BLOG: alans9 - cornie challenge - road to 10000$

• alans09
      alans09
      Bronz
      Registrace: 31.12.2009 Příspěvky: 13
      Nazdarek ,

Takze ako som avizoval na Cornie Challenge Adept rozhodol som sa ze sa do toho pustim.
      Vzhladom na to ze Pokrovec ma viacmenej donutil si spravit blog , tu to je.

Takze som 9.8.2011 vlozil do PS herne 100Eur vklad (zhruba 140usd).

Na tyzdennej baze sa budem snazit vkladat progress s par rukami, ktore som si nebol viacmenej isty..

Vzdy skusim na konci tyzdna zhodnotit najziskovejsiu a najstratovejsiu ruku.

Zacinam na nl10 max6 kvoli akcii a sem tam nepohrdnem nejakym tym turnajikom
      (mtt 4.50 BI , 180 ludi na pokerstarsi)

Vacsinou session znamena 3-4 stoly nl10 max6 + 1 mtt.

Ruky a grafy co tu budu, sa budu tykat hlavne NL10 s tym, ze ak sa podari
      nejaky markantnejsi uspech v mtt (prve 3 miesta) tak sa tu o tom zmienim,
      zatial to bolo len po ITM miesta.
      (ak ratam od posledneho depositu, deposity predtym boli podstatne uspenejsie :) )

Takze zatim lovu zdar, grindeniu obzvlast.....
  • 9 odpovědí
    • Bartyx
      Bartyx
      Bronz
      Registrace: 17.08.2010 Příspěvky: 257
      Na NL10 se 140$? To je imho dost nebezpečný :D
    • alans09
      alans09
      Bronz
      Bartyx původně napsal
      Na NL10 se 140$? To je imho dost nebezpečný :D
      nebezpecne to je, ale ak klesnem pod 100 tak sa vratim na nl5. Aspon bude viac dovodov teraz hrat dobre a nepustat sa do riskantnych pozicii :)
      Zhruba 15BI chcem dodrziavat, co prave v pohode mam :)
    • KillerFishes
      KillerFishes
      Bronz
      Registrace: 11.07.2010 Příspěvky: 2,313
      Když budeš hrát se scared money, budeš hrát hůř a prohraješ to všechno a nebo vyhraješ míň, než bys vyhrál normálně :) Imo go NL5 a zlepšuj v klidu hru s téměř 30bi... :f_cool:
    • alans09
      alans09
      Bronz
      KillerFishes původně napsal
      Když budeš hrát se scared money, budeš hrát hůř a prohraješ to všechno a nebo vyhraješ míň, než bys vyhrál normálně :) Imo go NL5 a zlepšuj v klidu hru s téměř 30bi... :f_cool:
      Praveze nebudem, pokial viem ze na 10bi klesnem na nl5, tak klesnem, ak sa bude darit pojdem hore.. je to len o nastaveni BR. a ja som si ho nastavil dost agresivne...
      A chcem sa ho aj tak agresivne drzat :) Okrem toho tento br je len na challenge a na skusenie agresivneho br :)
      druhy co mam je uz normalny, aj ked nie na cash game :) Cize ide cisto o skusku odhodlania, a zlomenia 10k :)

Kazdopadne, som si vedomy ze to je dost agresivne, ale su aj hraci co hraju s 10 BI :) Nehovoriac o tom, ze sa mi hra podstatne lepsie, ako ked som mal 30BI BR a nechal som sa vzdy zlakat na zle rozhodnutia, pretoze 'mam na to BR ze mozem riskovat'

Uvidime co sa mi podari, mozno budem za 2 tyzdne na nl25, mozno na nl5, respektive nl2 :) stat sa moze vsetko
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      zdarec,

držím palce a hodně štěstí - s tímhle BRM ho budeš potřebovat ;) :f_cool:

I já si dávám 25BI a dovolil bych si říct, že hře rozumím dostatečně na to, abych měl akční BRM.. Ale swingy 10-20BI nejsou nic nenormálního takže ti hrozí že se bustneš jenom na smůlu..

No snad se ti to nestane ;) Já si pojedu pomalu ale jistě :s_cool:

btw - od NL100 používám 40+bi a od NL200 raději 60+bi BRM.. 25bi je vyložený minimum
    • alans09
      alans09
      Bronz
      Cornie4ever původně napsal
      zdarec,

držím palce a hodně štěstí - s tímhle BRM ho budeš potřebovat ;) :f_cool:

I já si dávám 25BI a dovolil bych si říct, že hře rozumím dostatečně na to, abych měl akční BRM.. Ale swingy 10-20BI nejsou nic nenormálního takže ti hrozí že se bustneš jenom na smůlu..

No snad se ti to nestane ;) Já si pojedu pomalu ale jistě :s_cool:

btw - od NL100 používám 40+bi a od NL200 raději 60+bi BRM.. 25bi je vyložený minimum

Neuveris, dnes som sa akurat s Pokrovcom o tom bavil.. ze na vyssich limitoch je bezpodmienecne potrebne mat BR vyssi, ale na nl5, nl10 to nieje az take podstatne
      Kazdopadne aj jeden z planov je aj dvihanie br... na nl25 by som uz rad fungoval min na 20BI, vyssie samozrejme viac .... az taky gambler niesom aby som si drzal 15BI pri max6 aj na vyssich limitoch :) :f_cool:
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      alans09 původně napsal
      az taky gambler niesom aby som si drzal 15BI pri max6 aj na vyssich limitoch :) :f_cool:
      Podla mna je trochu gamblerstvo 15BI na kazdom limite, ale to bude tym, ze preferujem 100BI pokial je to mozne. :]

Gd luck v challenge!

btw: vzhladom na to, ze pre prehladnost vo fore budeme odteraz vsetky blogy jednoznacne oznacovat, dovolil som si vlozit pred tvoj nazov prefix "BLOG:"
    • alans09
      alans09
      Bronz
      Takze, mame tu prve zhrnutie, nemal som vela casu sa k tomu dostat...

minuly tyzden boli 4session...
      (ako pridem domov zavesim graf)

prve 2 boli dobre, zhruba 10 a 12 usd / 400handov..

druhe 2 boli hruza :)
      prva skoncila na -20 a tam som stopol pre istotu...
      dalsia skoncila na -25 kde som po velkom alline 17usd tazko prehral...

takze br je na urovni 120usd ...

posledna session bola piatok, odetedy som sa zial k tomu nedostal..

Kazdopadne, po zvazeni a rozbore tychto dvoch session som sa rozhodol ze aspon kym nebude znova 15BI bankroll idem spat na nl5

Graf + session logy prinesiem vecer..
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      alans09 původně napsal
      Kazdopadne, po zvazeni a rozbore tychto dvoch session som sa rozhodol ze aspon kym nebude znova 15BI bankroll idem spat na nl5

Graf + session logy prinesiem vecer..
      Určitě dobrý rozhodnutí. Získáš tam zase jistotu a klid a pak to pojede ;)