HEM/Ipoker/MTT/Import problem

• qxq3010
      qxq3010
      Bronz
      Registrace: 26.10.2010 Příspěvky: 40
      Zdravím, mám dojem že jsem četl že část hráčů odsud z fóra aktivně hraje na různých ipoker hernách. Prosím vás proto o radu nebo alespoň o nějaké postřehy k mému problému.

Mám zakoupený HEM (nejnovější aktualizace). Hraji převážně MTT.
      Zjistil jsem, že když importuju HH po session tak proběhne import v pořádku, ale musím hrát bez HUDU.
      Problém nastává v okamžiku, kdy chci hrát s HUDem, protože jakmile zapnu import tak HUD běhá v pořádku ale při jakémkoliv přesazení ze stolu na stůl HEM otevírá pro každy stůl jakoby nový turnaj. :evil:

tohle má několik důsledků:
      1) nepřehlednost celkových výsledků
      2)každý stůl obsahuje jenom část hand z daného turnaje a je nepraktické mít tunaj rozdělěný na 5 částí.
      3) nesedí ani starting časy, resp. každé přesazení má svůj čas(vzniká v tom strašný guláš)
      4) tím pádem nesedí ani doba turnaje ($/h, avg. duration, počet hráčů v turnaji, atd ...)
      5) téměř nemožná kontrola HH (resp. možná ale nic nevypovídající).

Vzhledem k tomu, že tyhle problémy v podstatě znemožňují efektivní využívání HEM, tak bych si troufl tipnout že zkušenější už mají postup jakým by se daly tyhle problémy alepoň částečně eliminovat. ?(

Prosím vás tedy tímto o radu nebo názor, Děkuji Martin
  • 2 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,744
      Bohužel s tímhle zkušenosti nemám a pokud nikdo z fóra zatím neví, tak bych to hodil do podpory HEMu. Tam ti určitě poradí a v poslední době odpovídají poměrně dost rychle.
    • qxq3010
      qxq3010
      Bronz
      Registrace: 26.10.2010 Příspěvky: 40
      Takže, celkem jsem zapátral po různých fórech a zjistil jsem stanoviska k mému problému. Výsledek tu popíšu protože se nejedná o jedinělý problém.

Se stejným problémem jako já se potýkají všichni MTT hráči na Ipoker síti.
      Hem support o tom ví, říkají že to řeší ale není to novinka, problém přetrvává už několik updatů.

Možná řešení:
      1) Nepoužívat HUD a importovat po session
      2) Tohle radí přímo support Hemu, je to ale poměrně nepraktické pokud hrajete na více sajtách.
      Hem radí založit si dvě databáze, do jedné importit pro potřeby hudu během session. A do druhé importit po session pro tourney results a projíždění HH.

Nezbývá než doufat, že kluci udělají potřebný fix, nebo že se HEM 2 bude chovat lépe. Na Hem2 jsem to prozatím nevyzkoušel protože se mi už nekolik dní nehýbe řada na licenci.

přeji pevné nervy. ?(