BLOG: New beginnig 47,07$-10000$

• Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      Registrace: 08.03.2011 Příspěvky: 236
      Po vzore Fehira aj ja robim čiaru za svojim doterajším pokrovým životom a začínam nanovo. Cornieho vyzva mi dala ciel aj ked si myslim ze dosiahnut ho bude pre mne beh na veeeelmi dlhu trat ale prečo to neskusiť. V HMku som si spravil novu databazu len pre tuto akciu aby som vedel aky je progres a nevidel to strašné co sa dialo pred tim :s_cry:

Hrat budem na PartyPokry. Mam tam teraz 47,07 dolara co je približne tych 50. Doteraz som hral prevazne SnG takze na zaciatok si musim prejst aspon tri prve clanky o BSS a pojdem na to.

Ciele:

Do konca mesiaca odohrat aspon 5000 ruk a nedostat sa do minusu.

Drzte mi palce ide sa hrat :f_p:

• 17 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      zdarec,

zdravím na novém blogu a přeju GL ať se ti tvůj podaří splnit ;)

Jinak imo je dobré si ten hlavní goal rozdělit do menších - hlavně studijních - cílů na každý týden / měsíc. Podobně jako to dělám já na svým blogu. Člověka to pak víc motivuje studovat a ve finále to má pozitivní dopad na winrate - a o to ve finále jde ;)

čau
      Cornie
    • Fehir
      Fehir
      Bronz
      Registrace: 21.06.2011 Příspěvky: 470
      Fandím ti a budem ťa sledovať :P
    • Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      Tak dnes som aj zacal svoju dllllhuuu cestu. No bolo to ako na horskej drahe. Na zaciatku stupanie a potom pad naspet. Na zaciatku mi sla karta. Potom sa to trochu zhorsilo a nasledná post flop hra je moja slaba stranka. Takze idem studovat.

Tu je graf

• Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Wampa76 původně napsal
      Tak dnes som aj zacal svoju dllllhuuu cestu. No bolo to ako na horskej drahe. Na zaciatku stupanie a potom pad naspet. Na zaciatku mi sla karta. Potom sa to trochu zhorsilo a nasledná post flop hra je moja slaba stranka. Takze idem studovat.moment.sk/strategy/blog/cg12082011.jpg[/IMG][/SPOILER]
      :f_thumbsup: uvědomit si, že se člověk potřebuje zlepšit post flop a následné studium je první a nejdůležitější předpoklad úspěchu :s_cool: GL
    • Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      Rozhodol som sa ze kazdy pondelok aktualizujem moj stav.

Startovaci bankroll 47,07 USD
      Odohraných 779 hand
      Súčastný stav 50,41 USD
      +3,34 USD

Viem že nič moc ale riadim sa heslom pomaly dalej zájdes :s_biggrin:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Wampa76 původně napsal
      riadim sa heslom pomaly dalej zájdes :s_biggrin:
      :s_thumbsup: :f_love: gg, uplně souhlasím..

Jinak když si najdeš čas napsat i co jsi studoval, co máš v plánu studovat a kde vidíš hlavní chyby / plusy svojí hry, tak to taky dost pomůže.. ;) budu sledovat
    • Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      Ako som uz spominal Preflop hra je si myslim dost jednoducha. Takze podla tabulky sa to da zvladnut v pohode. Avsak postflop je uz ine kafe. Takze uz treti den vzdy ked mam trochu casu studujem stale dookola tri bronzove clanky hry po flope. Je tam strasne vela moznych kombinacii a clovek si pri hre musi uvedomit vela suvislosti. A aj preto hram maximalne 2 stoly naraz aby som mal dost casu prehodnotit svoju handu po flope a k tomu aj odhadnut supera. A mozem konstatovat ze sa moja hra zlepsuje. Zda sa mi ze dostavam aj menej bad beatov ako doteraz. Doteraz som mal problem zahodit dobre karty po flope. Teraz uz ked si viem uvedomit ze nenam najsilnejsiu handu zahadzujem. No a prehrany all-in KK proti AK ma uz nerozhadze. Mam nastaveny automaticke dokupovanie max buy-inu takze to nejako neriesim a hram dalej. Nehram nikdy dlhsie ako 45 minut v kuse. Ak sa mi zda ze nejdu karty a prichytim sa pri myslienku raisnut nejaku handu mimo tabulky radsej to vypnem a idem si zapalit :f_p:

Do konca mesiaca by som uz hadam aj mohol zmaknut test Ucime sa vyhravat. Viem ze je to hanba ale uz dva krat som nepresiel. Prvy krat na SnG a druhy krat na BSS. Najvacsi problem mi v teste robia vypocty outs a odds. Takze nasledne po prestudovani clankov hre po flope idem na outy. Pri hre si viem priblizne povedat ci je ta stavka profitabilna alebo nie. Ale presne spocita na teste tie outy a odds tak to mi nejde :f_cry:

Stale plati do konca mesiaca 5000 hand a ostat v pluse.

Drzte mi palce.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      supr plán ;) Skvělé, že nevzdáváš ten test v Učíme se!! Do třetice všeho dobrého snad ;)
    • Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      Tak dnes som napodobil vcerajsi Cornieho bad run. Za session -4,34 $.

Prva handa ktoru som asi zahral dost zle ma ciastocne tiltla.

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      SB:
      $4.39
      BB:
      $1.08
      MP1:
      $1.52
      MP2:
      $2.18
      MP3:
      $1.76
      CO:
      $1.57
      BU (Hero):
      $2.59

Preflop: Hero is BU with A, 4.
      4 folds, Hero raises to $0.08, SB calls $0.07, BB folds.

Flop: ($0.18) 2, 8, A (2 players)
      SB bets $0.18, Hero raises to $0.36, SB raises to $0.54, Hero calls $0.18.

Turn: ($1.26) 4 (2 players)
      SB bets $0.90, Hero raises to $1.97(All-In), SB calls $1.07.

River: ($5.2) 8 (2 players)

Final Pot: $5.2.
      Results follow:

Hero shows two pairs, aces and eights(A 4).
      SB shows two pairs, aces and eights(A 5).

SB wins with two pairs, aces and eights(A 5).

No a tato handa tak to je dovidenia. To ma odpalilo a siel som si zapalit. Neviem asi som ju zahral zle.

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      BB:
      $1.75
      MP1:
      $2.59
      MP2:
      $2.02
      MP3:
      $1.65
      CO:
      $2.09
      BU:
      $2.25
      SB (Hero):
      $2.04

Preflop: Hero is SB with K, A.
      5 folds, Hero raises to $0.08, BB calls $0.06.

Flop: ($0.16) 9, K, 9 (2 players)
      Hero bets $0.16, BB raises to $0.32, Hero calls $0.16.

Turn: ($0.8) 9 (2 players)
      Hero bets $0.76, BB raises to $1.35, Hero calls $0.59.

River: ($3.5) T (2 players)

Final Pot: $3.5.
      Results follow:

Hero shows a full-house, nines full of kings(K A).
      BB shows four of a kind, nines(9 5).

BB wins with four of a kind, nines(9 5).

Suma sumárum som v mínuse :s_evil:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      čau,

tak ta první handa to je super-sick.. Soupeř má 6 outů a 12%.. No, občas se to stává, 1x z 10 případů. Stávají se i prohry na 1 out, 2%. That´s poker.. Hlavně nás to nesmí tiltnout no =) :f_cool: Já vždycky když takhle dostanu zářez tak mám takovou divnou radost z toho že mi to ovlivní křivku mezi EV a real money won v grafu.. Jakoby že budu v plusu ikdyž mám smůlu :f_biggrin: :D Je to zvláštní ale asi mi to i pomáhá, aby mě to netiltovalo..

A ta druhá handa, tam je naprosto v pořádku se stacknout. Akorát já bych volil check/raise na turnu abychom z něj dostali value v případě, že raise na flopu byl blaf. Skoro vždycky bude pokračovat v blafu na turnu. Tzn ten lead turn je hodně špatně.. Nepotřebujeme protektovat, důraz na protection je na tomhle boardu 0%, nemůže přijít žádná karta která by nám vadila.. Bud má soupeř 9ku nebo máme nejlepší fullhouse NUTS vždycky. Takže můžeme nechat soupeře at pokračuje v aktivitě (pokud blafuje) a rozhodně vždycky tady check/raisneme turn. Ten bet na turnu je fakt dost špatně. Preflop i na flopu v pořádku ;)
    • Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      Dik za koment. Stale sa ucim post flop hru. Takze ten graf aj tak vypada. Vzdy ked spravim chybu tak krivka ide dole a potom to tazko dohanam. Musim stale dookola citat tie clanky o postflop hre lebo mi to este nejde.
    • Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      No tento tyzden som nemal vela casu na hru. Ale ked som hral darilo sa. Som zase v pluse oproti startovnemu kapitalu. :f_p:

Hands: 2781
      Winings: 2.94
      Bankroll: 50.22 USD
      Herna: PP
      Typ: NL2 FR
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      čau wampo,

jak to jde? =) dostal jsi se ke hře?

dej nám pls vědět tady jak jsi na tom, ať tě můžeme zařadit do uterní newsky. Což platí i pro všechny ostatní - btw tady je blogů v té cash game sekci, pěkně se nám to rozjelo :D :f_grin: :f_love:
    • Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      No bohuzial zadarilo sa mi hrat len jeden den. V praci nam hodili proxy server takze sa na PP nepripojim a doma som moc nestihal. Dufam ze sa to zlepsi. Nepodarilo sa mi splnit moj ciel a to 5000 hand. Tak skusim do konca septembra spravit do 7000 hand. A samozrejme +EV.

Takze
      Herna PP
      3049 hand
      50,61 Bankroll

Prikladam aj moj doterajsi graf

• Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      No tak zase asi po tyzdni som sa dostal k pokru. Dcera je chora manzelka v praci. Dcera sa hra na manzelkynom compe a ja som nazhavil notas. Session prebiehala az moc dobre. Hral som 4 stoly co sa mi na notas akurat zmestia. Hral som pol hodinu. V zisku som bol uz cca tri dolare. Reku vypnem to uz nech to nahodou nezmrvim. Ked prisla tato handa 99 set mining NL2 a po nej som to uz teda vypol. Session skoncila -0,3 dolara.
    • Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      No tak dnes vecer katastrofa. Hram hram a ked skoncim a kuknem do HMka tak som za dnesno vecerne session -8,34 $ a to len na odohranych 301 hands. Ale priznam nehral som to naj a nebol som schopny zahodit dobre karty aj ked som vedel ze som pozadu. Tak tutu dnesnu stratu budem velmi pomaly dotahovat.
    • Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      No konecne mam trochu casu na poker a teraz musim chytit downswing. Dnes som to musel zase po hodine vypnut. -2,78 dolara. Nic som neflopol. A ked ano tak 2 pary proti setu a podobne.
      :s_cry: