Dan z přijmu v EU

• Snnopel
      Snnopel
      Bronz
      Registrace: 11.06.2010 Příspěvky: 342
      Zdarec :)

potřeboval bych pomoct s jednou maličkostí. Neví někdo jaký druh daně z přijmu (progresvní nebo fixní) a výši procent mají země EU jako je např. Polsko, Slovensko, Španělsko, Německo, atd.? Popřípadě kde by se to dalo na nětu najít? (něják jsem to zkoušel a furt nic nic :s_cry:

Mam to jako ukol do makroekonomie a zaboha nemůžu nikde nic najít.
      Za každou radu předem dikec :)
      at se daří u stolů :)
  • 6 odpovědí
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Obrať se na Cornie4ever , on hodně dobře rozumí týhle problematice daní nebo minimálně poradí co kde hledat :)
    • Snnopel
      Snnopel
      Bronz
      Chtěl jsem tam napsat že doufam že se k tomu Cornie4ever vyjádří ale nechtěl jsem aby to vyznělo že je tady brán jako patent na rozum :) věřím tomu že je tady spousta jiných hráčů, kteří by mi s tím byli schopni taky poradit :s_biggrin:
    • Heihachi1
      Heihachi1
      Bronz
      Registrace: 02.05.2008 Příspěvky: 24
      Ahoj,

něco komplexnějšího jsem našel pouze toto, ale předpokládám, že to nebude úplně aktuální, proto bych ti doporučil spíš hledat podle jednotlivých zemí, např. Spain a měnit jen názvy zemí, takhle to musíš dohledat bez problému ;)
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Snnopel původně napsal
      věřím tomu že je tady spousta jiných hráčů, kteří by mi s tím byli schopni taky poradit když už to má jít do nějakého "odbornějšího textu" :s_biggrin:
      :s_biggrin: HEHE, taky věřím...ale otázkou by bylo kolik znich je kompetentních poradit :f_love: :s_love:

já osobně tomu nerozumím vůbec :s_cry:
    • Snnopel
      Snnopel
      Bronz
      Ahoj, něco komplexnějšího jsem našel pouze toto, ale předpokládám, že to nebude úplně aktuální, proto bych ti doporučil spíš hledat podle jednotlivých zemí, např. Spain a měnit jen názvy zemí, takhle to musíš dohledat bez problému Augenzwinkern

děkuji děkuji děkuji :) tohle by snad mělo stačit :) a kdyby náhodou ne tak se zase ozvu :D
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      čau hledáš fyzický osoby nebo firmy?

Taky bych googlil hodně. Třeba tady něco je. googli něco jako

tax levels in EU
      tax in EU contries
      daňová kvóta
      daně v EU