Strategie

• profesionaliczech
      profesionaliczech
      Bronz
      Registrace: 10.08.2011 Příspěvky: 20
      Chci se zeptat, když máte okolo 50 dolarů a budete na na stolech NL2 a NL5, nepotrvá to zhruba týden , než konečně získáte cca 150 dolarů?
      Já mám docela dobrou herní strategii, a díky vám jsem si ji ještě zlepšil, tudíž jsem zašel na stůl po malém růstu z NL2 na NL50 :D , po 3 minutách jsem dosáhl užitečného blafu, a když bylo ve hře 5 hráčů a pot byl 47 dolarů, jsem se rozhodl s mým nedokončeným handem jít na all-in a oplatilo se mi to, já získal 50 dolarů za malou chvíli, já vím byl to sice risk, a to velký (jít ze vším na stůl je sic nesmysl), ale i tak jsme získal to co by mi trvaly dlouhé dny za 3 minuty ! :D To jsem sice odešel od mé otázky :D . NA jaké turnaje sit&go mám chodit, když mám 100$? Turnaje totiž mohou být docela vysoký zisk s malou investicí!
  • 12 odpovědí
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      Ideálně 2$ sitka pro 9 nebo 6 hráčů, na klasické MTT nemáš bankroll, stejně jako nemáš (a dlouho mít nebudeš) BR na nl50. A nebuď result oriented. :)
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      In before busto :D
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      :f_biggrin: Ahoj a vitaj na pokerstrategy

neber si to zle, ale stratégii "zobrať všetok roll k 1 stolu a blafovať all in proti 5 hráčom" moc šancí z dlhodobého hľadiska nedávam.

Každopádne gratulujem k úspešnej hre, nech ti šťastie vydrží. :f_thumbsup:

A keby náhodou nie, skús mrknúť na našu výzvu Učíme sa vyhrávať (viz. podpis) a Tell a friend program, kde si môžeš relatívne rýchlo a zadarmo vybudovať nový bankroll ;)

K Tvojej otázke: Máš teraz teda cca 100 USD, chcelo by to tak 50 buyinový bankroll, takže ako píše kolega Beatlemanic, 2dolárové sitká sú fajn ;)

GL
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Včera jsem shotoval NL400 a NL600 zhruba stejně jako ty :f_cool: :f_biggrin:

Bylo to asi po stopadesátýmiliontý hraní v mý pokerový kariéře mimo BR (ikdyž teda doržuju liferoll a na ten shot sem měl cca 10BI) ?( :rolleyes:

Nedělej to, nezkoušej to, je to cesta do pekla... :s_evil: TRUE STORY

Já už byl tolikrát busto, tolikrát neměl ani na to jít se ožrat :f_cry:

a přtiom tolikrát doublil i triplil BR ... :f_love:

...zrovna včera to bylo třeba mít celej roll na stole po dobu třech hodin a přestože sem u stolu měl tři lidi s profitem kolem MINUS 50K $ a skillem minimálním, byla to zase totální pííí*ovina a to sem skončil 1BI+ ..ale za trest teď hrát pár dní nebudu nejspíš vůbec :s_evil: :s_evil: :s_evil:

ale ve finále je lepší si pak zajít fakt na tu ruletu, protože jakmile tomuhle "kouzlu" jednou podlehneš , stáhne tě to do pekel :s_evil: a tyhle :s_cool: se na tebe budou tvářit takhle :s_biggrin: a dopadne to dycky nakonec stejně :f_mad: :f_mad: :f_mad:

dodržuj roll od začátku jinak stím budeš mít už vždycky problémy nejspíš, sám posuď že to v sobě - ten gamble- asi máš.. :f_cool: :s_cool:

a to ti i vyřeší limity na kterých máš hrát a na NL 50 se klidně dostaneš za ne nijak dlouho.... :f_p:
    • honzach
      honzach
      Bronz
      Registrace: 11.12.2009 Příspěvky: 370
      Nechci se tě dotknout, ale někde jsem četl, že když má někdo nick z poker terminologie, tak jeho hra je úplně opačná. Nevím co myslíš tou dobrou herní strategií, ale vzít BR a jít zkusit shot na vyšší limit, to dobrá strategie určitě nebude. Měl jsi dost velký štěstí, ale taky jsi mohl o všechno přijít. 50$ je BR na NL2, když se ti bude dařit, tak si můžeš zkusit shot na NL5, ale jinak by jsi se měl na NL5 posunout až na 125$. A co se týká těch 150$ dolarů za týden na NL2 a NL5, tak bych to počítal spíš na měsíce. Záleží na tom jak často hraješ a kolik hand nahraješ za den. Někomu se to podaří dřív, někomu později a někomu vůbec.
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Move it up to the sky, NL2k ship teh moniez and play Isildur obv :f_biggrin:
    • profesionaliczech
      profesionaliczech
      Bronz
      Výš co , já pouze zkoušel štěstí, strategie z webu mi pomohla dosáhnout na stolech NL5 a NL2 úspěch , ale jde to pomáli.
      Jednou jsem to chtěl zkusit a vyplatilo se, naštěstí jsem ten typ hráče ,,sebrat prachy a už se neukazovat,, :D (počítám si průměr, já mám účty na 5 hermách a v průměru z vkladu z účtu 50 dolarů jsem denně získával na NL2 a pak NL5 14-15 dolarů denně plus)
      Ale jedno jsem se už naučil v úplných začátcích, že Texas poker není zdaleka tak o štestí jak automaty, vždyť je to o strategii, která je tady na webu :D Děkuji za odpověď ohledně turnajů.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      ahoj,

neuslyšíš to rád ale: z dlouhodobého hlediska by pro tebe bylo lepší kdyby to nevyšlo a prohrál jsi dneska všechno a byl busto. Uvědomil by sis jak velká to byla chyba a už by tě to nikdy nelákalo.. přesně jak říká Johniiicek, je to cesta do pekla, uplně normální hazard.

My tady učíme základy investování, strategie a cestu k dlouhodobému úspěchu.

Každopádně pokud si tohle uvědomíš a už začneš hrát ted trpělivě, tak dobře pro tebe =)

čau
      Cornie
    • profesionaliczech
      profesionaliczech
      Bronz
      Díky za cenou radu, nyní pevně studuji další články, jak jsem už napsal, zkusil jsem to jednou a naposledy. =)
      Ale všeobecně, bych byl rád, kdyby se to , co je tady na webu dalo do nějaké knihy, nebo filmu :D , ze čtení z monitoru mě už bolí oči! :f_confused:
      Nyní přecházím na S&G , kde po dnešním dlouhém čtení, vaším radám a ,,trpělivosti,, jsem vyhrál na turnajích pro 6 3z5 turnají a 1 druhý, což pro začátek není zas tak špatné?
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      profesionaliczech původně napsal
      Díky za cenou radu, nyní pevně studuji další články, jak jsem už napsal, zkusil jsem to jednou a naposledy. =)
      Ale všeobecně, bych byl rád, kdyby se to , co je tady na webu dalo do nějaké knihy, nebo filmu :D , ze čtení z monitoru mě už bolí oči! :f_confused:
      Nyní přecházím na S&G , kde po dnešním dlouhém čtení, vaším radám a ,,trpělivosti,, jsem vyhrál na turnajích pro 6 3z5 turnají a 1 druhý, což pro začátek není zas tak špatné?
      hele opravdu by ses měl naučit přemýšlet v dlouhodobém horizontu :f_biggrin: ...my ti všichni přejeme výhry o kterých a rozhodně jsou markantní :s_cool: zejména když píšeš, doublení BR, vyhrát 3,5sitka z 5ti atd :s_biggrin: ale prostě existuje variance a je to ku*va a neodpustí ti nic...zkus jich pár odehrát a pak uvidíš..... :f_cry: :s_cry:

...stejně tak to chce trpělisvost a úsilí k pročtení článků apod...kdybys věděl kolikrát sem usnul :f_love: u videjí a kolikrát mi byla starting hand chart nebo push or fold table přikrývkou na noc :s_love:

Přeju hodně štěští při dalším grindění
    • profesionaliczech
      profesionaliczech
      Bronz
      Tímto bych chtěl ukončit tohle fórum, děkuji zakladateli tohoto webu, nyní po přečtení dalších článcích, jsem objevil svoje chyby, nadále bych se chtěl zlepšovat, a dosáhnout jednou profesionální úrovně!

:f_zZz:
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Na želanie "majiteľa" zatváram toto vlákno.

Veľa šťastia :f_cool: