BLOG: Obexxx a jeho cesta z 25e na 10K

• Obexxx
      Obexxx
      Bronz
      Registrace: 28.07.2009 Příspěvky: 21
      Čaute všetci !

Už je to asi 2 roky čo som na PS, ale pravidelnym prispievatelom sa stavam až teraz spravil som kviz a dostal som 50 dolarov na Whill kde vsak moc nehravam, ale tento tyzden by som kvoli raked hands chcel odohrat velku porciu momentalne hram NL5e a som nieco nad 200 hram 8 stolov bez softu co je velka nevyhoda hlavne kvoli villainom regov mam uz poznacenych a s nimi sa mi kvoli opakujucim leakom hra najlepsie...rad by som casto pridaval posty o stave mojho rollu a nejake zaujimave handy ... Moja dnesna session trvala priblizne 2 priblizne 70-90min useky hral som 8 stolov na NL5 odohral som nieco cez 2000 ruk s profitom 13e...dnes som sa nejako nedostaval do dobrych spotov az na jeden, ktory stal ozaj zato :D moj ciel na najblizsich 10 dni je NL10e uz mi nezostava vela penazi nahrat na ten ciel tak hadam sa mi to cim skor podari :D
  • 2 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau,

proč hraješ bez softu? To ti snižuje winrate tak na polovinu imo :( HUD je strašně mocná záležitost..

Pokud je to o penězích, že nechceš kupovat soft, tak můžeš používat PokerStrategy.com elephant. Účel 100% splní a není o mnoho horší než HEM nebo PT3, jen má o pár funkcí méně, ale ty nejsou nijak zásadní.

Jinak GL ať se ti daří ;)

čau
      Cornie
    • Obexxx
      Obexxx
      Bronz
      Registrace: 28.07.2009 Příspěvky: 21
      čau no ide o to, že som teraz na notebooku a soft si nechcem do nho kupovat a az ked pridem domov tak si kupim hem ... elephant mi bohuzial nejde otvorit na notebooku firewall mi ho blokuje... :O dik no napriklad aj teraz som odohral 500 hand na NL10 a bol to odost velky rozdiel nez NL5e musel som neraz 4betovat s garbage ked uz si do mna zacali dovolovat :D sice profit 19 dolarov po par handach, ale necitil som sa dobre v niektorych situaciach hlavne kvoli historii, ked este nemam regov poznacenych a ani som ich nevidel v showdawnoch moc tak planujem si to nejako spravit, lebo bez toho je to katastrofa...dik GL