BLOG: Bone na PS

• Plevi
      Plevi
      Bronz
      Registrace: 24.07.2011 Příspěvky: 40
      Zdravím celou komunitu PS,

je mi 20 let a s pokerem jsem začínal asi jako většina v 15 letech ;) . Narazil jsem náhodně na tento web a musím především pochválit autoty, coache, moderátory atd., protože po dlouhé době jsem našel velmi kvalitní články, videa, spousty analýz no je tady toho požehnaně. Ovšem nadruhou jsem hrdým majitelem knížky od Sklanskyho a hodně teorie je použito právě od tohoto autora ;) . Takže videa mi daly nejvíce zatím :)

Sice jsem si přečetl dost článků o tom, jak je money management důležitý, ale já se tím nikdy neřídil. A nikdy jsem na to nedoplatil! Má strategie spočívá v tom, že si vždy nabiju účet penězi podle toho, kolik hraji stolů. 1 stůl 2x buy in, 2 stoly 6x buy in, 4 stoly 18 x buy in atd... 4 stoly hraji vyjímečně z toho důvodu, že na Paradise mi to přijde z důvodu vzhledu a přepínání nemožné, u stolů jsem přemýšlivý hráč, takže 4 stoly bych zaručeně nestíhal na 100% hrát mojí nejlepší hru.

Do budoucna jsem si dal za cíle vybudovat z 8€ -> 100€ do konce tohoto měsíce. Ovšem dnes končím se 160€ :s_biggrin:

Takže cíle musím poupravit:

Do konce měsíce přejít na NL25
      Ukončit měsíc s 500€
      Zdokonalit heads up
      Hrát min. 5000 hand/denně

Jinak abych se představil po pokerové stránce. Jsem tight agressive hráč, mezi mé silné stránky patří čtení hry a matematika při hře, pokerem si přivydělávám 2 roky a jsem zásadový člověk. Pokud prohraju své 2 nebo 4 buy in stylem set proti setu, nebo nuts flush proti fullhouse, nebo mé oblíbené AA proti čemukoli, tak okamžitě končím a hraji další den. Slova jako zahrál jsem to nejlíp sice jsou pravdivá... ovšem mně to moc nepomáhá, když už se to stane potřetí.

Všem přeji co nejvíce výdělků, šťastný river a úspěšnou kariéru...

BonePlevi
  • 14 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Ahoj a hlavne dík za pochvalu - vždy poteší :f_biggrin:

Máš zaujímavý prístup k správe svojho bankrollu, to že si vždy nabiješ účet podľa potreby znamená že vždy po ukončení cashoutuješ? Ak som to teda správne pochopil, nemáš fixný bankroll vyhradený iba na poker, ale peniaze si presúvaš zo svojich voľných zdrojov kedykoľvek chceš hrať - správne?

Je to netradičný prístup, ale nie ojedinelý. Napr. Daniel Negreanu tvrdí, že ako pokerový profesionál nikdy nemal pokerový bankroll, resp. jeho bankroll = všetky jeho voľné finančné prostriedky :f_cool: , zdá sa že Ti tvoj prístup funguje a v hre sa Ti darí, neostáva mi než popriať Ti veľa šťastia!

mezi mé silné stránky patří čtení hry a matematika při hře

A čo tie slabé? :f_p:
      Keď už si tak rozbehnutý - trúfaš si prijať Cornieho výzvu? :f_cool:

Fisky
    • Plevi
      Plevi
      Bronz
      Většinou si peníze vybírám zpět na zvláštní účet ;) ... Nehraju jen na Pradise ale i v herně PokerStars, takže se ty prostředky neustále přelévají :)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Aha...a na tom zvláštnom účte máš teda peniaze určené iba na hranie pokeru?
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj,

taky mě zaujal osobitý přístup k bankroll managementu. Není to otravný, takhle pořád to posílat tam a zpátky?

Jinak Sklánskýho jsem nikde nečetl, ale od známýho jsem se dozvěděl skvělou radu, kterou píše právě Sklánský ve svý knížce a sice - vždy být PRÁVĚ A JENOM o jeden level výš, než soupeř :s_cool: Vše ostatní je špatně :)
    • Plevi
      Plevi
      Bronz
      Cíle pro srpen

Do konce měsíce přejít na NL25- splněno
      Ukončit měsíc s 500€ - nesplněno (+326€)
      Zdokonalit heads up -učím se aktivně, takže snad je to lepší
      Hrát min. 5000 hand/denně - nesplněno

CG

Snažil jsem se jak to jen šlo a myslím, že výsledky se dostavily ve velmi příjemné formě. Ukončit měsíc v zisku je vždy krásný pocit, kort když drtíte NL10, kde jsou spíše samé :f_confused: a nevíte, co čekat. NL10 tedy opouštím po měsíci a přestupuju na vyšší level NL20 či NL25 s BM 500€. Po odehrání pár hand sem si ale uvědomil, že se to od NL10 příliš ve kvalitě hráčů neliší.

Mé cíle budou tentokrát skromější, ale o to více těžší...

Zůstat v plusu na NL25
      Zopakovat si znovu všechny basic články na PS
      Naučit se hrát 4 stoly pri CG
      Stále zdokonalovat heads up a matematiku při pokeru
      Studování čtení hry
    • Plevi
      Plevi
      Bronz
      [img]http://boneplevi.webnode.cz/album/fotos/bp1-jpg/[/img]
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Jak tak koukám na tvoje představení, tak to už je prakticky blog. Nechceš si ho založit v sekci Strategické diskuze a blogy Cash Game. Případně pokud chceš, tak ti tam můžu přesunout tohle představení, protože už samo o sobě je prakticky blog ;)
    • Plevi
      Plevi
      Bronz
      Pokud by to bylo možné :-)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Tak a máš to tu ;) Rado sa stalo a nech Ti to točí! :s_evil:
    • Plevi
      Plevi
      Bronz
      Tak sem stále neschopný postovat obrázky sem na web, proto budou muset postačit alespoň odkazy :s_cry:

Graf z CG ze září vypadá zatím nevinně, ale stále doufám, že ukončím měsíc s plánovaným BM 300$

http://imageshack.us/f/846/grafz.png/

Turnaje ze září zatím vycházejí...

http://imageshack.us/f/841/bp2d.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/69/bp1j.jpg/

Tak nějak v hloubi duše doufám, že přejdu už tento měsíc na NL25 :s_biggrin: Pokerstars se jeví zatím velmi solidně, co se týče fishek a regulárové se jeví spíše pasivně. Takže PS doporučuju dravcům, protože dobrovolníků, kteří chtějí odevzdat stacky je zde plno :s_grin:

GL všem hráčům!
    • Plevi
      Plevi
      Bronz
      Prosím správce, aby mi tento příspěvek hodil do blogu. Omlouvám se, ale řešil jsem obrázky a omylem jsem to postnul jsem :D

PS: Jinak jsem zcela normální kluk :)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau Plevi,

kde aktuálně hraješ cashovku? A máš tam nějaký rakeback nebo bonus?
      S tvým volume na NL25 by se už vyplatilo zamyslet se nad tím, jaká herna je pro tebe nejlepší.

Navíc aktuálně nesbíráš StrategyPoints takže nemáš přístup na stříbrné vzdělávací materiály, které strašně pomůžou v porážení NL25+. Jde například o tyhle články, videa a hand judging forum a mnoho dalšího.

V případě přechodu na nějakou hernu z naší partnerské nabídky kromě celkově lepších podmínek získáš i slušný depozit bonus.

čau
      Cornie
    • Plevi
      Plevi
      Bronz
      Zdravím komunitu :heart:

Trošku oživím můj "zaschlý" blog :s_biggrin: , protože jsem si na VŠ dal semestr oddech a věnuji se pouze práci a pokerovému koníčku. Tudíž mám takové delší prázdniny a jen pracuji :f_love: Není ten život krásný?

Co se týče pokerového scénáře atakuji nyní NL10 na herně Pokerstars a hraji pouze zoom variantu 4 stoly. Pokud vidím, že mi přehopsalo pár fishek na vyšší limit, nebráním se doplavat za nimi a zkoušet se jim trošku pomoci odházet se =)

V předchozích příspěvcích jsem psal, že nepoužívám bankroll a celkem slušně se mi dařilo. Nicméně to byla spíš hra kvůli profitu a když jsem za 15 minut vyhrál 100€, tak jsem cashoutoval... Prostě mi to stačilo ;)

Dnes si ale dávám pro mě vyšší metu a to BRM dodržovat (alespoň pokud neuvidím evidentně rybník plný ryb někde jinde než mi dovoluje můj bankroll), nemít peníze jako primární cíl, ale spíše dodržet svou A-game, dodržet závazky ohledně přestávek a největší zabiják -> nesledovat pokladnu denně ale jednou za týden :f_cool:

:spade: Cíle pro tento týden :spade:

1) Odehrát 15000 hand
      2) Dodržet všechyn závazky výše uvedené
      3) Mít radost ze hry
      4) Pravidelně cvičit a mít vyváženou stravu

A můj poslední cíl, který je ale spíše dlouhodobým plánem. Určitě víte, že existují TLN kempy a GrindHouse apod. Ale pro mě je to více méně zatím moc drahá investice a myslím, že pro micro-limity i nadbytečná věc. Proto bych byl rád, kdyby jsme kdokoli z limitů NL2-NL50 udělali vlastní komunitu cca 5-8 členů z Prahy a okolí (já jsem kladeňák), sešli se s nějakým tématem společným nebo vlastním a společně je řešili. Myslím, že taková věc by měla smysl a určitě by mohla mít velkou přidanou hodnotu pro lidi, kteří to s pokerem myslí opravdu vážně :) a společně bychom se mohli hodně věcem naučit.

:spade: Moje představa je 5-8 lidí.
      :heart: cca 2krát měsíčně
      :diamond: Praha a okolí, ale kdyby byl nějakej Brňák ochotnej proč ne ;)
      :club: Na místu konání bychom se domluvili- ať už nějaká restaurace, bar, nebo pronajatá treninková místnost. Na Kladně bych věděl o místu, kde by to bylo zadarmo a měli by jsme klid, ale je to o naší domluvě.

Kdo by měl zájem kontaktujte mě na 200Plevi@seznam.cz

Přeju hezký "první" jarní týden všem! :s_cool:
    • Plevi
      Plevi
      Bronz
      Tak malý update a otázka do pléna ?(

Musel jsem si udělat malou radost a chápal jsem, že hraní pokeru na 15´ notebooku není to, co bych do budoucna chtěl, koupil jsem si 24´ Asus monitor http://www.alza.cz/24-asus-ve247h-led-d214434.htm

Zatím jsem dost spokojený, ale co mi vadí jsou staty. Hraju 8 stolů SH NL5-10 zoom na PS a staty mi skočily z VPIP/PFR 22/18 na 12/10. Chápu to dobře, že nestíhám myšlenkově tolik stolů, nebalancuju range, nestealuju atd.

Ty staty mají velmi nepříjemný dopad na mou hru. Hodně hráčů má dnes HUD a chápu, že některým hráčům se můžu ukázat ve vzorku 30 hand mít VPIP/PFR 0/0 a najednou na boardu 227 rainbow šíleně betuju na svůj fullhouse a oni mi to prostě s AA nebo KK zahazují... Na druhou stranu můj profit "šíleně" roste, protože zoom 8 stolů je přeci jenom na mě už makačka a nemám čas na pikachoviny a hraji pouze ABC poker, což mi na microlimity stačí

Je lepší tedy držet svou A-Game a hrát cca 6 stolů, nebo rock strategii, která je vhodná pro mě spíše z krátkodobého hlediska?