Pokerová hádanka 4

• Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      Jak už jste asi slyšeli, Jose "Girah" Macedo byl usvědčen z podvodu. Jak se nám podařilo zjistit, jeho pra pra dědeček byl na divokém západě usvědčen z podvodu také - jenže tenkrát to byla ještě jiná doba a byl odsouzen k trestu smrti zastřelením, který se měl vykonat druhý den ráno.

Jelikož byl ale mezi ženami ve městečku velmi oblíben, po všeobecných protestech šerif slíbil, že druhý den na popravišti nechá pradědečka vytáhnout z pytlíku jednu ze dvou kuliček a ukáže ji všem přihlížejícím - když si vytáhne bílou, může dál obveselovat ženy v městečku a když černou, bude bez milosti popraven.

Jééééénže šerif byl také vášnivým pokerovým hráčem, nechtěl riskovat a do pytlíku dal obě kuličky černé - jenže nepočítal s tím, že jeho manželka chodila k pradědečkovi na pravidelné pokerové gaučing sessions a proto mu ještě v noci přišla říci o šerifově podvodu.

Otázka je jednoduchá - jak se z toho pradědeček dostane?
  • 20 odpovědí
    • schewito
      schewito
      Bronz
      Registrace: 15.02.2010 Příspěvky: 594
      vytiahne si gulicku a zahodi do krikov, a ked budu chciet zistit aku gulicku si vytiahol, tak ukaze tu co zostala, ta bude cierna a logicky zahodil bielu...aspon tak som to videl v jednom filme :D :D :D
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      schewito původně napsal
      vytiahne si gulicku a zahodi do krikov, a ked budu chciet zistit aku gulicku si vytiahol, tak ukaze tu co zostala, ta bude cierna a logicky zahodil bielu...aspon tak som to videl v jednom filme :D :D :D
      dobrá úvaha, ale šerif by určitě nedal jinak, než že se musí najít ta zahozená gulička v krikoch :s_mad:
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      schewito původně napsal
      Nice one, sice máme po hádance, ale dobře ty :D

Edit: Aha, tak ne :s_ugly: Já jsem si musel najít, co je to krikov (křoví pro slovenské analfabety jako jsem já) :D V tom případě kuličku spolkne. I kdyby mu to šerif neuznal, tak získá další 1-2 dny (podle stravy v místní věznici).
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Já bych si přinesl svojí vlastní :D
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      Hucas původně napsal
      schewito původně napsal
      Nice one, sice máme po hádance, ale dobře ty :D

Edit: Aha, tak ne :s_ugly: Já jsem si musel najít, co je to krikov (křoví pro slovenské analfabety jako jsem já) :D V tom případě kuličku spolkne. I kdyby mu to šerif neuznal, tak získá další 1-2 dny (podle stravy v místní věznici).
      Keďže vychádzame z toho, že šerif je pokerový hráč, tak vyvstáva otázka aké sú odds na to, že bude levelovať a tie guličky vyrobí z jedu. :f_biggrin:
    • schewito
      schewito
      Bronz
      Darthrider23 původně napsal
      schewito původně napsal
      dobrá úvaha, ale šerif by určitě nedal jinak, než že se musí najít ta zahozená gulička v krikoch :s_mad:
      ...no tak ak bol ten girahov dedo nejaky bujak, tak tu gulicku zahodi tak daleko, ze ju uz nikto nikdy nenajde :D
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      FaulV16ke původně napsal
      Keďže vychádzame z toho, že šerif je pokerový hráč, tak vyvstáva otázka aké sú odds na to, že bude levelovať a tie guličky vyrobí z jedu. :f_biggrin:
      ROFL :s_thumbsup: V tom případě bude dědček předstírat, že snědl guličku a přitom ji hodí za sebe do krikoch. Následně bude předstárat smrt, jelikož bude vědět, že šerif věděl, že na guličce měl být jed. Z nehlídané rakve se pak už snadno dostane a za 2 roky porazí šerifa na FWPS (First Western Poker Series), jelikož byl víc vylevelovanej než on.
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Ještě dřív, než jsem hádanku dočetl dokonce tak mi bylo hned jasné, že musí šerifa donutit ukázat tu zbylo kuličku. Jakým způsobem to provede už nechám na něm (jestli bude zahazovat, polykat, nebo jí donutí spolknout šerifa je mi jedno)

Nicméně bych chtěl využít prostoru tady, abych si postěžoval, že jsem od těchto hádanek po prvních dvou kolech čekal něco více pokerového. Hádanka s postupkou, kterou nemůžu vytvořit s 5 a 10 na ruce byla vyloženě super.

Samozřejmě hádanky jsou super i tak a budu rád, když v nich budeš pokračovat, jen jsem měl trošku jiné očekávání.
    • schewito
      schewito
      Bronz
      Hucas původně napsal
      FaulV16ke původně napsal
      ROFL :s_thumbsup: V tom případě bude dědček předstírat, že snědl guličku a přitom ji hodí za sebe do krikoch. Následně bude předstárat smrt, jelikož bude vědět, že šerif věděl, že na guličce měl být jed. Z nehlídané rakve se pak už snadno dostane a za 2 roky porazí šerifa na FWPS (First Western Poker Series), jelikož byl víc vylevelovanej než on.
      :D :D :D
      btw.nie do krikoch, ale do krikov ;)
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      cimprcampr původně napsal
      Samozřejmě hádanky jsou super i tak a budu rád, když v nich budeš pokračovat, jen jsem měl trošku jiné očekávání.
      Od příštího týdne to jede a pravidelně. Bohužel ještě dnes a zítra mám pracovní povinnosti, takže jsou tyhle hádanky víc "vtipnější" než vyloženě pokerové.

Na druhou stranu je u nich zase větší sranda, takže bych to viděl asi na nějaký rozumný mix časem :f_cool:
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Souhlasím. Mně se osobně líbí i tyhle hádanky, protože je mám obecně rád, ale měly by být spíš pro zpestření. Dejme tomu na 2-3 pokerové hádanky dát jednu "ze života" :)

schewito původně napsal
      :D :D :D
      btw.nie do krikoch, ale do krikov ;)
      Lol - sorry, ale poprvý jsem to napsal dobře ;)
    • YourDoom
      YourDoom
      Bronz
      Registrace: 21.08.2010 Příspěvky: 878
      Ještě dřív, než jsem hádanku dočetl dokonce tak mi bylo hned jasné, že musí šerifa donutit ukázat tu zbylo kuličku. Jakým způsobem to provede už nechám na něm (jestli bude zahazovat, polykat, nebo jí donutí spolknout šerifa je mi jedno)
      To mu nepomůže - šerif neslíbil, že tam bude jedna bílá... pouze, že tam budou 2 kuličky

bohužel mě nenapadá nic jiného než použít ženy nebo dav :f_mad: :f_biggrin:
    • LooserSR
      LooserSR
      Bronz
      Registrace: 27.02.2011 Příspěvky: 1,181
      1. pradedecek presvedci obecenstvo pri tahani guliciek, ze najskor vytiahne gulicku ktora sa NERATA. vytiahne teda ciernu a kedze serif nechce vyvolat prostesty a priznat sa k podvodu musi uznat, ze v pytliku ostala biela

pradedecek : serif 1 : 0

2. serif uvazuje pokrovo o level vyssie ako pradedecek, vie ze jeho zena chodi na pravidelne riding sessions k pradedeckovi a tak jej povie/ukaze, ze do pytliku dal dve cierne, ale rano ich vymeni za dve BIELE :D
      pradedecek opat skusi rano nejaky bluff, ktory vsak bol v predstihu precitany a v pytliku ostane rozhodujuca biela = adios pradedecek, adios girah =)

pradedecek : serif 1 : 1

3. pradedeck pri tahani guliciek najskor prenesie dojemnu rec o moralnej integrite a ako olutoval svoj podvod. takisto, ze uz sa priznal svojej mamke, a uz nechce ziadne podvody vo svojom zivote a verejne vyzve serifa aby ukazal obe gulicky, ziska dav na svoju stranu ked uvidia ze serif ho chcel odpravit bez sance na zachranu a nedovolia opakovat tahanie alebo ak aj bude regularne nove tahanie, ako spravny pokrovy hrac 50/50 uflipuje

pradedecek : serif 2 : 1
    • YourDoom
      YourDoom
      Bronz
      Registrace: 21.08.2010 Příspěvky: 878
      pokud by dvě stejné kuličky bylo bráno jako podvod tak je nejlepší vytáhnout obě :) Pak už to jen chce ten dav aby ho umlátil kabelkama :f_cool:

@looser: tohle je imo lepší než požádat o ukázání kuliček... bluff induce > vyhnání z potu :f_biggrin:
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Odpověď na toto je jednoduchá. Může si vytáhnout kuličku, nejdřív se na ní nenapádně podívá sám a pak se rozhodnout pro jednu ze dvou variant

1)Donutit šerifa se přiznat k podvodu, nebo ukázat kuličku co zbyla v pytlíku. Nemyslím si, že to, že šerif nikde neřekl, že v pytlíku budou dvě různé barvy by mu u rozběsněných dam prošlo.

2)Vytáhne bílou a normálně ji ukáže a hotovo a je mu u prdelky, že je šerif vychcanej a dal tam dvě bílé.
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      nebudem to komplikovať ... stačí aby Girahov dedko vo väzenskej cele zapískal a ihneď k oknu priklusá jeho verný žrebec Jungleman aj s povrazom, ktorý dedko priviaže o mreže, Jungleman zatiahne a dedko je voľný...

Je však jasné že takto by sa musel do konca života skrývať a nikdy by nemohol vyhrať FWPS. Dedko si teda vymyslí falošnú identitu mladého portugalského pištoľníka, a zahrá to tak dokonale, že ani jeho verný kôň Jungleman nevie, že v skutočnosti ide o podvod. Následne Maceido ako i jeho kamarát a takisto skvelý pištoľník Haseeb Quickguns prezývaný aj Dog is Dead (jeho čivava zahynula pri streleckom dueli) sa vydajú na FWPS, kde Dog is Dead sweatuje Maceida a spoza stola mu prezrádza karty súperov. Po tom, čo v headsupe Maceido herocalluje na riveri s 8 high, strhne sa na mieste konania turnaja (bar TwoPlusTwo) veľká bitka, kde sa nakoniec Maceido prizná k podvodu a uteká hľadať šťastie inam... Neoblomný Haseeb sa však nechce priznať a tak je spútaný miestnym šerifom a odsúdený na smrť. Avšak šerif v meste sľúbil, že Haseebovi dá šancu. Do vrecka vloží dve guličky a... ...aah whatever...
    • schewito
      schewito
      Bronz
      FaulV16ke původně napsal
      nebudem to komplikovať ... stačí aby Girahov dedko vo väzenskej cele zapískal a ihneď k oknu priklusá jeho verný žrebec Jungleman aj s povrazom, ktorý dedko priviaže o mreže, Jungleman zatiahne a dedko je voľný...

Je však jasné že takto by sa musel do konca života skrývať a nikdy by nemohol vyhrať FWPS. Dedko si teda vymyslí falošnú identitu mladého portugalského pištoľníka, a zahrá to tak dokonale, že ani jeho verný kôň Jungleman nevie, že v skutočnosti ide o podvod. Následne Maceido ako i jeho kamarát a takisto skvelý pištoľník Haseeb Quickguns prezývaný aj Dog is Dead (jeho čivava zahynula pri streleckom dueli) sa vydajú na FWPS, kde Dog is Dead sweatuje Maceida a spoza stola mu prezrádza karty súperov. Po tom, čo v headsupe Maceido herocalluje na riveri s 8 high, strhne sa na mieste konania turnaja (bar TwoPlusTwo) veľká bitka, kde sa nakoniec Maceido prizná k podvodu a uteká hľadať šťastie inam... Neoblomný Haseeb sa však nechce priznať a tak je spútaný miestnym šerifom a odsúdený na smrť. Avšak šerif v meste sľúbil, že Haseebovi dá šancu. Do vrecka vloží dve guličky a... ...aah whatever...

n1 :D :D :D
    • xxxmartin11
      xxxmartin11
      Bronz
      Registrace: 24.05.2011 Příspěvky: 63
      v hádance se nepíše že jedna z kuliček musí být bílá ,ale jen že mu nechá vytáhnout jednu kuličku ze dvou- praděda hold musí umřít :s_cool:
    • LooserSR
      LooserSR
      Bronz
      Registrace: 27.02.2011 Příspěvky: 1,181
      FaulV16ke původně napsal

:s_biggrin: :D :s_love:
    • 1
    • 2