BLOG: Challenge accepted! Cesta od $49,59 k $10.000

• greennose
      greennose
      Bronz
      Registrace: 17.12.2010 Příspěvky: 32
      Zdravím.

Hrám poker už nejakú dobu, ale stále bez výraznejších úspechov. Začínal som na FTP s $50 bankrollom od Pokerstrategy. Keď už FTP nešlo nijako spustiť (doteraz tomu nerozumiem :D ), Pokerstrategy mi ponúklo bankroll na herni Everest Poker. Hrával som SH NL2, celkom sa mi darilo. No po nedávnom hroznom tilte som sa znova ocitol na hranici $50 (presne je to $49,59). A teda táto výzva mi prišla úplne vhod.

Prečo som sa rozhodol prijať túto výzvu?
      Sledovaním Cornie-ho blogu sa môžem určite veľa naučiť. Hlavne sa mi však páči myšlienka písania vlastného blogu. Verím, že mi to môže pomôcť so sebakontrolou a donúti ma k analyzovaniu vlastnej hry (som lenivý :D ). V neposlednom rade to však znie veľmi zábavne a ja sa chcem baviť :) .

Ke předúúúú!
  • 3 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      zdarec,

vítej v challenge!! ;) :f_grin: :f_love:

Jede too! :f_biggrin: Prozatím s tebou naprosto souhlasím, že psaní blogu je hodně užitečná věc pro rozvoj hráče, a čtení toho mého snad taky..

Budu se těšit na tvoje plány a cíle a následné updates.

Vítej do studijní skupiny :f_grin: :s_love: :f_love:

čau
      Cornie4eveeer
    • greennose
      greennose
      Bronz
      Registrace: 17.12.2010 Příspěvky: 32
      Krátka sobotná partička alebo Vrátenie sa k základným princípom BSS

Večer som sa vrátil domov z vystúpenia. Dostal som chuť zahrať si poker, a keďže som sa cítil ešte dosť čulý, zapol som si na hodinku tri stoly FR NL2. Mojim cieľom bolo zistiť, či sa viem vrátiť k elementárnym princípom BSS (hranie podľa bronzových článkov). Toto sa mi celkom podarilo, aj keď som v niektorých rukách zahral veľmi zle. Dnes to už však nemá zmysel riešiť (som unavený), a tak si zaujímavé ruky uložím a neskôr zanalyzujem (pravdepodobne aj postnem na fórum).

Ciele pre blízku budúcnosť:
      - Prečítať si znova bronzové články NL BSS
      - Zanalyzovať dnešnú krátku session, pomocou uložených údajov

A nakoniec, môj dnešný výsledok je 147 odohraných rúk a profit +$4,28. Spokojný si idem ľahnúť spať ;) .
    • konkey
      konkey
      Bronz
      Registrace: 29.12.2009 Příspěvky: 385
      Vela stastia prajem!

Verim ze coskoro najdes viac ludi a motivacii ktore ta su schopne postrcit dopredu.

...uz tento September...