BLOG : 0$ - > 10 000$ [AceOfSpade a.k.a. SpadeoveEso]

• SpadeoveEso
      SpadeoveEso
      Bronz
      Registrace: 13.08.2011 Příspěvky: 30
      Zdravím všetkých PokerStrategistov, predpokladám, že v úvode by sa patrilo v krátkosti opísať kto som, čo som a asi najhlavnejšie prečo som.

Moje meno je Tomáš, mám 20 rokov a pochádzam zo Žiliny ( neštastne prezývanej aj SlotaLand ). K pokru a následne aj k PokerStrategy som sa dostal prostredníctvom môjho brata, ktorý si tu bohužial bez môjho vedomia vytvoril účet na moje meno ( diky Broňa ), čím mi vlastne zabránil získaniu štartovného kapitálu ( preto 0$ -> 10 000$ ) a aj overenie mojej totožnosti neprebehlo úspešne ani po zaslaní fotiek občianskeho ( :f_cry: ). No netreba zúfať, ako som sa dozvedel, jediné čo mi bude týmto odopreté je počiatočných 50$, ale prístup k všetkým videám, článkom a coachingom bude, za čo som aj tak veľmi vďačný.

Takže teraz k tej podstatnej časti, prečo som tu a prečo začínam písať tento blog. Pokru sa venujem pár mesiacov, no neviem či sa to dá zrovna nazvať venovaním sa. Občas zajdem na live turnaj alebo cashovičku do miestneho vychýreneho ( a mnou často navštevovaného ) baru, kde sa moje výkony pohybujú od hrozných po menej hrozné i keď bolo pár svetlých chvíľ, keď moje pokrové srdce splanulo a ja som bez rebuy/addonu vyhral turnaje s unlimited rebuymi... Každopádne, žiadna sláva to nie je a doposiaľ ani nikdy nebola...

Logicky teda bolo už len otázkou času, kedy budem mať chuť niečo s tým urobiť, a tá chvíľa nastala pred pár dňami, keď som sa prostredníctvom vyššie zmieňovaného retardka ( !!! :f_mad: !!! ) dostal k vám, začal som prezerať fórum a našiel na ňom veľmi zaujímavý BLOG, ktorý som jedným hltom celý prečítal a jeho autorom bol ( všetkých vás poprosím o prekvapený výraz na tvári ) Cornie4Ever.

Týmto by som sa mu chcel vlastne aj poďakovať za dodanú motiváciu, aj keď ho vlastne nepoznám a ani on mňa. Zvláštne ako vás niektoré veci dokážu ovplyvniť, však? Každopádne aby som prešiel k jadru veci ( už asi aj bolo načase :s_cool: ), rozhodol som sa, že sa zúčastním tejto výzvy, zapojím sa do všetkého možného, od promo akcií až po ... ( fakt ma nenapadá, čo ) aby som tento cieľ dosiahol.

Rozhodol som sa hrať na herni PartyPoker podľa odporúčaní pod menom SpadeoveEso :f_cool: . Bohužial bez možnosti 50$ a nulovej šance na first deposit z mojej strany ( momentálne som tak švorc, že si to asi neviete predstaviť ), si nemôžem upgradnúť účet a zúčastňovať sa freerollov... ak mi s týmto niekto budete vedieť poradiť budem vám veľmi zaviazaný :f_love: :f_love: . Preto asi predpokladám, že si musím nájsť neakú herňu, kde prostredníctvom freerollov budem musieť získať aspoň pár $ nech neusadám ku stolom ako short stack ale ako big stack :) Preto by som rád od váš neaké odporúčania, kde sa dá zohnať čo najrýchlejšie štartovný kapitál prostredníctvom freerollov ( tým myslím hlavne čo najviac freerollov cez deň ).

A teraz to najdôležitejšie... tu sú ciele na budúci týždeň :

:heart: prečítať všetky články, ktoré sú mi dostupné minimálne 2x, pričom po prvom raze sa ich už budem snažiť do praxe ( hlavne BSS Basic články )
      :heart: získať aspoň status BRONZ
      :heart: učiť sa, učiť sa, učiť sa
      :heart: získať dostatočný kapitál ( aspoň 5$ ) a pomocou TAG hry sa ho snažiť rozmnožiť, nech ho môžem vybrať a presunúť na PartyPoker
      :heart: spraviť si poriadok na stole, opätovne pripevniť korkovú tabulu, vytlačit si štartovné kombinácie a mať ich stále na očiach + si na ňu písať chyby a veci čo robím, resp. mám robiť
      :heart: aktualizovať svoj blog a aktívne sa zapájať do diania na fóre

EDIT : Práve som sa zapojil do týždenného zlosovania :) držte palce, nech to vyhrám, peniažky by vyriešili môj problém s kapitálom :s_love:
  • 50 odpovědí
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Ahoj :)
      hodně hezky sepsanej blog. Přeju ho štěstí u stolu/ů :s_thumbsup:

Co se zaktivování účtu týče, tak je třeba nejdříve vyplnit svoje osobní údaje. Vyplněním se ti aktivuje možnost hrát za real money a můžeš směle začít s grindem popř. freeroly.

Tak ještě jednou hodně štěstí :s_cool:
    • SpadeoveEso
      SpadeoveEso
      Bronz
      Ahoj, vďaka za pochvalu a ďakujem :f_grin:

Co se zaktivování účtu týče, tak je třeba nejdříve vyplnit svoje osobní údaje. Vyplněním se ti aktivuje možnost hrát za real money a můžeš směle začít s grindem popř. freeroly.

No tu je ten problém, že PartyPoker vyžaduje okrem údajov, ktoré som vyplnil aj rovno vložiť vklad... :) Preto hľadám neakú herňu s častými freerollmi, kde by som si mohol vybudovať ako taký bankroll :f_grin:

Budem veľmi vďačný za akékoľvek typy a odporúčania :s_cool:
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Ah, to je možné. Na PP jsem měl affilate deposit, takže sem si toho a nevšiml.

Co se freerolu týče, tak tady máš seznam námi pořádaných [SEZNAM] - Pravidelné denní a týdenní freerolly pro PokerStrategisty
    • SpadeoveEso
      SpadeoveEso
      Bronz
      Vďaka za info :s_cool: pokúsim sa niečo vykúzliť.

Bohužial freerolly sú často viac o náhode a šťastí ako o skille, aspoň podľa mojích skúseností :f_grin:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau Tomáši,

vítej na fóru ;) Vidím, že tvoje challenge je ještě o level přísnější, z 0 na 10k je to opravdová klasika ve stylu Chrise Fergusona.. Pro tebe bude ted nejtěžší vytvořit ten počáteční kapitál..

Možná nejlepší způsob je zkusit doporučit nějaké pokerové přátele na PokerStrategy a vydělat si díky programu Pozvěte přátele. Když doporučíš nějakého lepšího hráče, tak máš v podstatě 10usd hned a velmi rychle 25$ a později až 100$. Možná to stojí za úvahu?

Vím, že mnoho PokerStrategistů takhle množí svoje kapitály, spousta našich členů už si takhle vydělala stovky dolarů.

Držím palce a GL! Jo a ted už se vlastně známe ;) :f_grin:

čau
      Cornie
    • SpadeoveEso
      SpadeoveEso
      Bronz
      Určite budem uvažovať aj o tejto možnosti, ako som už písal tak mám v pláne sa zapojiť do všetkého, čo mi bude len trošku nápomocné :f_grin:

Dúfam, že do budúceho týždňa sa mi podarí spraviť aspoň tých 5 $ :s_cool:

Aj keď to asi nebude ľahké, so správnou motiváciou to hádam pôjde :s_biggrin: Ale hlavné a najlepšie by bolo, kebyže sa na mňa usmeje štastie pri výbere v Učíme se vyhrávat
    • SpadeoveEso
      SpadeoveEso
      Bronz
      Chcel by som sa spýtať pred pár mesiacmi som čítal o pokrovej herni, kde vlastne hráte s playmoney, no tie sa dajú neako konvertovať za reálne peniaze alebo tak :)

Alebo snáď neaký no deposit bonus na ktorý mám nárok? A neviem o ňom :) Každá informácia dobrá informácia :)
    • crazyfish89
      crazyfish89
      Bronz
      Registrace: 24.08.2010 Příspěvky: 406
      Nevím jestli to ještě platí, ale na poker770 dávli zdarma 7,7$ ;)

EDIT: http://www.poker770.com/en/promotions/promo/255
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      no jo vlastně, to je pravda.. máme tolik akcí a bonusů, že jsem na to uplně zapomněl, sorry :f_biggrin:

tak abych napravil svoje pochybení - tady to je

7,70$ na Poker770 zdarma
    • SpadeoveEso
      SpadeoveEso
      Bronz
      Vďaka za info, akurát som sa zaregistroval, a poslal žiadosť... Som zvedavý ako dlho to portvá :s_cool:
    • SpadeoveEso
      SpadeoveEso
      Bronz
      Takže dnešné veci, ktoré sa mi podarilo splniť :

14. Augusta 2011

:heart: prečítal som 3 Basic články o BSS a ručne si prepísal tabuľku štartovných kombinácii
      :heart: zapojil som sa do Učíme se vyhrávat, poslal žiadosť na Poker770 o počiatočný bankroll ( snáď to vyjde ) a na FB som dal zdielať môj odkaz na nábor nových členov
      :heart: zúčastnil som sa freerollu na 24h Poker kde som hral podľa článkov a umiestnil sa na 70. mieste z neakých 2300+ ľudí ( prvé platené miesto bolo 36. a to 1 euro :f_frown: )
      :heart: znova som si prebehol 3 Basic články o BSS, druhýkrát to bolo omnoho rýchlejšie a dá sa povedať, že mi to dávalo väčší zmysel vďaka tomu, že už som čo-to o tom vedel

• Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj,

zrovna jsem si otevřel tvůj blog a koukám, že to máš pěkně rozjetý, tak držím palce. Až dorazí kapitál, tak to půjde samo. Do tý doby to chce využít čas studiem ;)
    • SpadeoveEso
      SpadeoveEso
      Bronz
      Takže ospravedlňujem sa za dlhú pauzu ale práca a priateľka mi nedovolili dať vedieť skôr :s_grin:

Keďže z Poker770 som nedostal zatiaľ žiadnu odpoveď a ani nevyzerá, že by sa mi podarilo kapitál zohnať touto cestou môj posun v tomto smere bol minimálny respektíve nulový musel som si to vynahradiť inak a to tým, že

:heart: som prečítal všetky mne dostupné články vo voľnom čase ( 2x !!! ) ale kedže nemám žiaden progres sú mi dostupné len články basic :s_cry: , čo ma veľmi mrzí lebo teórie mám naštudovaných už okolo 8 hodín a rád by som to skúsil využit v praxi

Najviac ma mrzí moja neschopnosť zúčastňovať sa PokerStrategy freerollov, kvôli tomu, že presne v tých hodinách ( rozumej 18 00 - 21 00 ) sa vždy ale ako naschvál fakt vždy vyskytne niečo vďaka čomu nemôžem buďto začať alebo skončiť... :f_cry:

Každopádne neschopnosť hrania kompenzujem aspoň teóriou, ktorú by som chcel prečítať aspoň ešte raz, i keď si myslím, že už ju ovládam dobre, za čo som na seba hrdý :f_love:

Teraz tie lepšie správy i keď budú trošku off-topic a to tie, že 27.8.2011 odchádzam na mojú prvú vlastnoručne zarobenú a ťaˇykou prácou odrobenú dovolenku, za čo som na seba právom pyšný :s_biggrin:

A preto sú moje cieľe dovtedy nasledujúce :

:heart: dosiahnuť status bronz do budúceho týždňa hocakými prostriedkami, aj keby som sa mal na hlavu postaviť, následne ich vytlačiť a dôkladne ( zdôrazňujem dôkladne ) ich v Bulhrasku preštudovať v čase ležania na pláži a podobne :f_love:
      :heart: pomaly si naštudovať nastavenie Elephanta, aby som ho už mohol začať používať akonáhle začne moja "nekonečná session" a tým získať edge na súperov a potrebné dáta :f_love:
      :heart: po dosiahnutí statusu bronz zložiť kvíz a zapojiť sa do 2. stupňa učíme sa vyhrávať ( mimochodom držte palce nech to zajtra vyjde a ja môžem začať progresovať )
      :heart: aktualizovať svoj blog, aj keď vás asi zrovna nezaujal môj momentálny progres, ale verte mi, že robím čo je v mojich silách :f_love:

Každopádne uvítam hociakú pomoc či už vo forme rád, tipov alebo inak :)

A samozrejme ďakujem mojím čitateľom a tým čo mi držia palce ( hádam sa niekto nájde ) :f_grin:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      čau Tome,

musím poopravit tvůj "read" že nás blog nezaujal :f_biggrin: Naopak tvůj blog je jeden z těch které čtu nejraději (ikdyž čtu teda rád všechny =) ) ale tvůj je supr zajímavý v tom, jaký máš proaktivní přístup ke studiu a i v tom, že musíš nejprve sehnat kapitál. Mimochodem tady v Koloseu je takové dobré shrnutí možností jak získat další prostředky kromě startovního kapitálu 50usd.

No a jinak sleduji tvůj blog i z obchodních důvodů, abych viděl jaká bude odezva ze strany Poker770 na žádost o jejich kapitál 7,70usd. Protože těsně předtím než jsem ti doporučil zažádat o 7,70usd na Poker770 tak jsem raději ověřoval na centrále PokerStrategy.com jestli ta akce 7,70usd stále platí a ptal jsem se i jestli "už dobře funguje" právě z toho důvodu, že jsme v minulosti zaznamenali laxní přístup této herny k odpovídání na dotazy zákazníků a vyřízení tohoto no deposit bonusu. Mohl bys tady prosím popsat ze svého pohledu, jak celá věc vypadá, kdy jsi jim napsal a jestli ti od nich přišlo aspon něco (potvrzení že tvůj email dostali atd).. Abych měl k tomu nějaké informace.. Pokud to bude trvat příliš dlouho tak to budu řešit i interně protože chceme nabízet naším členům jenom ty nejlepší služby a pokud by odezva ze strany Poker770 byla příliš pomalá, tak to budu řešit. Díky moc ;) (ještě bych chvíli vydržel, zatím jsou to necelé 2 pracovní dny.. Ale inzerujeme do 24ti hodin).

btw kam jedeš na dovolenou? :f_cool:

čau
      Cornie
    • SpadeoveEso
      SpadeoveEso
      Bronz
      Ďakujem za pochvalu Cornie ani nevieš ako ma teší, že niekoho baví čítať o mne ( žeby som až taký narcis bol? :s_biggrin: )

Čo sa týka odozvy zo strany Poker770 tak automatickú odpoveď o tom, že obdržali môj mail som dostal takmer ihneď :f_grin:

Inak zatiaľ som od nich nedostal žiadnu inú odozvu, už je to niečo cez 48 hodín, čo je myslím si taký priemer aj keď som si myslel, že keď táto akcia nie je taká "žhavá" bude to o niečo rýchlejšie :s_frown:

Čo sa týka mojej dovolenky tak budem váľať šunky v Svetom Vlase, čo je poblíž Slnečného Pobrežia, neďaleko Nesebaru, takže za nočným životom je to len pár minút cesty, pričom naše stredisko je údajne veľmi pokojné :f_grin:

A samozrejme ďakujem za krásnu pochvalu, že sa ti môj blog tak páči ( v tom prípade sa teš, keď sa to rozbehne !!! :s_cool: ), určite sa budem snažiť udržať ho aj naďalej zaujímavý :f_grin:

P.S. : Tvoj blog sledujem tiež veľmi intenzívne a každý tvoj post mi veľmi pomáha a to som si istý, že nie som jediný, keď vidím ten "boom", čo si tu spôsobil :f_grin:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      jaj, tak to máš krásnou dovolenkovou destinaci =) já byl jednou poblíž nesebru v campu s karavanem, nebo možná 2x, už si to nepamatuju :f_biggrin:

každopádně do tý vesnice Vlas jsme chodili kupovat rajčata, maj je tam skandálně levný :f_cool: :f_love: :f_grin: a celkově je to pěkný místo, to si užiješ..

@ Poker770, dejme tomu ještě 1 den a pokud ti do 72hodin neodpoví, tak to začnu řešit.

jinak díky za pochvalu mého blogu, snažím se tam napsat všechno důležité, vzpomínám si pořád živě na to, když jsem začínal, jak to bylo těžký a snažím se předat všechno co vím.. jinak tím jak hraju po dlouhý době microstakes je to v podstatě jako kdybych začínal uplně od nuly jako všichni ostatní.. budu se snažit postovat i víc hand a analýz hand :f_grin: každopádně kdybyste měli jakýkoliv otázky, tak mi tam napište, ať vím co vás zajímá.. je to takový studijní návod, ale někdo třeba má víc času a jede rychlejc někdo zase pomaleji.. ale to asi nevadí, vždycky se můžou lidi vrátit na předešlý stránky..
    • SpadeoveEso
      SpadeoveEso
      Bronz
      :f_biggrin: To dúfam, že si to tam užijem :s_cool:

Ono k tvojmu blogu ani fakt neaké otázky moc nemusia byť, fakt myslíš na všetko :f_grin:

Tak z toho Poker770 stále nič už mám fakt ukrutnú chuť hrať... :f_cry:
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Ahoj, taky tvůj blog nenápadně sleduju :f_biggrin: :f_cool:

Hrozně obdivuju tvou píli a vůli za počátečním kapitálem! Držím ti palce :spade:

Doufám že to se sedmičkama dopadne a jestli ne, určitě tu společně všichni na něco přijdeme! :s_evil:
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 567
      Ahoj,
      pěkné počtení.

Jinak k budování bankrollu od 0, bych ti asi doporučil Unibet na kterém hraji (i když ho nemám tracklý přes PS) jsou tam pravidelné freerolly o 100$, plus o svátcích různé extra akce. Jinak freerolly tam jsou jak na Holdem tak na Omahu a o pul jedenácté tam bývá freeroll na 5card draw.

Jinak přeji GL v budování, taky jsem donedávna budoval od 0 a ne jednou :f_mad: . Naštěstí jsem nakonec dostal od PS pár bonusů takže na 770 mám s čím hrát. Ale na Unibetu pořád buduji a teď jsem začal budovat ještě na William Hill přes PS daily freeroll.