Pořadí

• 3 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj,

kouknul jsem na to a normálně si nebyl členem český komunity, což je skandální :D To už je spravený už patříš k nám ;) Ohledně pořadí, tak nevím, jak často se aktualizuje tabulka. Během pár dnů by to mělo by v pohodě i když je možný, že do pořadí pro českou komunitu spadneš až další měsíc. Každopádně kdyby si se tam během září pořád neobjevoval, tak dej vědět ;)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      ahoj,

jenom vysvětlím důvod:

:diamond: V minulosti žádná česko-slovenská komunita nebyla ale hráči z česka a slovenska se normálně mohli přihlásit na PokerStrategy.com, dostat kapitál a používat celou stránku v angličtině. Tím pádem je většina hráčů vedená v databází ještě ve starém systému jako členové EN komunity. Ono to ve finále nic neznamená, na hráče to nemá žádný vliv. Snad kromě toho pořadí, kde se nevidíte v českém pořadí =) btw já jsem aktuálně na místě 355 s 56 StrategyPoints, lol, na micru to moc nejede :f_biggrin: :s_evil:

Od května 2011 už jsou všichni noví cz/sk hráči přiřazeni v databázi pod naší komunitu a v pořadí by měli být správně.. Současně staří členové, kteří mají GEO IP i adresu bydliště v cz/sk už jsou automaticky zařazeni do naší komunity a tím i pořadí. Ale spousta registrovaných členů (podle info z databáze asi 5,000 :f_biggrin: ) automaticky přeřazena v databázi nebyla protože v systému mají z nějakého důvodu unknown-IP, což bývá u starších internet providerů..

Pokud se chcete vidět v cz/sk pořadí a stále tam nejste protože jste vedeni pod EN, tak nám pls napište v tomto tématu že chcete být v cz/sk žebříčku a my vás přehodíme manuálně.

To je otázka chvilky ;) btw - dík že jsi na to upozornil, přehodím tohle téma do kolosea, aby si to přečetlo víc hráčů.. Navíc to není uplně otázka nováčků, ale spíš über-sofistikovaná technická jemnost :s_cool: :s_biggrin:
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Díky za přeřazení i vyčerpávající odpověď.

Ubercool :s_cool:

P.S. Potkáme se v TOP10 :D