BLOG: RRRush Poker

• peca77
      peca77
      Bronz
      Registrace: 24.07.2011 Příspěvky: 884
      Zdravím,
      tak jsem si řekl, že taky přijmu challenge a udělám si blog :f_grin:

Jmenuji se Petr, je mi 20let a jsem ze severní moravy.

K pokeru jsem se dostal tak nějak při sledovaní :spade: High Stakes Poker :spade: v TV někdy na konci července, kdy už mě (konečně) přestalo bavit WoW po 3 letech. Viděl jsem tam i reklamu na pokerstrategy.com s 50$ free bonusem tak jsem se šel hned registrovat a hrát:) Základy jsem tak nějak uměl, tak jsem si ještě přečetl základy SnG a hrál jsem ho asi týden se ziskem asi 1$ :f_cool: :f_biggrin: Pak jsem sledoval coaching a videa od Twina tak jsem přešel na CG. Celou strategii mám už tak nějak celou přečtenou. Už jen to přenést do praxe :f_love: Mám odehráno cca 4k hand tak jsem dám i graf. Hrál jsem chvilku MSS ten první propad na -4$ a pak už jen BSS :) Graf budu updatovat tak nějak jak se mi bude chtít :D

Bankroll: 73,57$
      18.9.2011

Všem GL u stolu :f_cool:
  • 102 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau Petře,

vítej v challenge!! ;) :s_cool: :f_grin:

Hrál jsi dotku na netu nebo normální Wow? Je nás tady hodně s tímto postižením :f_biggrin: Já jsem taky hodně gamesil, zlom přišel v momentě kdy jsem objevil poker. Protože jsem zjistil že můžu gamesit něco co mě baví ještě víc a jako bonus to dokáže i zajímavě vydělat :s_grin:

V podstatě od té doby co hraju poker tak hraju a studuju jenom pokeru a jinou větší gamesu nejedu.. Spíš takové ty pro zábavu drobné hry jenom :f_grin:

Tak se budu těšit na tvoje cíle a plány, jakým způsobem chceš na těch 10k vlastně dostat?? :f_confused: ;)

čau
      Cornie
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Čau Cornie,

hrál jsem normální WoW a naštěstí na free serveru :f_biggrin: Taky jsem si právě řekl, že radši budu hrát poker, že ten má aspoň nějakou budoucnost :]
      Jak se dostat na 10k ...zatím si nedokážu představit, že tam někdy budu :D Budu rád, když se posunu na vyšší limit a pak už tomu začnu i věřit :s_evil:

Plány:Hlavně jsem chtěl do konce sprna skončit na 50$+ ještě lépe na 60$+. Radši si zatím budu dávat reálné cíle, které vím, že můžu splnit :s_biggrin: A taky mi určitě pomůže tvůj blog je to dobrá motivace :s_love:

Cíle: Naučit se hrát flush draw, gutshot, OESD po flopu. Skoro vždy si řeknu, že to přijde a neumím foldnout. Samozřejmě to nepřijde nikdy :f_mad:

PS: Nemám rád oslovení Petr :s_evil: např Peca
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      ok, čau Peco :f_biggrin:

Ohledně těch plánů mě vždycky spíš zajímá

- jaký limit budu hrát, na jaké herně, jestli SH/FR
      - jaký BRM budu dodržovat
      - jaké články už jsem četl a co dál budu studovat.
      - kde potřebuju zlepšit svoji hru
      - jak si můžu dál zvednou winrate? (např. deposit a upgrade účtu který přinese bonusy, učast ve freerolech, učast v depozitor freerollech, zapojení se do dalších akcí..)
      - plány na Učíme se vyhrávat
      - plány na výdělek přes Program Pozvěte přátele
      - plány na analýzu hand, software, Equilab
      - návštěva coachingů, sledování videí

(ze začátku teda stačí ty články, nechci tě vyděsit :f_biggrin: )

Ale co tím chci říct je fakt, že stanovit si cíl "Chci mít 50+ nebo 60+" je spíš kontraproduktivní protože nás odvádí od toho co je důležité a soustředí naši pozornost na profit, což nám obvykle spíš uškodí ;)

Můžeš mi přiblížit svoje plány trochu víc dopodrobna? Určitě ti to pomůže :s_cool: Třeba ten plán na zlepšení hry po flopu co píšeš je super :f_thumbsup: Ale to je jenom půlka úspěchu. Ta důležitější část je ta "manažerská část", dělat správné věci, hrát správné hry, dodržovat BRM, využívat promo akce. Říká se, že první cesta k úspěchu je uvědomit si, jak úspěch vlastně vypadá!
    • czmorpheus
      czmorpheus
      Bronz
      Registrace: 29.07.2011 Příspěvky: 294
      Čau Peco, taky jsem jednu dobu hraval wow, vlastně jsem skončil po novém roce, kdy mě začali štvát lidi z guildy, protože to hodně hltali a uvědomil jsem si, že mě wow nemůže vydělat žádný peníz a zabírá hodně času:) . Teď mě ten čas zabírá poker, ale to mě vůbec nevadí:D .
      Jinak GL ve výzvě.
    • peca77
      peca77
      Bronz
      czmorpheus
      Tak tak WoWko bylo jen na zahnání nudy a žrout času, sice u pokeru taky strávím hodně času ale myslím, že je to dobře investovaný čas :P Tobě taky GL na stolech :)

Cornie4ever
      - Limit hraju NL2, na NL4 přejdu až se dostanu něco přes 100$
      - Zatím hraju 3 stoly ale chystám se přidat další ;)
      - Takže BRM dodržuju, navíc jsme si ještě s kámošem řekli, že jak za den ztratíme víc jak 3 Buy-iny tak skončíme. To se mi zatím nestalo jen včera jsem byl na -4$ a dostal se na +3$ (viz Graf dole)
      - Články BSS mám přečteny basic, bronz a něco i ze stříbra. Teď moc nečtu jen sleduju sérii od Hasenbratena každej den jednu a k tomu coaching od Twina (včera jsem dokonce sledoval od Miskokvo MTT :f_biggrin: )
      - Ve freerollech jsem vyhrál jen asi 1$ za moc času, spíš bych zahrál ty turnaje za PartyPoints :)
      - Se slonem a equilabem pracuju každý den, po tom co skončím s hraním nebo i když si dám pauzu, se vždycky podívam na největší prohry a jestli jsem to zahrál správně. Hned mě to uklidní, když vím, že jsem to zahrál dobře a můžu pokračovat se svojí nej hře. :f_cool:

Včera -4$ to 3$
    • peca77
      peca77
      Bronz
      A k těm promotions, využil jsem zatím jen Free Bet a teď jsem dostal Free Click Card a +50 PP aspoň něco:s_biggrin:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      cool :s_cool: hned jsem klidnější ;) :f_grin:

Pěkně postupuješ!
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Já budu klidnější až budu postupovat jak ty se 7$ za den atp :f_grin:
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Tak po dvou dnech hrůzy a downswingu konečně den v zelených číslech :f_cool: Udělal jsem asi 2 chyby a zbytek bad beaty :f_mad: Dneska už bez chyby a hned to šlo lépe.

22.8 - downswing, tilt :f_biggrin:
      23.8 - pokračovaní downswingu z 57$ až na 44$ pak jsem to začal zvedat
      24.8 - dneska jsem byl rád za zelené číslo :f_grin:

Bankroll: 49,59$
    • Silkwhi
      Silkwhi
      Bronz
      Registrace: 03.04.2011 Příspěvky: 129
      Řekl bych, že odstranění tiltu ze hry je pro nejnižší limity a začátky s cashgame jedna z nejdůležitějších věcí. Měl jsem s tím taky dost problémy. GL zatím to nevypadá zle...:)
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Silkwhi původně napsal
      Řekl bych, že odstranění tiltu ze hry je pro nejnižší limity a začátky s cashgame jedna z nejdůležitějších věcí. Měl jsem s tím taky dost problémy. GL zatím to nevypadá zle...:)
      Díky a tobě taky GL :) Jak se ti daří na Fifty50 ? :f_cool:
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Dneska jsem dostal Free Card +5$ :f_love:
    • ondrej911
      ondrej911
      Bronz
      Registrace: 29.07.2011 Příspěvky: 44
      peca is my hero!!! :D
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Tak dnešní freeroll za 10PP.

Trefil jsem 12. místo z 2640 a 25$!

Byl to celkem "luck turnaj" hlavně v pozdní fázi kde jsem byl pořád short stack :f_biggrin:

Díky Ondro za držení pěstí :f_cool:

Bankroll: 79,59$
    • Silkwhi
      Silkwhi
      Bronz
      Registrace: 03.04.2011 Příspěvky: 129
      Good job!!
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Silkwhi původně napsal
      Good job!!
      Díky :s_love:
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Dnešní hodinová session.

A nejlepší handa: :f_biggrin:

Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $2
      MP3:
      $2,23

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (7 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.104 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with J:club: , 4:diamond:
      2 folds, MP3 calls $0,02, 3 folds, Hero checks.

Flop: ($0,05) A:club: , Q:club: , 4:club: (2 players)
      Hero checks, MP3 checks.

Turn: ($0,05) 5:diamond: (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $0,06, Hero calls $0,06.

River: ($0,17) 7:club: (2 players)
      Hero raises $1,92 (All-In), MP3 calls $1,92.

Final Pot: $4,01

Results follow (highlight to see):
      MP3 shows (Qh 8h)
      Hero shows a flush, ace high (Jc 4d)

Hero wins with a flush, ace high (Jc 4d)

Bankroll: 85,37$
    • hawranomut
      hawranomut
      Bronz
      Registrace: 04.07.2011 Příspěvky: 757
      Čau, pěkný blog.

Držím palce, ať se ti i nadále daří.

K té handě: soupeř asi musel být smrtelně přesvědčen že blafuješ, když ti to callnul. :D
    • peca77
      peca77
      Bronz
      hawranomut původně napsal
      Čau, pěkný blog.

Držím palce, ať se ti i nadále daří.

K té handě: soupeř asi musel být smrtelně přesvědčen že blafuješ, když ti to callnul. :D
      Čau, díky :)

Jojo jsem jen zkusil pushnout s tím, že nic nemá a foldne a nebo si bude myslet, že blafuju a callne s nějakým párem :f_biggrin: Bohužel pro něj já moc all-inem neblafuju :D Ale že chytnu flush s takovým trashem jsem před flopem nečekal :D Ještě jsem měl jednu dobrou handu, kde mi jeden španěl zaplatil four of a kind Jacks s KK :D

Known players:
      Position:
      Stack
      MP3:
      $2,81
      Hero:
      $2,08

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.104 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is CO with J:spade: , J:diamond:
      3 folds, MP3 calls $0,02, Hero raises to $0,08, 3 folds, MP3 calls $0,06.

Flop: ($0,19) J:heart: , J:club: , 2:club: (2 players)
      MP3 checks, Hero bets $0,06, MP3 raises to $0,18, Hero raises to $0,30, MP3 calls $0,12.

Turn: ($0,79) K:heart: (2 players)
      MP3 checks, Hero bets $0,2, MP3 calls $0,20.

River: ($1,19) 3:diamond: (2 players)
      MP3 checks, Hero raises $1,5 (All-In), MP3 calls $1,50.

Final Pot: $4,19

Results follow (highlight to see):
      MP3 shows (Kc Tc) :D
      Hero shows four-of-a-kind, jacks (Js Jd)
      Hero wins with four-of-a-kind, jacks (Js Jd) :f_love: