BLOG: Kdo se šetří, platí za tři (TLN, matusko, opal99)

• opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Kto sme?
      1. TheLastNail
      2. matusko
      3. opal99

O co ide?

Kazdy mesiac si stanovime ciel a odmenu za jeho dosiahnutie. Maximalna hodnota odmeny za mesiac je stanovena na 200€, no v pripade ak bude mat niekto zaujem o hodnotnejsi "darcek", moze si challenge natiahnut az na 6 mesiacov v rade (max hodnota odmeny: 1200€).
      A teraz k terminu "darcek": pointa je v tom, ze ostatni dvaja hraci musia zvolenu odmenu kupit (50:50) a osobne dorucit (pripadne aj spojazdnit). Jedna sa o win-win situaciu, kedze kazdy moze mesacne ziskat 200€ ak svoj ciel splni, no zaroven nemoze minut viac ako 200€ - aj to len v pripade ak to splnime vsetci.

Challenge zacina dnes, t.j. 12.8. a bude prebiehat v mesacnych cykloch (nas mesiac konci 11teho). Vsetci sme trochu results oriented a prirodzene uvazujeme o vysledkoch v terminoch den / tyzden / mesiac, pricom berieme do uvahy obdobie 1.-31.. Ak zacneme challenge v strede mesiaca, ciastocne sa z nej vytrati result orientation, co je len vyhodou. Dalsou je fakt, ze nemusime cakat takmer 3 tyzdne aby sme to spustili. :f_cool:

Podmienky

• challenge musi byt zamerana na objem, nie na vysledky (napr. hands, hours atd)
      • kazdy si zvoli ciel na nadchadzajuci mesiac sam (ostatni mu to musia samozrejme schalit)
      • ak sa niekto rozhodne pre viac mesacnu challenge, kazdomesacny ciel sa stanovuje individualne
      • ak dojde v ramci viacmesacnej challenge k zlyhaniu, vsetok nazbierany "kredit" (200€ za kazdy splneny mesiac) prepada a hrac musi zacat od zaciatku
      • kazda challenge trva 1 mesiac: vzdy od 12teho 0:00 do 11teho 23:59 CET nasledujuceho mesiaca
  • 61 odpovědí
    • opal99
      opal99
      Black Member
      aktualne ciele
      (12.8. - 11.9.2011)

TheLastNail: 50,000 hands

matusko: 60,000 hands

opal99: 120 odohratych hodin

predchadzajuce ciele

------------------------------------------------------------------------

O co hrame?
      (bude zavazne upresnene do konca tyzdna)

TheLastNail: posilnovacia veza / 2 mesiace / deadline: 11.10.2011

matusko: Samsung P2770 / 2 mesiace / deadline: 11.10.2011

opal99: aXbo / 1 mesiac / deadline: 11.09.2011
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Vyzva pre vsetkych:

Vymysli najlepsi nazov pre tento blog a dostanes odo mna $15. :f_cool:

(prevod bud na Stars, Poker770, pripadne sa dohodneme individualne)
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      pekne pekne tesim sa na prve results :D
    • BeatenTommy
      BeatenTommy
      Stříbro
      Registrace: 05.04.2010 Příspěvky: 220
      To vypadá zajímavě, GJ&GL hoši :)
      k názvu: tak nějak mě napadlo něco ve stylu: "Poker threesome- Horny for challenge" Ten název by se v nejhorším hodil, pokud byste chtěli natočit nějaký lechtivý video :D
    • opal99
      opal99
      Black Member
      UPDATE @ Day 1

mam za sebou 2 sessions: 1.92 hod (8-10 tabling) & 1.29 hod (4-6 tabling).. Planoval som este jednu dlhsiu, ale oci to nezvladaju, napriek novym okulliarom (Online poker a zrak)... Celkovo to bolo fajn, hoci ta druha so sebou priniesla par neprijemnych spotov, ale to sa da predpokladat ked po 50 hands mam na stole stats 35/32/14 a priamu poziciu na fish. Celkovo cca +270€ (druha session b/e) pri 1825 odohratych hands a rakebacku 81€ :f_cool:

Na graf uz nemam energiu, takze najblizsi postnem az dalsi piatok, ked si najblizsie checknem HEM/cashier/BR.. Snad nechytim 20BI downswing, lebo to je presne to co si na herni momentalne drzim.

Som zvedavy ako su na tom moj dvaja "spoluhraci" :f_biggrin:

STAV: 3.21/120 hodin (-0.79)
    • TheLastNail
      TheLastNail
      Black Member
      Registrace: 30.05.2008 Příspěvky: 6,035
      ja som odohral asi 200ruk, odbluffoval 2 BI, spravil 1 sprosty call pre dalsi BI a znechutene od pokru naspat ku commandos2 :)

tento mesiac hram novym stylom, ktory skusam, zatial je to totalny neuspech a zacinam byt trosku smutny. Jeden z dovodov prehier je, si myslim, moja velmi vysoka lahostajnost k $ na NL400 a 600, ktore su zatial hlavne limity kde nove linie skusam. Najhorsi uvod do mesiaca v celej mojej kariere, co sa tyka BI..

zacinam si mysliet, ze je obrovska chyba, ze sa prilis zaoberam pokrom po teoretickej stranke, pretoze mi to vela krat zoberie potrebnu energiu pre rychle rozmyslanie pri sessionoch. Skusim nejake nove pravidlo: max 2h denne pokru mimo hrania znie racionalne. :rolleyes:
    • matusko
      matusko
      Bronz
      Registrace: 05.09.2010 Příspěvky: 5,896
      Ja mam za dnes zatial 1600 hands 4tablingom, trochu som spewoval ku konci, ludia mi uz nefolduju skoro nic :) Graf sa budem snazit postovat raz do tyzdna(castejsie ho ani sam nechcem checkovat) Cez vikend budem hrat konecne aj trochu nl200, tak one time pls :) .

//edit: tak dnes v noci slusny heater, stacky litaly. Jinak mojim prvnim "goalem" bude nejaky sick monitor, protoze hraju stale na notebooku(coz neni uplne idealni). Chci ten, ktery ma jungleman! :D

fck polka postu je cesky, uz som fakt unaveny...
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      Název blogu: Kdo se šetří, platí za tři

s podtitilkem

Kdo celou noc prospí, má ve dne právo na trochu klidu. :f_biggrin:

nebo

Lenošení je umění tak dlouho nedělat nic, dokud nepomine nebezpečí, že bychom museli něco dělat.

Každopádně super že jste založili blog a určitě dobrá motivace, jak se donutit odehrát potřebné volume.

GL all ;)
    • TheLastNail
      TheLastNail
      Black Member
      Cornie4ever původně napsal
      Název blogu: Kdo se šetří, platí za tři

s podtitilkem

Kdo celou noc prospí, má ve dne právo na trochu klidu. :f_biggrin:

nebo

Lenošení je umění tak dlouho nedělat nic, dokud nepomine nebezpečí, že bychom museli něco dělat.

Každopádně super že jste založili blog a určitě dobrá motivace, jak se donutit odehrát potřebné volume.

GL all ;)
      :D :D :D

podla mna jasny novy nazov :f_love:
    • TheLastNail
      TheLastNail
      Black Member
      ok, tu je moj 2mesacny reward:

posilnovacia veza

su tam rozne linky, kde vsade sa da objednat, vo vacsine online obchodoch by mala byt tesne pod 400€.

cierno bielu poprosim a pekne zlozit do posledneho srobiku.. :f_love: vyzera to na mna dost komplikovane

update: aktualne na 1.4k hands. lepsia session, trosku solidnejsie, stale ale asi B-, paranoidne sproste cally obcas.
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      Registrace: 25.03.2010 Příspěvky: 5,418
      Solid
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Kedze Cornieho skvely navrh neprekonal nikto, vyhrava $15! =)

A teraz moj update:
      • vikend: nezahral som ani jednu hand... V sobotu som bol cely den busy a namiesto nedelnej vecernej session (resp. dvoch) som prijal pozvanie na homegame + futbal. Vyhral som 2 BI (400 Kc :f_cool: ) ale hral som cca 75/25 preflop, takze fun > money...
      • pondelok: najhorsich 55 hands tento rok :( Celkovo 1.5 hod, ale presne 5 BI dole - prilis kruto aby som si povedal OK; lets move on... (vacsina pocas tych 55 hands^^) Nemal som viac energiu na poker, takze cely vecer/noc som hral Commandos.
      • utorok: fyzicky narocny den (squash & posilovna), takze som sa dokopal len k dvom kratkym sessions (85 & 70 min). Prva bola katastrofa z mojej strany (B-- game) ked osm najprv vyletel par stackov ale nakoniec skoncil asi 2 v minuse. Druha bola podstatne lepsia ale 4.5% suckout v 330bb pote na zaver spravil z celeho dna b/e..

Doteraz som mal zosit, do ktoreho som si robil notes zo zhliadnutych videi.. Po vcerajsie diskusii s TLN (teda ja som len pocuval a zasol :) ) som zalozil novy, komplexnejsi - mimo videi na zaujimave diskusie; hands review a vseobecne na vsetko dolezite co sa tyka pokru. 7.7.2012 bude plny a ja budem hrat niekde uplne inde... :f_cool:

Dnes mam za sebou prvu session (2.25 hrs), ktora bola opat "trochu" pod EV, takze celkovo som na 9.52 hrs (14.5 behind).
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Zdarec :s_cool: ,

teď jsem vás takhle threesome :D pohromadě objevil :) hu100. určitě follow :f_cool:

P.S. Cornie má fakt na ty "losovačky a vybíračky" kliku jak někde psal v jiným blogu :f_biggrin: :s_biggrin:

Přeju všem GL v huntu za vzorkem i za posilovacíma strojema a tak :f_love: :s_love:
    • TheLastNail
      TheLastNail
      Black Member
      hey, hey parta!

takze ja som hral celkom dost zatial, 8k hands, dal som si aj 2 dni pauzu medzi (vcera a prvy den tiez som takmer nehral), dost som i analyzoval, takze sa citim sebaistejsi a uz som hral hlavne NL1k posl 2 dni.

Celkovo urcite hram tak B/ B-, ale uz sa to zacina priblizovat serioznosti. Uricte tento mesiac nebudem hrat NL2k este, ale mozno ku koncu buduceho, ak sa budem citit dobre.

Inak som si myslel, ze tento challenge nebude tak tazky, ale pre mna to je fakt vela hrania, kedze hram na platformach s timebankom a pomalsim softom (nie ako Opal na ipokri) a preto ruky trvaju omnoho dlhsie v priemere. Hravam 4-6stolov a davam iba 300ruk/hodinu. Takze na 50k hands mi to vychadza cez 5.5h hrania kazdy den. Vzhladom na to, ze urcite aspon 8 dni si davam vzdy mesacne od hrania totalnu pauzu (minule mesiace aj 20dni :rolleyes: ) , tak na tie zvysne dni mi to vyjde ~7.5h hrania. Co spolu s analyzou+ nejakymi videami je skoro pol dna pokru. dufam, ze vydrzim.. Citim sa fyzicky trochu slabo, ale zajtra idem na injekcie do kolena (poskodene chrupavky) a snad budem moct znova behavat, takze sa tesim.

@Opal: :f_thumbsup: BUT KEEP IT UP BYATCH! kazdy den zacni s nasim oblubenym:

hlavne linia od 0:55.. To my side i have comrades.. ;)

btw, vedel si o tejto verzii? :

glglgl
    • opal99
      opal99
      Black Member
      To druhe video je super! :f_thumbsup: Pre dalsie podobne videa:Motivační videa

btw: potrebujem sa niekde vyplakat:

edit: pridane ceny, o ktore hrame.
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      Drzim palce oPalovi
      (potom poprosim review budika :) )
    • opal99
      opal99
      Black Member
      THESHade původně napsal
      Drzim palce oPalovi
      Vdaka! :f_love:

review bude, ale zatial to ani zdaleka nevyzera, ze buduci mesiac... :( V pondelok dojde na navstevu mama, takze sa budem musiet/mal by som sa postarat o nejaky ten program cez tyzden a prvy septembrovy tyzden pravdepodobne letime do Bulharska / na Kretu na zasluzenu dovolenku. Realne mam tak polovicu casu co som planoval, ale nevzdam to pokial bude aspon minimalna nadej. :f_cool:
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      opal99 původně napsal
      THESHade původně napsal
      Drzim palce oPalovi
      Vdaka! :f_love:

review bude, ale zatial to ani zdaleka nevyzera, ze buduci mesiac... :( V pondelok dojde na navstevu mama, takze sa budem musiet/mal by som sa postarat o nejaky ten program cez tyzden a prvy septembrovy tyzden pravdepodobne letime do Bulharska / na Kretu na zasluzenu dovolenku. Realne mam tak polovicu casu co som planoval, ale nevzdam to pokial bude aspon minimalna nadej. :f_cool:
      U can always "pull a Girah" :f_cool:
    • opal99
      opal99
      Black Member
      i didnt get it^^

Nemam nic dolezite co by stalo za update, akurat som sa chcel pochvalit, ze som dnes odohral 5.4 hod v 3 sessions, a to aj napriek tomu, ze som bol chvilu po zaciatku -6.5 BI :f_mad: Podla vcelku realistickych vypoctov ohladom potencionalnych "pokrovych dni" to vychadza na cca 6.5-7 hod/den do konca prveho kola... fml