Pokerstrategy Home Game club

• Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      Registrace: 08.03.2011 Příspěvky: 236
      Davam k dispozicii moj Home Game club pre pokerstrategistov CZ/SK komunity na Pokerstar. Vytvoril som tam na kazdu nedelu vecer turnaj. Turnajove vysledky sa budu zapocitavat do celkoveho poradia klubu. Ak bude vacsi zaujem o turnaje mozem ich spravit viac dajte navrhy. Dalej som tam vytvoril aj cash game stoly NL2, NL5 a NL10 kde si mozete spolu zahrat.

Kto sa chce prihlasit do klubu tu su prihlasovacie udaje:
      Club ID number: 345477Invitation Code: tnbnpr1976
      Do kolonky name napiste vase meno tu z Pokerstrategy nech si to viem overit ked Vas budem odsuhlasovat.
  • 20 odpovědí
    • dessperadoss
      dessperadoss
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 61
      jsem tam jako dessperado96
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      Registrace: 22.06.2010 Příspěvky: 302
      Ochvíľu som tam, nick mám: J0s3phMK
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      Ja jako arzimar
    • Acemax67
      Acemax67
      Bronz
      Registrace: 29.03.2011 Příspěvky: 334
      Acemax67

pekny napad, chvalim:)
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Registrace: 09.09.2010 Příspěvky: 1,539
      pavels4444
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Už se tu opět začíná zakládat více klubů... Bylo by dobré to sjednotit, ať se pak nehádáme, kde se hrát bude a kde ne...
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Bombarek původně napsal
      Už se tu opět začíná zakládat více klubů... Bylo by dobré to sjednotit, ať se pak nehádáme, kde se hrát bude a kde ne...
      Proč by se někdo měl kvůli tomu hádat? Každopádně pokud by se to mělo sjednotit, tak bych určitě zrušil tento klub a všichni by měli jít do mého
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Alficor1 původně napsal
      Bombarek původně napsal
      Proč by se někdo měl kvůli tomu hádat? Každopádně pokud by se to mělo sjednotit, tak bych určitě zrušil tento klub a všichni by měli jít do mého
      Mě je to jedno Alfi ;) Ale už vidím, jak se tu budou psát, že dnes je turnaj tady...tam taky..Bylo by super se dohodnout ne jednom... :)
    • Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      No mne je to jedno kde sa bude hrat. Kedze par ludi si chcelo zahrat privatny turnaj a Bombarek v nedelu nemohol tak som to zorganizoval. Neviem ci uz to niekdo tuna takto organizoval. Ak ano a robim nieco co uz tu je ospravedlnujem sa. Ale ak nie tak uz je v klube 17 hracov. Takze preco nepokracovat dalej. Na zajtra je ten turnaj zalozeny a bude sa opakovat kazdu nedelu.
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Wampa76 původně napsal
      No mne je to jedno kde sa bude hrat. Kedze par ludi si chcelo zahrat privatny turnaj a Bombarek v nedelu nemohol tak som to zorganizoval. Neviem ci uz to niekdo tuna takto organizoval. Ak ano a robim nieco co uz tu je ospravedlnujem sa. Ale ak nie tak uz je v klube 17 hracov. Takze preco nepokracovat dalej. Na zajtra je ten turnaj zalozeny a bude sa opakovat kazdu nedelu.
      Tak neodvíjí se to jen ode mě. Rád bych udělal opět podobnej turnaj a opět s účastí Martina a třeba i Daga. Ale znáš to. Aby toho pak nebylo už moc. Ale vzhledem k tomu, že to má někdo z moderátorů na starost, tak to mohl založit on ;) ALe nevím, jak to běží. Každopádně mě je to jedno a zúčastním se tedy obou :) A bylo by super prostě mít PokerStrategy.com oficial Home Games... No nevím, jestlo to jde, nebo ne... K tomu by se měl vyjádřit spíš někdo kompetentnější... ;) :f_cool:
    • Wampa76
      Wampa76
      Bronz
      Bombarek původně napsal
      Wampa76 původně napsal
      Tak neodvíjí se to jen ode mě. Rád bych udělal opět podobnej turnaj a opět s účastí Martina a třeba i Daga. Ale znáš to. Aby toho pak nebylo už moc. Ale vzhledem k tomu, že to má někdo z moderátorů na starost, tak to mohl založit on ;) ALe nevím, jak to běží. Každopádně mě je to jedno a zúčastním se tedy obou :) A bylo by super prostě mít PokerStrategy.com oficial Home Games... No nevím, jestlo to jde, nebo ne... K tomu by se měl vyjádřit spíš někdo kompetentnější... ;) :f_cool:
      Plne s tebou suhlasim. Ak niekto oficialny zalozi oficialny klub a zorganizuje to nemam problem. Cornie spominal ze bude oficialna Pokerstrategy liga. Pripravuju to. Ale dovtedy kto chce moze si zahrat v tom mojom klube. Zatial nikto oficialny nejako neprotestoval. Ale myslim si ze oficialna liga bude zaujmava asi len pre tych co poker grindia vo velkom a su platinum a viac. Tak ako rake race. Na to ja a mnoho dalsich nedosiahneme. Takze je to skor zaujmave pre nas fishky co hraju pre zabavu a relax a nebude tam velky byuin. :s_biggrin:
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Nemá cenu dělat oficiální HomelessGame Club, nevešli by se tam všichni členové. Jak jsi psal, tak liga je v přípravě, světlo světa spatří, až se doladí všechny detaily. Zatím jsou privátní turnaje založené někým z vás ideální.

Já osobně se zítra zůčastním Alfiho PLH/PLO, ale pokud budou lidi na obou HG, tak skočím i k Wampovi.
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Ic3g3org3 původně napsal
      Nemá cenu dělat oficiální HomelessGame Club, nevešli by se tam všichni členové. Jak jsi psal, tak liga je v přípravě, světlo světa spatří, až se doladí všechny detaily. Zatím jsou privátní turnaje založené někým z vás ideální.

Já osobně se zítra zůčastním Alfiho PLH/PLO, ale pokud budou lidi na obou HG, tak skočím i k Wampovi.
      Taky, taky...Pokuď bude dost lidí...
    • dessperadoss
      dessperadoss
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 61
      A jaky jsou ty kluby ještě? ja sem ted jen v tom Fishpoker club
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      jako KokohaXor
    • kidpruso
      kidpruso
      Bronz
      Registrace: 29.05.2010 Příspěvky: 212
      Kidpruso
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Bylo by dobré napsat, že se dneska něco koná... 1 regnutej je docela málo na to, kolik to má členů... Co, kolik$, struktura a tak..
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Přijďte k Alfimu, je nás 3x víc :-D
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      Ic3g3org3 původně napsal
      Přijďte k Alfimu, je nás 3x víc :-D
      kam id clubu a heslo prosim :)