[Výzva] Z 35$ na 9999$

• mfranek
      mfranek
      Bronz
      Registrace: 23.07.2011 Příspěvky: 131
      :diamond: Nick: BigMarteen
      :diamond: Herna: Pokerstars
      :club: Začáteční stack: 35$ (a nějaký drobný)
      :club: Cíl: 9999$

:heart: No, začnu tím, že sem docela začátečník. Mám za sebou pěknou řádku freerollů, ale tím moc skilly nezískam :-)) Bonus od PS sem prohrál tak rychle jak sem ho získal, takže jedu od nuly

:heart: V současné době mám stack 57$ hlavně díky bounty. turnaji získal 18$ (15 za místo, 3 za vyřazeny lidí, a to za buyin jen 1,35)

Tak teda doplnění :-)

:heart: Můj cíl je se zdokonalit v pokeru jako takovém, těch 9,999$ je jen vedlejší cíl :f_biggrin:
      :heart: Plánuju studovat materiály, zopakovat si to co už bych měl vědět a trénovat Multi-tabling, protože zatim zvládám ovládat max. 2 stoly naráz :f_frown:

Pokud máte dotazy tak se ptejte, jiank zde průběžně budu aktualizovat svoje výsledky, díky za pozornost :f_cool:

A na konec můj vzor :-D
  • 15 odpovědí
    • lukassegec
      lukassegec
      Bronz
      Registrace: 07.08.2011 Příspěvky: 5
      prajem vela stastia a studia aby sa ti to podarilo
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      zdarec,

snad u toho nezšedivíš jako ta paní :f_biggrin:

GL
      Cornie
    • mfranek
      mfranek
      Bronz
      Tak, zaktualizuji jak sem postoupil a jak si vedu :-)

:club: Můj bankroll nyní již 69$ ! :f_biggrin:
      :club: Povedlo se mi obrat pár rusů, kteří nevěřili, že sem zkompletoval set trojek a to hned dvakrát za sebou ! Jinak postupuju po troškách, což mě někdy trochu štve, ale tušim, že kdybych přestal úplně dodržovat Bankroll Managment, tak by to zle dopadlo...

Moje cíle do dalších dní ??
      :club: shlédnout videa od twinna, která sem si dost oblíbil, díky ti ! :f_biggrin:
      :club: zopakovat si to co umím
      :club: dokopat se k tomu zapnout ten čudlík na tiskárně a vytisknout si tabulku starting hands :f_biggrin:
      :club: zkusit překonat 1. magickou hranici 100$ do dvou týdnů :f_cool:
      :club: zjistit si, jak funguje Holdem manager a pořídit si ho :f_grin:

Toť asi vše :-)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      supr cíle a přístup, myslím, že jsi na dobré cestě.. chce to hlavně zlepšovat skill a trpělivost ;)

btw - nechceš přesunout svůj blog do sekce Cash game diskuze a blogy? blogujou tam všichni ostatní, včetně spousta lidí co jedou výzvu na 10k. Je to lepší místo na blog ;) Pokud jsi pro, tak bych ti tam blog přesunul?
    • mfranek
      mfranek
      Bronz
      Cornie4ever původně napsal

btw - nechceš přesunout svůj blog do sekce Cash game diskuze a blogy? blogujou tam všichni ostatní, včetně spousta lidí co jedou výzvu na 10k. Je to lepší místo na blog ;) Pokud jsi pro, tak bych ti tam blog přesunul?
      Jo jo,díky, byl to spíš omyl a nepozornost, že sem to dal sem :f_frown:
    • mfranek
      mfranek
      Bronz
      Tak sem udělal první velkou kravinu. Sice to nemá naštěstí skoro žádné následky, ale klepu se z toho eště teď :f_frown:
      Nechal sem se zlákat , že když mi tak roste BR tak bych mohl zvýšit limit a zkusit si NL50, jen tak, na chvilku, kdyžtak odejdu... Hned třetí handa AA... do potu sem dostal asi 5 dolarů, na flopu 2,7,Q v různejch barvách... tak Cbetuju a soupeř push 10 dolarů, dorovnám... soupeř ukazuje set dvojek... no zbytek si domyslíte...
      Naštěstí sem vzápětí ztrátu těch 15 dolarů zacelil pěknou výhrou, ale vliv to na mě má do teď, takže radši půjdu spát, protože s touhle rozladěností bych bustnul, ani nevim jak :f_cry:

Poučení pro mě (jestli chcete, tak i pro Vás ?? Nikdy, !!!ale opravdu vážně nikdy!!! nehraj limity, na které tvoje skilly ani bankroll nestačí !

:club: Můj nynější BR: 67,76$
      :club: Moje krátkodobé cíle: Jít se z toho všeho vyspat :f_cool:
      :club: Moje dlouho dobé cíle: Oklepat se a striktně dodržovat BR managment :f_grin:

PS: Při psaní tohodle postu sem si uvědomil, že nakonec je můj zážitek do budoucna pro mou budoucnost velmi pozitivní... Teď sem si v praxi dokázal, že nedodržení BR managmentu opravdu bolí a nechci to zažít znovu :]
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      dobré zjištění =) jinak přesouvám tvůj blog podle dohody ;)
    • mfranek
      mfranek
      Bronz
      Tak tu píšu zase :)

I když nemám zatím bohužel žádný manager ani jiný program, tak sem si nechal poslat malý výčet hand od Pokerstars :f_biggrin:

:club: 591 odehráno hand a viděl flop:
      - 44 krát ze 114 na pozici small blind (39%)
      - 56 krát ze 113 na pozici big blind (50%)
      - 74 krát ze 364 na jiných pozicích (20%)
      - celkem 174 krát z 591 (29%)

Vyhrané banky se showdown - 30 out of 62 (48%)
      Vyhrané banky bez showdown - 184

Můj počáteční bankroll (přibližně): 35$
      Můj současný BR - 74.99$

Názory prosím :f_grin:
    • Bartyx
      Bartyx
      Bronz
      Registrace: 17.08.2010 Příspěvky: 257
      Rozhodně nainstaluj minimálně Pokerstrategy Elephant, než pořídíš HEM. Dává ti to neskutečný edge. Tyhle staty, co zaznamenává herna (WTF na jiných pozicích? Rozdíl mezi buttonem a UTG je markantní) nevypovýdají naprosto o ničem.

Ale pokud můžu soudit už takhle, tak 39% na SB je podle mě dost. Tam bys měl mít relativně úzkou range, jelikož sedíš na nejhorší pozici.
    • mfranek
      mfranek
      Bronz
      Vím, že bych měl mít úzkou range, ale drtivá většina byla na 6 max stolech v případě, kdy sem kradl big blind se suited esy a podobně :-)
    • czmorpheus
      czmorpheus
      Bronz
      Registrace: 29.07.2011 Příspěvky: 294
      Čau jak píše Bartyx nainstaluj si aspoň toho Elephanta. Já ho používám a jsem spokojený, je to daleko lepší než když hraješ bez ničeho. Není složitý a na zpětnou analýzu pro mě dostačující.
    • mfranek
      mfranek
      Bronz
      Tak sem tu zas :f_biggrin:

Svoje dnešní cíle sem do puntíku splnil
      :heart: Odehráno 200 hand na NL10 6max, který již spolehlivě beatuju
      :heart: Vytipoval sem si fishku, která bude doufám pravidelně tankovat můj BR ( na pre-flopu de allin s 27o a podobnými handami a to i několikrát za sebou :-) škoda jen, že má vždy jen shortstack :f_cry: )
      :heart: konečně můj BR dosáhl čísla 100$ !!

:heart: Takže můj současný BR je : 100,25$ ! :f_biggrin:

Plány do budoucna
      :club: naučit se efektivně multi-tablit
      :club: analyzovat zpětně své handy

A zítra si dám odměnu, výlet za krásami naší vlasti ! :f_cool:

A nakonec moje první spekulativní handa, zrovna z NL50, kde sem vůbec neměl hrát :f_o:

*** VLASTNÍ KARTY ***
      Rozdáno BigMarteen [9 :club: T :spade:]
      Jueves: pokládá
      ivan100886: pokládá
      Ebittner: pokládá
      getnavi: pokládá
      BigMarteen: zvyšuje o 1.50$ na 2$
      kozma370: pokládá
      DuRrDeNn: pokládá
      Yacatec: dorovnává 1.75$
      DP Neue: pokládá
      *** FLOP *** [A :diamond: 8 :spade: 6 :club:]
      Yacatec: checks
      BigMarteen: sází 1.50$
      Yacatec: dorovnává 1.50$
      *** TURN *** [A :diamond: 8 :spade: 6 :club:] [K :diamond:]
      Yacatec: checks
      BigMarteen: checks
      *** RIVER *** [A :diamond: 8 :spade: 6 :club: K :diamond:] [7 :heart:]
      Yacatec: sází 5.50$
      BigMarteen: zvyšuje o 41$ na 46.50$ a je all-in
      Yacatec: pokládá
      Nedorovnaná sázka(41$) se vrací BigMarteen
      BigMarteen sesbíráno 17.60$ od bank

----

Co si myslíte ?? Podle mě sem zpětně neměl vůbec sázet na flopu a na riveru sem měl vsadit tak 11-15 dolarů max, podle mě by dorovnal a profitoval bych víc :f_mad:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      čau,

nerad to říkám, ale máš uplně sebevražedný bankroll management :f_frown:

Se 100$ hraješ NL10 6max?? A dokonce jsi se podíval na nl50?

Moje předpověď: Pokud to nezměníš, tak jseš nejdéle do měsíce busto :( Stačí troška smůly, menší swing a je to... Proto se třeba ani nekoukám na tu tvojí handu, protože je z mýho pohledu EV- se na tvoje handy koukat, protože ať budeš hrát sebelíp tak se za chvíli bustneš...

Pokud jseš připravenej si kdykoliv depozitnout pokud prohraješ těch 100usd tak je to OK. Ale pokud je tvůj bankroll skutečně jen 100usd tak je to fakt hodně špatné. Já třeba taky celkem beatuju nl10, ale nikdy bych tam nehrál s 10bi a když by na mě přišel menší bad run, tak bych se prostě nevyhnutelně bustnul.. Neber si to zle, jen se tě snažím varovat.
    • mfranek
      mfranek
      Bronz
      Tak po velmi dlouhé době píšu zase.... trochu sem to podcenil, ale na dovolené sem neměl čas ani chuť nic postovat....

:club: K mému pokračování ve výzvě:
      :club: Můj bankroll je nyní 0... proč ? vybral sem si ho před dovolenou, potřeboval sem sebou cash :f_cool:
      :club: Zítra si půjdu znovu depositnout (deposituji výhradně přes PSC a v krámu už je zavřeno, a nebo, pokud mi někdo půjčí tak pokračování ještě dnes
      :f_biggrin:

Děkuji za pozornost a nakonec oznamuji, ještě se máte na co těšit, jelikož nyní se do toho obuju na 110% !! :f_cool:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      čau,

tak jak to dopadlo s tvým pokračováním v challenge? =) PaySafeCard je super věc. Akorát se člověk musí dokopat jí dojít koupit :D