HM na WH

• soL0v
      soL0v
      Bronz
      Registrace: 28.11.2010 Příspěvky: 9
      Ahoj mohl by mi nekdo pomici s nasledujici veci?
      Hraju na WH sng a mam nasledujici problem s HM:

1.Vubec mi nezaznamenava sng turnaje..to znamena ze nevidim zadne hendy...autoimport mam samozdrejme nastaven: soubory z hendhystory si HM uklada do backupoveho adresare...

2. HUD: Staty hracu ukazuje strasne zmatene..na kazdem stole mi pro danou pozici hrace ukazuje staty na jinem miste...i kdyz to na jednom stole nastavim podle jmen hracu aby staty pasovaly ke vsem hracum, tak na ostatnich stolech jsou staty na ruznych mistech stolu???

na PP mi HM funguje bez problemu...

1. Podporuje vubec Holdem Manager Wiliamhill software?
      2. Pokud ano tak jak ho nastavit pro tuto hernu?

Dik.
  • 3 odpovědí
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      nevim presne jak je to na WH ale na bwinu sem mel s HUDem stejnej problem. Musis se jednoduse presazovat stale na jedno a to same misto nastav si hud treba tak aby ty si byl na seatu 6 a od ty doby si vzdycky zapinej stul na ten seat ( resp prenastavuj si to tak aby si se tam videl )
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Cau;
      pojdem na to postupne:

soL0v původně napsal
      1.Vubec mi nezaznamenava sng turnaje..to znamena ze nevidim zadne hendy...autoimport mam samozdrejme nastaven: soubory z hendhystory si HM uklada do backupoveho adresare...
      SNGs nehravam, ale posuniem tvoj problem dalej..

soL0v původně napsal
      2. HUD: Staty hracu ukazuje strasne zmatene..na kazdem stole mi pro danou pozici hrace ukazuje staty na jinem miste...i kdyz to na jednom stole nastavim podle jmen hracu aby staty pasovaly ke vsem hracum, tak na ostatnich stolech jsou staty na ruznych mistech stolu???
      Je nutne nastavit preferred seat v HEMe ak ho mas vo WH nastaveny: HUD Options -> Seating Preferences... -> zvol si IPoker a dalej systemom pokus/omyl (nie som si totiz isty ktore sedadlo je u nich prve :) )

soL0v původně napsal
      1. Podporuje vubec Holdem Manager Wiliamhill software?
      2. Pokud ano tak jak ho nastavit pro tuto hernu?
      Dik.
      1. Ano, podporuje.
      2. Defaultne nastavenie funguje, akurat si musis upravit Seating preferences ako som spominal vysie. :)
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,744
      Ahoj,

s tím SnG a MTT to postni na podporu HEMu. Mně tam normálně funguje cashovka HUD v pohodě, takže určitě HEM podporuje William Hill ;)