 :diamond: K :diamond: proti A :heart: A :spade: ?
    • nickProrok
      nickProrok
      Bronz

Tak za tohle ti děkuju Cornie4ever. Teď si připadám opravdu jak idi*t. Asi začnu chlastat. :f_confused:
      Proč já musím dělat všechno složitě

• Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      nickProrok původně napsal

Tak za tohle ti děkuju Cornie4ever. Teď si připadám opravdu jak idi*t. Asi začnu chlastat. :f_confused:
      Proč já musím dělat všechno složitě

Nic si ztoho nedělej. Mě tohle sice napadlo - někdo na foru to psal jako "snadny vzorec pro vypocet outu" :s_confused: ..ale když sem si pustil equilator a zkoušel to tak mi to nevycházelo (protože jsem si nezadal flop nikdy a dělal si preflop) .. :f_cool:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      práce s těmihle softwary už je celkem "pro" záležitost, spousta lidí ani nevědí že takový software existuje, takže žádné obavy a podcenování se ;)

už to že jste na téhle stránce znamená, že patříte mezi tu menší a uspěšnější část hráčů kteří se zajímají o to, jak vyhrávat. :f_grin:
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Zdarec, mám tu další tip na inovaci:

Chtěl jsem prostřednictvím nového tlačítka sdílet něco sdílet:

nešel by ten refferal kod zahrnout primo do toho linku - schovat - tak jak jsem se to naucil v TaF sekci? jako vlozit ho hend za to pokerstrategy.cz/ ?

když je to na konci je to fakt "nepříjemný" a lidem je jasný o co vám jde a nevěří vám dobrý úmysl šířit vzdělání ale jen honbu za bonusem...

jak FB tak twitter

a druhá věc - když dám like - nešel by tam ten odakz taky vložit? Je dost "trapný" a taky při TaF škodlivý mít na zdi 2x to samý jedno s refferal codem a druhy bez nej...lidi se spletou a nechapou proc maj klikat ana jedno a ne na to druhy :)
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      A ktěm linkům - šlo by nějak sdílet thread z fóra s kódem ne na konci? tam těch lidí přinutím registrovat nejvíc :D ale když přidám ref code tak se link lagne :(